sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
opinie na temat zespołu TENIX

Wiem że wielokrotnie ten temat byl poruszany, ale prosze o opinie na temat zespolu TENIX i chodzi mi wylacznie o opinie ta tamat tego danego zespolu. Prosze, aby wypowiedzialy sie osoby u ktorych gral ten zespol na weselu lub te osoby ktore byly na weselu gdzie gral zespol TENIX. Zaznaczam ze nie jestem osoba zwiazana z tym zespolem chce ich wynajac na swoje wesele i chce sie zorientowac na ich temat. Z gory dziekuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat zespołu TENIX

hej, u mnie grali na weselu i powiem,że było fajnie, polecam zespół jak najbardziej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat zespołu TENIX

Osobiście polecam "człowieka orkiestrę". Jego baner wisi nad "Apteką na Dwornej":))))

Tak na poważnie to co za różnica czy to będzie zespół Tenix, Itex czy jakikolwiek inny, najlepiej kończący swoją nazwę na x?? Różnica w muzyce jest niezauważalna. Kolesie co najwyżej mają inny kolor koszuli. Jak dla mnie syf i szkoda kasy. Za te pieniądze wolałbym wynająć DJ-a. Efekt ten sam: muzyka z płyty i jakiś prowadzący.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat zespołu TENIX

ogolnie masakra jak większosc tych zespolow, to samo co bym wynajął, kogoś ze znajomych ktory cos tam spiewa.. zdecydowanie dj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat zespołu TENIX

Powiem wam szczerze ze osobiście wolę zespół, byłam 2 lub 3 razy gdzie był dj..... drętwe prowadzenie, podczas piosenki stoi i rusza nogami jak baletnica, wiele osób nadal wybiera zespół, nie będe wymieniała żadnych nazw zespołów żeby nie robić reklamy, ZDECYDOWANIE ZESPÓL, chociażby za sam sposób prowadzenia imprezy, większość dj nie umie grać nawet na flecie, a na weselu wiadomo, akordeon, tamburyn, saksofon i za stołami śpiew....

Moniczka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat zespołu TENIX

Hola, hola! A który z zespołów, w omawianej kategorii, umie grać na flecie, akordeonie (dawno temu i nieprawda), saksofonie (a co to za dziwnie wygięta rura z jakimiś klapkami?)??? Tak się składa, że trochę zajmuję się muzyką i śmiem twierdzić, że: w Łomży są tylko 3 zespoły, godne tej nazwy, które warto zatrudnić na wesele (ale to też kosztuje); reszta to obsługiwacze odtwarzaczy CD (ew. plików MP3 co bezczelniejsi) o kolorowo-słonecznych nazwach z końcówką x. Nawet wiejskimi muzykantami nazwać ich nie można bo tamci przynajmniej pojęcie o muzyce mieli i grali "jak im w duszy grało".
Ostatnio, na jednym weselu, widziałem popis szarlatanerii i sztuk magicznych:
koleś z zespołu z x na końcu grał, grał, grał, postanowił się napić, odkręcił butelkę, napił się, a muzyka nieprzerwanie grała nadal.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat zespołu TENIX

a jake to zespoly jesli mozna wiedziec ze graja super tak z ciekawosci pytam pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat zespołu TENIX

Myśłe że akordeon jest podstawą każdego zespołu a umiejętność gry na innych instrumentach to zależy od zdolności, a jeśłi chodzi o puszczanie aranży... większość zespołów tak robi.... nawet w telewizji nie grają na żywo.... ale gdy wyłączą światło podczas wesela, to zespół bierze akordeon i grają... a dj ? chyba wiadomo ,
podsumowując dj-je zwykle puszczają muzykę na malutkich weselach 30 -80 osób, żadko kiedy do 150 osób. Ważną umiejętnością jest konferansjerka i zabawianie gości, a co trzech facetów w zespole to nie jeden, wiele zespołów jest zabawnych i potrafi np. rozsmieszac gosci , a to jest ważne...

Moniczka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat zespołu TENIX

żują gumę podczas grania i śpiewania :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat zespołu TENIX

Właśnie, ktoś poruszył ciekawy temat: wesele i brak prądu.
Który zespół jest na to przygotowany?? Który z tych X-ów zagra unplugged??
Jedyne co mają na taką okazję, to agregat prądotwórczy. Inaczej będzie cisza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat zespołu TENIX

A czy ktoś ma jakąś opinię na tema zespołu tenix? czy jakiegos innego godnego polecenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat zespołu TENIX

Leszek nie przejmuj się tym "unplugged" bo TENIX z pewnością se poradzi !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat zespołu TENIX

sporo dobrych wypowiedźi ale tak naprawde niewiem co ma myśli leszek mówiąc o tych trzech zespołach owszem są w łomży zespoły co grajo na żywo ale słuchałem demo jednego zespołu coo byla perkusja , bas , klawisz i wokal i poprostu nieradzo sobie z połączeniem tych instrumentów, a ci psełdo najlepsze zespoły z lomży to jusz tak się czujo mocni że nawet niemiem czy na pocżątku marsza zagrają na żywą , dlatego powoli zaczynajo grać na żywą ale na dobrych klawiszach , grają na żywo i ładnie brzmi, i jest inna muzyka i fajna,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat zespołu TENIX

Hahahahaha:)))

Z drugiej strony, jeżeli "zespół" tenix zaspokaja czyjeś gusta muzyczne i estetyczne to czemu nie;) Można jeść kaszankę a można i polędwicę:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat zespołu TENIX

czyli mam rozumieć że nie polecacie mi TEGO zaepołu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat zespołu TENIX

leszek troche krytykuje ,oczywiście są zespoły co nieumiejo nawet na akordeonie grać ale bez przesady że wszystkie , ja z łomży znam dużo zespołów i znam 2 zespoły co nieumiej grać ale na wyjazd akordeoniste wynajmo i pasuje , ale niewymieniam nazw bo niebęde kogoś oczerniał a kogoś reklamował

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat zespołu TENIX

To zależy czy chcesz mieć, tego szczególnego dla siebie dnia, buraki czy de volaille;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat zespołu TENIX

gumis45 przejdz się do zespołu i porozmawiaj,bo wiesz są ludzie i ludziska jak i buraki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat zespołu TENIX

Słuszna rada:) Najgorsze jest to, że na Bazarze Miejskim (obok dworca PKS) buraki są tańsze niż to ile kosztują zespoły z X na końcu:)

Leszek Tarnowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat zespołu TENIX

http://www.gangsters.pl/index.php?polec=123861

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat zespołu TENIX

Bardzo bym prosiła o opinie na temat zespołu TENIX aktualne czy w tym roku u kogoś na weselu już grali??? jaką ocenę ogólnie byście im wystawili????



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org