niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ginekolodzy

Hej dziewczyny (faceci też mogą poczytać), jakiego ginekologa uważacie za dobrego. Mówiąc dobrego mam na myśli uczciwego, delikatnego i profesjonalistę. Co wiecie o Zdanowiczu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

I na ten czas sierotka marysia obudziła sie ,rozejrzała sie wokół i zrozumiała ze to był tylko sen,bo przeciez w naszym kraju nie ma takich ginekologów.A ja ze swej strony to bym chciał zeby mi sie przysnił taki uprzejmy pan doktor,co to jest kiedy trzeba,co to nie ma pacjentów w d......omu,albo taka pani doktor w seksownym fartuszku co to sie nie drze ,ze jej wlazłem jak ona kawke pije.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

dr Skrętek czy jakoś tak .. nie pamietam dokłądnie .. moja siostra go czasami odwiedza ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Witam
Co do łomżyńskich ginekologów to polecam dr Oleszczuka który przyjmuje w srody i piątki na Bawełnie niedaleko WSA.Jest profesjonalistą w każdym calu o czym świadczą liczne dyplomy zawieszone na ścianie gabinetu.
Lekarz ten posiada profesjonalny sprzęt do badania usg, dysponuje wszechstronną wiedzą na tematy "kobiece". Nie jest tani, bo za wizytę bierze 100 zł ale jest fachowcem w swojej dziedzinie, więc warto sie do niego wybrać, jesli juz.
Dr Zdanowicza i Skrętka juz nigdy nie odwiedzę.

Pozdrawiam ciepło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Nie polecam dok.Zdanowicza jest bardzo nie mily i niedelikatny. POlecam dok Ściane przyjmuje bezplatnie na ul.polowej.Bardzo mily i profesjnonalny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

"dok." - co to znaczy? :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Czemu ginekolodzy to faceci? :>

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Są i kobiety , np p. Moraczewska , którą moja żona b. chwali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

mała dygresja:

żona takiego ginekologa to ma przechlapane;)
jak taki sie w pracy na ogladai nabada, to pozniej w domu nic go juz nie rusza ;)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

hehehe
dobry tekst Kolanko
lol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

jesli chodzi o dobrego ginekologa to polecam dr Zdanowicza oraz dr Oleszczuka, co do reszty to nie mam zdania...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

KolankO , czy jesteś żoną ginekologa , bo ja tak wcale nie uważam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

echhh autochton, spójrz na moja wypowiedz z przymróżonym okiem.
;))))

Choć jeśli przyjrzeć się problemowi z innej strony, to taki lekarz, po całodniowym utrzymywaniu zawodowej powściągliwości, może po powrocie do domu .......... (niech każdy sam się domyśli)

;))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Kolank0, masz racje, znam, znam jednego takiego...
Bron ,Boze meza ginekologa.
A tylu kolegow sie w ogolniaku odgrazalo, ze beda ginekologami. Bogu dzieki, zmienili zdanie i na dobre im wyszlo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Bardzo proszę o opinię o dok. Załęskiej. Bardzo mi na tym zależy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Pewien wzięty ginekolog miał strasznie ciężki, dobowy dyżur. Przez wiele godzin cerował, robił plastyki, skrobał, zaglądał i reperował... więc wykończony tym wyczerpującym dyżurem wraca wieczorem do domu, aż tu nagle wyłazi z bramy "dziewczyna" i powiada do doktora:
- Koleś, daj dychę to pokażę ci cipkę!

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Jack, dr Załęska opiekowała się moją żoną w ciąży i wszystko było ok.
Wydaje mi się (chociaż do ginekologa nie chodzę) ze kobieta- lekarz tej specjalizacji może być uważniejsza i delikatniejsza, bo z natury rzeczy wie co, jak i do czego...
A pewnie i stres jest mniejszy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Polecalabym dr Szałkowskiego - profesjonalista w każdym calu ale niestety juz nie przyjmuje :((( choroba - emerytura
Dr Karlikowska - miła niestety zero delikatności i nie tylko. Chigiena też w gabinecie (prywatnym) ma wiele do życzenia.
Dr Zdanowicz kożystam z braku laku - nie polecam
Dr Skrętek - z tego co wiem ma zakaz odbierania porodów w Szpitalu w Łomży. Namawia na Kolno , Zambrów itp..
Dr Ściana - bez komentarza..... większość kobiet w Łomży go zna. Niepolecam to małe słowo, odradzam ... też chyba za małe.
Dr Głuszkowska - gabinet profesjonalny itp... ale przy ciąży nie polecam. (Sami wiecie)

