środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prywatnie do Jasia Śmietany.

Jasiu przemyślałem Twoją sugestię i nie ze wszystkim się mogę zgodzić ale mimo wszystko masz dużo racji. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatnie do Jasia Śmietany.

co tam szymus ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatnie do Jasia Śmietany.

Nie przypuszczałem że po przeczytaniu mojej wypowiedzi cokolwiek napiszesz a jednak spotkała mnie miła niespodzianka , dałeś znać o sobie. Nie chcę biadolić ale w naszej historii na tym forum obaj popełnialiśmy wiele błędów , Ty Jasiu opanowałeś się jakiś czas temu a ja jestem w fazie przemyśleń - odejść z forum , zostać i co dalej , jeśli zostać to o czym pisać , a może tylko czytać i milczeć - nie wiem. Być może "szymonek" zostanie taki sam jakim był do tej pory czyli jednym będzie grał na nerwach a drugim nie , zobaczymy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatnie do Jasia Śmietany.

zostań,ja postanowiłem jak podpisie :) bez nas to forum obumiera ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatnie do Jasia Śmietany.

''w'' mi umknęło .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatnie do Jasia Śmietany.

No jak pięknie;-))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatnie do Jasia Śmietany.

Jasiu Twój podpis ma sens i możliwe że jest esencją naszej skromnej rozmowy a jeśli chodzi o forum to faktycznie brakuje tu wielu rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org