środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ściezki rowerowe

W Łomży barkuje ścieżek rowerowych po których bez problemu poruszaliby się rowerzyści.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ściezki rowerowe

Czas na ścieżki rowerowe
Autor: markm (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14-07-05 11:32


Rowerki bez światełek
Autor: Robson (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12-07-05 00:22

Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ściezki rowerowe

Dopuki ktos nie rozjedzie samochodem synka albo coreczki jakiegos dygnitarza w Łomży jadacych rowerem, nie ma co sie spodziewac sciezek rowerowych. Ostatnio jadac pseudosciezka obok szkoly nr 9 zwrocilem pewnej kobiecie uwage ze tu sie chodzi tylko obok. To co uslyszalem zwalilo mnie z nog. nastepnym razem ja przejade.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ściezki rowerowe

rowerem można poruszać się tylko po ulicy a na ulicy większe ryzyko żę jakis samochód potrąci rowerzyste

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ściezki rowerowe

pozdrowienia ::)) i piszcie co o tym sądzicie !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ściezki rowerowe piszcie coś

hhhhhhhhmmmmmmmm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ściezki rowerowe

Dziwi mnie cisza wokół tego tematu. Czy nikomu nie zależy żeby było bezpieczniej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ściezki rowerowe

Też Wam się zachciało ścieżek, przecież to trzeba by jakiś program napisać i jeszcze z kasy miejskiej coś dołożyć. Przecież już było duż szumu z koncepcją zagospodarowania nabrzeża. I co, też już zakurzyła się w szufladzie.

franciszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ściezki rowerowe

Przecież trzeba i stadion modernizować i nowy przy dziewiątce budować i przy strzelnicy nowy skate park. Nie darady teraz ze ścieżkami. Za dużo fanaberii naraz.

franciszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ściezki rowerowe

Ścieżki istotnie by się przydały, bo piraci rowerowi niedługo zaczną rozjeżdżać ludzi, jeżdżąc po chodnikach dla pieszych. Gros z nich nie ma dzwonków i już parę razy o mało mnie nie rozjechali, próbując mnie wyprzedzić z tyłu.

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ściezki rowerowe

Nie panikuj jak wyprzedzają Ciebie z tyłu. Idź spokojnie w tym samym kierunku co szedłeś. Nie uskakuj w bok, wówczas nic Ci się nie stanie. Nie lękaj sie rowerów. Najlepiej stań nieruchomo i przeczekaj aż przejedzie. Podobnie zachowuj się gdy przebiega pies.

franciszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ściezki rowerowe

Nie panikuję, ale gdy już usłyszę, że takowy za mną jedzie (a jest to już zwykle bardzo mała odległość) i staram się grzecznie usunąć piratowi z drogi, to na ogół wybieram ten sam kierunek, co on, by mnie wyminąć. Telepata(łach) ze mnie jakowyś, czy co?

Z psem wiem, sam mam takiego powypadkowego dziabąga...

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ściezki rowerowe

Po co ta kłótnia. Tam gdzie są szerokie chodniki trzeba je przedzielić linią, może słupkami, oznakować, namalować przejazdy na ulicach i po kłopocie. Trzeba tylko chcieć. A w magistracie wszyscy jeżdzą samochodami albo chodzą na piechotę. Więc nikomu tak naprawdę nie zależy na rowerzystach.
A może ktoś mi podpowie jak mam jeżdzić z moim 7 - letnim synkiem? Po chodniku nie można, a po ulicy nie będę z nim jeżdził, bo boję się o moją latorośl. Tam jeżdzą samochody i traktują rowerzastów jak nikomu niepotrzebny problem. Pozdrawiam wszystkich jednośladowców bez motorka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org