Jak znacie jakiegoś lekarza który jest dobry i przyjmuje to tez prosze o polecenie, ponieważ po Dr Szałkowskim jeszcze nie trafiłam na "LEKARZA"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

majorka. Ty oprócz leżenia na fotelu ginekologicznym robisz coś jeszcze w swoim życiu ?? Chyba nie, bo skąd na to czas?! Ale też bym tak chciał. Bywanie na salonach.... tzn na gabinetach.., to takie modne. A może po prostu żyjesz z "becikowego" ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

---> majorka

jestem w szoku ...
czy w Łomży są jeszcze inni ginekolodzy ... ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Peter

Każda kobieta która skończyła ok 15 lat powinna raz na pół roku przebadać się.
Ja robię to duzo rzadziej bo tylko raz w roku. A kilka lat minęło od moich 15 urodzin.
Każda kobieta powinna raz w roku zrobić cytologię.

Co do reszty Twojej "miłej" wypowiedzi dla Twojej wiadomości - nie żyję z becikowego, nie mam dzieci.

Mamy już 2005 rok i każdy człowiek wie że wczesne wykrycie np. raka jest dla kobiety często uratowaniem życia, a zawsze oszczędzeniem niepotrzebnego cierpienia.

...... "Ty oprócz leżenia na fotelu ginekologicznym robisz coś jeszcze w swoim życiu ?? (...) Ale też bym tak chciał ..... " - spróbuj, może jakiś ginekolog cię przyjmie. Swoją drogą jak na faceta to masz strasznie dziwne marzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Ś(....)??? Może prywatnie albo za łapówe jest lekarzem

odbierał mi poród (a że niemam zwyczaju częstowania kogoś czymkolwiek za cos co nalezy do jego zasranego obowiązku) w naszym "kochanym" szpitalu i tak naprawde to mogło go wogóle nie być. pielegniarki i położna naprawde mają fach w rękach

a on to tylko na cos czekał i napewno nie na zdrowe dziecko :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

majorka czemu nie polecasz głuszkowskiej przy ciąży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Aby ci wyjaśnić musiałabym użyć mocnych słów za które mógłby mnie czekać proces. Ale ok 5 - 6 lat temu było głośno o tym w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

khm... a dlaczego Ściana nie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

majorka nie wygłupiaj się,powiedz. Procesów się nie obawiaj,nie wydam cię:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Dlaczego Ściana nie? Bo jest niemiły i to delikatnie powiedziane...byłam tylko raz i ani razu więcej nie chcę mieć z nim do czynienia! mojej siostrze w I trymestrze ciązy przepisał leki których akurat wtedy stosować nie wolno. Oh, kilometrami można by tu pisać o jego metodach i o nim samym...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Jeżeli któraś z was miała badania profilaktyczne w Eskulapie to wie dlaczego Ściana nie. Po pierwsze cholernie niemiły, ordynarny itp.. Mojej koleżance strzelił taki tekst przy badaniu (a lubi komentować) że gdyby była odważniejsza dostał by po swojej gębie z plaskacza. Dziewczyna płakała godzinę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Czy w prywatnym gabinecie p. Załęskiej jest usg?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Tera wiem, że można jedynie grochem o ściane...

Jantar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

o boze dziewczyny nigdy Ściana.tragedia to malo powiedziane...........on dyplom lekarski to za swiniaka dostal bo na niczym sie nie zna a do tego..............macie racje szkoda slow
nie chodzcie do niego bo on jest najzwyczajniej niebezpieczny
ja tez polecam dr.moraczewska. Jest niezla i naprawde profesjonalna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Najlepsi ginekolodzy w Łomży Maciej Skrętek i Tadeusz Oleszczuk. Stwierdzam to z całą odpowiedzialnością.
Mam dzieci więc i praktykę w tej materii. Miałabym o jedno więcej ale mój synek leży na cmentarzu. Winą za to obarczam tego konowała P(...).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

