wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ordynator na ginekologii

Witam.
Czy wie ktoś może kto jest teraz ordynatorem na oddziale ginekologiczno-położniczym w łomży, kto jest zastępcą i wogóle który lekarz ma tam "coś do powiedzenia".
Dziękuję za odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordynator na ginekologii

Jak to "teraz"? A co to jakies zmiany byly? Byl i jest ordynatorem Dr. Poppe i to ona ma tam najwiecej do powiedzenia, jak liczysz na jakies 'fory" to nadal panuje jedna i ta sama zasada: "nie posmarujesz to nie pojedziesz"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordynator na ginekologii

Małe sprostowanie dr Poppe to mężczyzna,a nie kobieta-kobieta jest okulistką,więc jak widac osoba wypowiadająca się nieco wyżej nie zna sytuacji,a nadaje:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordynator na ginekologii

Wydawało mi się że Dr Poppe był zamieszany w jakąś aferę korupcyjną i że nie pełni już funkcji ordynatora. Widocznie mam złe informacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordynator na ginekologii

Powiem Wam tylko tyle że dr Poppe to kawał ch..., liczy sie kasa kasa kasa ludzi traktuje z góry i wiele na ten tema mozna by powiedzieć!!! ogolnie nie polecam tego faceta ani oddziału, wszyscy przed tym gburowatym typem chodzą na paluszkach, personel pacjetki i tylko kasa kasa kasa!!!!
Przykro mi że w ten sposób muszę sie wypowiedzieć ale przekonałam się na własnej skórze A NAJBARDZIEJ NIE PRZYJEMNA MYŚL DLA MNIE TO - zE KTOŚ POTRAKTOWAŁ MNIE JAK ZERO :( I TO WŁASNIE NIE JAKI POPPE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordynator na ginekologii

Ludzie wszyscy tylko narzekaja na to co sie dzieje w Szpitalu,a na porodowke to juz szczegolnie.Ludzie przeciez tam rodza sie nasze Dzieci moze czas cos z tym zrobic a nie tylko czekac ze moze bedzie lepiej ,albo smarowac.Bo to przewaznie przez tych co to kase daja Panstwo sie rozleniwilo i wszystkich innych ma gdzies.Tak szczerze gdyby mnie spotkala jakas nieprzyjemnosc ze strony personelu w szpitalu gdzie przyszlo na swiat moje dziecko stanol bym na glowie zeby wyszlo sprawiedliwie.Ale wszyscy czekaj na cud to nigdy sie nic nie zmieni...otworzcie wkoncu buzie tam gdzie trzeba nie na forum...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordynator na ginekologii

fireblade, bo może nie do końca tak jest jak "wszyscy" mówią. Dwoje dzieci, zero smarowania, - zero problemów. Normalnie, po ludzku. Dobre słowo w dwie strony, położne nie sprawiały ŻADNYCH problemów, wręcz przeciwnie, były bardzo życzliwe dla nas. Wierzysz? No to uwierz, bo tak było na łomżyńskiej porodówce.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordynator na ginekologii

Tak było, jest i będzie dopóki będziemy owcami dla strzyżenia, a wełnę zbiera i rozdaje kto inny...nie będzie prywatyzacji, nie będzie normalizacji. Proste.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordynator na ginekologii

robak55 dokladnie wiem kim jest on Poppe a kim ona Poppe zwykle przejezyczenie piszac na komputerze. Chyba logiczne i jasne dla kazdego, ze tam jest facet ordynatorem. Ale gdyby go odwolano na pewno taka informacja bylaby od razu przekazana do wiadomosci publicznej.
Ja nie zamierzam dawac nikomu w lape, po to place zus i pelne ubezpieczenie zeby miec opieke tak jak pies bude, A jak ktos daje soba pomiatac to niestety takie ma potem doswiadczenia, a cham jeden z drugim to wykorzystuja,. Ja wiem jedno, nie dam po sobie jechac ci traktowac sie bez szacunku, bo inaczej to mnie popamietaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordynator na ginekologii

Jeśli dajecie lekarzom traktować sie jak towar w sklepie to nie miejcie pretensji.Pamietajcie jeśli lekarz nie chce przyjąć was lub kogoś bliskiego wam do szpitala musi napisać wam iż nie widzi wskazań do hospitalizacji.Pamietajcie iż nie zaleznie która jest godzina,każdy doktorek ma zejść jak najszybciej do ciebie,chocbys symulował.To nie jest ich prywatny folwark pamietajcie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordynator na ginekologii

wiem ze jest niemiły

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordynator na ginekologii

Dla mnie zawsze był bardzo miły...
Z tego,co wiem,to nie był zamieszany w aferę korupcyjną,tylko nie zlecił badań prenatalnych,które,jak potem sie okazało,były konieczne.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordynator na ginekologii

nie miły???? to najbardziej równy chłop pod słońcem. ZERO JAKICHKOLWIEK ŁAPÓWEK!!! Wszystko robi tak jak powinien. Dzięki Bogu i niemu właśnie, żyje moja córka i co ważne jest zdrowa!!! I nie było mowy o żadnych łapówkach!!!
Damusia wpadnie na ginekologię i myśli, że wszyscy mają jej usługiwać, a jak usłyszy kilka zwykłych słów to już ''on jest niemiły''.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordynator na ginekologii

Ze mną zawsze miło rozmawiał.A poza tym ,lubi Jacka Piekarę i Andrzeja Pilipiuka,więc musi byc w porządku:D

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordynator na ginekologii

Hej, czy to prawda że dr Poppe już nie jest ordynatorem na ginekologii?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordynator na ginekologii

Zawieszony w wykonywaniu obowiazkow ordynatora.

Osobiscie i z wlasnego doswiadczenia moge temu pppppppiiiii powiedziec ze sa trzy kary na tym swiecie dla zlych ludzi:
Kara sadowa-ktorej czesto unikaja tacy......
Kara Boza-ktorej sie nie boja......
Kara ludzka -ktorej sie boja i podobo jest najbardziej skuteczna ale za ktora grozi do 3 lat wiezienia dla karajacego.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordynator na ginekologii

Wystarczy wejść na stronę szpitala i przeczytać, że ordynatorem jest dr Jaszewska, a zastępcą dr Sokół.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordynator na ginekologii

No właśnie ale jeszcze trzeba czytac ze zrozumieniem. Jest napisane ze koordynatorem został Tomas Sokół a Jaszewska itd wyfrała konkurs na udzielanie swiadczen zdrowotnych na ginekologii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordynator na ginekologii

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=38699

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordynator na ginekologii

ordynatorem jest dr Tomasz Sokół a zastępcą dr Pijagin. wystarczy wejśc na stronę szpitala i doczytać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordynator na ginekologii

Ech..jeden lepszy od drugiego ;/w Białymstoku to samo,no po za jednym wyjątkiem--Jerzy Przepieść (szkoda,że nie ma go w Łomży )


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordynator na ginekologii

Bardzo dobrze, że Poppe nie jest już ordynatorem. Jest nieprzyjemny!!! Tomasz Sokół jest ordynatorem i to jest lekarz którego polecę każdej kobiecie! Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordynator na ginekologii

To świetnie ze Poppe juz nie jest ordynatorem.w końcu dyrektor szpitala przejzal na oczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org