wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zimno w niektorych autobusach pks lomza

mam wrazenie, ze ogrzewanie nie działa w niektorych autobusach pks.
fakt, ze sa mrozy, ale jadac rano , nogi wprost dretwieja z zimna, mimo cieplej odziezy.
czy ktos jeszcze ma podobne wrazenia z podrozowania pks lomza?

nie jezdze czesto autobusami pks lomza, ale w tym tygodniu zdarzylo mi sie jechać dwa razy - do ostroleki wczoraj rano i dzis po poludniu z powrotem do lomzy.
i - dzis z ostroleki do lomzy w autobusie bylo cieplutko.
ale wczoraj rano z lomzy do ostroleki - bardzo zimno i to przez cała podroz.
czy ogrzewanie dziala, czy nie daje rady na te mroziska?? ? co sadzicie? czy tylko ja taki zmarżlak? pozdr.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zimno w niektorych autobusach pks lomza

...norma nie ma co sie dziwic :D pozostaje tyko smiac sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zimno w niektorych autobusach pks lomza

to nie jest powod do smiechu.
byc moze sa niektore, starsze auta , ktore maja przestarzale technologie grzewcze...
np tak jak samochod mojego znajomego, pomimo "pelnoletnosci" jest ok - ale jak sa mrozy powyzej 15 stopni - to w aucie zimnica.
wiekszośc autobusow PKS lomza, ktorymi zdarzylo mi sie jechac ma super ogrzewanie i az z nich nie chce sie wysiadac. cieplej niz w domu.
a moze to moja jednorazowa przygoda z ogromnym zimnem w autobusie - za tydzien znowu jade i jak bedzie zimno, spytam kierowce , od czego to zalezy. trzeba bylo wczoraj zapytac, ale wypadlo mi to z głowy.
mam nadzieje, ze to jakas chwilowa awaria, bo od marca zycie zmusi mnie do czestego korzystania z komunikacji publicznej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zimno w niektorych autobusach pks lomza

Hej wiesz czemu jest zimno w autobusach PKS?
odpowiedz :
PKS jest okradany przez kierowców PKS z paliwa które sprzedają na lewo ,paliwo które jest przeznaczone na ogrzewanie jest sprzedawane i dlatego jest zimno w autobusach na szczęście ta sprawa zajmuje się już Policja i Prokurator i wkrotce CBA ( miejmy nadzieje ze wkrótce będzie ciepło co niektórym )
Czy jest to wyczerpująca odpowiedz ?
pozdrawiam wszystkich okradanych pasażerów PKS oraz im współczuje wkrótce napisze po imieniu nazwisku i numerze autobusów wszystkich zlodzieji w PKS którzy wam FUNDUJĄ TEN LUKSUS -

MIESZKANIEC

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zimno w niektorych autobusach pks lomza

hahaha zimno to mało powiedziane to jeżdżące chłodnie:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zimno w niektorych autobusach pks lomza

i tak beda krasc paliwo - w PKS to jeszcze malo kradna w MPK uuuuu tam to leci kanistrami ... wstyd kierowcy oj wstyd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zimno w niektorych autobusach pks lomza

tylu kierowców tu napisało, a ja pamiętam czasy komuny kiedy pan dyrektor Broda mówił ludziom, że zimno w autobusach to wina kierowców, a to on nie dawał im paliwa do nagrzewnic. Wspominam podróż przy 20 stopniowym mrozie do Warszawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zimno w niektorych autobusach pks lomza

w poniedziałem rano do ostrołeki w autobusie było ciepło i podróz była przyjemna. dziekuje i pozdrawiam Pana Kierowcę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org