No tak najlepiej oskarżać..jeśli byłby winny to chyba sprawa powinna trafić do sądu. W czym wg ciebie zawinił ten P(...)?
Niech mi ktoś wreszcie powie o co chodzi z tą Głuszkowską. Co to za afera?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Jak bym nie była pewna to bym nie oskarżała. Dziecko się we mnie udusiło bo Poppe żle odczytał wynik badania i nie dał mi urodzić tyko podał leki na zatrzymanie akcji porodowej. Wiem to od innego ginekologa z łomżyńskiego szpitala.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Współczuję ci Nortonko...:(

Dlatego ja ominęłam szpital łomżyński szerokiem łukiem i urodziłam w Białymstoku,w klinice. Skrętek mnie tam oddelegował :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Nortonko bardzo mi przykro z tego powodu ale zrozum..wątpie, żeby fakt popełnienia błędu uszedł takiemu lekarzowi na sucho. Jeśli wg ciebie Poppe to zły lekarz to skąd wiesz, że ten drugi ginekolog powiedział ci prawdę?
Aha i nie chcę na ciebie naskakiwać ani robić przykrości tylko wiesz, oskarżyć jest bardzo łatwo.
A co do łomżyńskiego szpitala to faktycznie lepiej go omijać, wszyscy lekarze tylko czekają na "kopertę" i do ostatniej chwili nic przy tobie nie robią. A więc tak jak mówi mikan: omijać ten szpital szerokim łukiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Urodziłam w piątek,we czwartek jeż wiedziałam że to martwa ciąża, we środę robiłam badania i wszystko było o.k. A Poppe powiedział mojemu mężowi,że dziecko zmarło we mnie 3-4 dni wcześniej. Byłam załamana chcieli robić sekcję,więc podpisałam oświadczenie,że nie mam pretensji do szpitala.Wiem popełniłam błąd ale nic nie zwróci mi dziecka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Jaki jest najbardziej prywatny oddział w szpitalu? Ginekologia ponieważ jeśli chodzi się do danego lekarza prywatnie jest OK, jeśli nie to pozostaje tylko witamina c, może przesadzam, ale coś w tym jest.
Moje dziaci urodziły się w Łomży i wszystko przebiegało OK, ale przy porodzie to Panie położne się pięknie spisały.
Przy pierwszej córce p. doktor Karlikowska, za co jej dziękuję, spisywała się OK.
Patrząc racjonalnie to jeśli pracuję w dwóch właściwie konkurencyjnych firmach, to logiczne jest ciągnąć do siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Doktora Ściany kategorycznie nie polecam , odbierał mi poród , skutki jego zaniedbania odczuwam do dziś.Natomiast jeżeli chodzi o sam poród , to jeżeli jest dobra polożna to więcej pomoże niż byle jaki lekarz.

Moorgan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Na twarzy dużo widać, tylko trzeba umieć patrzeć...Ktoś, kto ma gębę zbieracza kartonów nigdy kulturalnym i inteligentnym nie będzie.. To tak samo dotyczy"dochtorów". Zgadzacie się z tym?

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Nie wiem co macie do Ściany,ale powiem jedno.Tak lojalnego lekarza jak on, to nie znam. Zdanowicz jest niedelikatny,a Poppe podczas badania mojej bratowej na miesiac przed terminem porodu odkleil łóżysko i musiała mieć cesarke.Więc mówcie co chcecie, ale na Ścianego nie dam powiedzieć złego słowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

W takim razie Dżawa, wszysci ci którzy powyżej wypowiedzieli się o nim krytycznie to panikarze i kłamcy????

Wiem, że są kobiety, które są zadowolone z niego jako z lekarza, sama znam taką jedną...ale uwierz dla większości jednak jest coś nie tak. Byłam u niego raz i naprawdę więcej nie chcę!! Tak mi nagadał że przez cały dzień nie mogłam dojść do siebie - ryczałam po kątach. Poza tym okazało ze postawiona przez niego diagnoza jest nieprawdziwa.

Przecież nikt nie chce go tu oczerniać, ale wypowiedzieli się ci którzy mieli z nim styczność i jak widać doświadczenia były raczej przykre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Autor: Dżawa (---.piasta.pl)
Imię (nazwa) użytkownika: Dżawa
Posty: 1
Imię: Izka
E-mail: budrys@piasta.pl (białystok)



hmmmmm

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Grzegorz - detektywem...fiu fiu! :)

Podsumowując:

Panie i panowie doktorowie!
Starajcie się o pacjentów i wykonywać swój fach należycie, bo jak widzita fama wśród okolicznej ludności idzie, a oliwa nieżywa, ale zawsze na wierzch wypływa i w krótkim czasie możecie mieć guzik, a nie pacjentów..: ))

Jantar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Nie koniecznie Jantar nie koniecznie...Poppe opinie ma jaką ma ale tłumy nadal do niego walą...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

No to qrna na czym polega tajemnica walenia tych tłumów do Poppego??!! Może jest sympatyczny..? Albo przystojny?? Znam u nas takiego. Baby patrzą weń jak w obraz, ale ja już tam nie pójdę!

Jantar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Wystarczy że jest ordynatorem.
(a który to taki przystojniak??)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Nie u Was - u nas...:)

Jantar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Autor: peter (---.lomza.sdi.tpnet.pl)
Data: 30-11-05 01:07

majorka. Ty oprócz leżenia na fotelu ginekologicznym robisz coś jeszcze w swoim życiu ?? Chyba nie, bo skąd na to czas?! Ale też bym tak chciał. Bywanie na salonach.... tzn na gabinetach.., to takie modne. A może po prostu żyjesz z "becikowego" ?


Szcz\erze się uśmiałam heheheheheh dobre!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Napewno nie polecam Zdanowicza i Sciany...Fachowcy od 7miu bolesci co potrafia kobiete doprowadzic do smierci na raka szyjki macicy z powodu swojej niekompetencji...

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Szalkowski byl bardzo dobrym ginekologiem...
Polecam natomiast Zaleska...

Co do Poppe to tez "dobry agent" z niego...

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

o Skretku słyszę i czytam wiele dobrego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

kiciuś - a Tobie sie tak bardzo nudzi że czytasz tematy sprzed dwóch lat i je odświeżasz ?

Na kolonie nigdzie cię rodzice nie wysłali ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

chyba dobrze, że umie korzystać z wyszukiwarki zamiast zaśmiecać forum postami o tej samej tematyce..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Witam
Potrzebuję numer telefonu do doktor Załęskiej. Z góry dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

prosze o ten sam numer
dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

znalazłam w innym temacie numer :) http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=183527&t=183527

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

A czy ktoś może powiedzieć parę słów o dr. Sokół????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

JA polecam doktora Zarębe.Bardzo miły i profesjonalny:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Ja polecam dr.Bartosz Pękała, przyjmuje w przychodni na ul.Wyszyńskiego na fundusz, a prywatnie w Zambrowie. Naprawde zna się na tym co robi.
Jeśli chodzi o dr. Sokół, odbieral mi poród i wszystko było oki zrobił mi cesarke i bez żadnej koperty.Przyjmuje teraz na ks.Anny,

młoda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Nie wiecie, czy Skretek przyjmuje dzis kolo Okruszka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

a co my jego sekretarki? zadzwon i sie zapytaj, a jak nie masz nr to jedz osobiscie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

Z pierwszą ciąża chodziłam cały czas do Zdanowicza, no i wydawał mi się całkiem w porządku. Teraz znowu jestem w ciąży i też zaczełam chodzic do niego. Może jest troche małomówny i trzeba się o wszystko samemu dopytywac.
MOJE ZDANIE JEST TAKIE: JAK WSZYSTKO Z MAMA I DZIDZIUSIEM JEST OK TO NIEWAŻNE DO JAKIEGO LEKARZA SIĘ PÓJDZIE, KAŻDY POPROWADZI PROSTĄ CIĄŻĘ BEZ KOMPLIKACJI.

A z doświadczeń koleżanek przestrzegam przed dr Scianą. Dwoje pierwszych dzieci mojej koleżanki wylądowało na cmentarzu przez niego. W pierwszym przypadku nie wykrył widocznej wady płodu u dziecka, możliwej do wyleczenia. A w drugim przypadku wypisał leki w trakcie ciąży które wywołały poronienie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

A kogo polecacie do poprowadzenia ciąży, tylko że kobieta w macicy ma mięśniaka...Będę wdzieczna za odpowiedz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

co do PANA DOKTORA skretka wlasnie urodzilam dziecko z ciazy ktora prowadzil przez cala ciaze rzekomo bylo wszysko dobrze a urodzilam bardzo chore dziecko i czekam kiedy umrze .to nie jest lekarz

Beata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolodzy

a doktor Skrętek-no cóż taki sobie lekarz
z braku laku dobry kit

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org