środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
chamstwo

ostatnio wracałem ze szkoly i w rowie niedaleko mojej wioski leżały 2 szczeniaki. Kundelki. Przygarnąłbym je ale mam już 3 psy. Jest ktoś chętny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo

Zawież je do schroniska, tam przynajmniej dostaną jedzenie, a w przyszłości
ktoś je zaadoptuje . Teraz bez matki zamarzną i zginą z głodu, pomóż im jeżeli
je widziałeś, jutro może być za póżno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo

podobno ta babka w schronisku nie chce już brać więcej psów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo

:(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo

a ja jak ostatnio wracałem z pracy to niedaleko mego bloku leżał człowiek, przygarnąłbym go ale niestety za mało zarabiam i sam się ledwo utrzymuje i to jest dopiero chamstwo bo w naszym kraju bardziej dbamy o zwierzęta i emigrantów niż o własny naród

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo

tak wlasnie, pan pani ma racje wytepic jak zydow niech sobie pamietaja jak nie tp oad gilotyne !
a ja mam was w czyerech literach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo

GP11 zostawiłeś/aś je w tym rowie? Kiedy i gdzie to było?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo

fazer może masz i racje ale w naszym kraju zwierzęta są traktowane jak rzeczy a to nie jest w porządku. Takie postępowanie według mnie to chamstwo i brak jakichkolwiek uczuć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo

Autor: fazer (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 19-02-11 19:30

a ja jak ostatnio wracałem z pracy to niedaleko mego bloku leżał człowiek, przygarnąłbym go ale niestety za mało zarabiam i sam się ledwo utrzymuje i to jest dopiero chamstwo bo w naszym kraju bardziej dbamy o zwierzęta i emigrantów niż o własny naród





to się kur.wa zapytaj, kto go tak urządził ?
pewnie zwali winę na ekspedientkę, która mu sprzedała preparat.
wolę psa, niż takiego hu.ja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo

franio30 - ciekawe czy ty nie będziesz takim h***m jak nie będziesz miał pracy i stać cię będzie tylko na ten twój preparat, jesteś taki mądry bo pewnie jesteś jednym z tych wyzyskiwaczy na których inni muszą zapier.... i to najlepiej całe 24 godziny za marne grosze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo

Halo! Ponawiam pytania i dodaję nowe - w jakim wieku mniej więcej były szczeniaki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo

89 lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo

Autor: fazer (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 19-02-11 21:25

franio30 - ciekawe czy ty nie będziesz takim h***m jak nie będziesz miał pracy i stać cię będzie tylko na ten twój preparat, jesteś taki mądry bo pewnie jesteś jednym z tych wyzyskiwaczy na których inni muszą zapier.... i to najlepiej całe 24 godziny za marne grosze




nie. nawet wtedy nie będę takim h.ujem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo

ola** szczeniaki mają maks 1,5 miesiąca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo

Pomóżcie tym szczeniakom!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo

Zabrałeś je i masz na przechowaniu czy chcesz, żeby ktoś je wyciągnął z tego rowu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo

Mam je ale przecież mówiłem że nie moge ich zatrzymać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo

fazer a jak niby mamy pomagać "narodowi" ? Zabierać pijaków z pod bloków? Człowieku, nikt nie ma lekko w życiu ale każdy z nas może tym życiem pokierować jak chce. Nikt nie zmusza takich ludzi do picia, oni mogą temu zaradzić a co taki psiak ma zrobić, kiedy właściciel wyrzucił go gdzieś w polu? Sam coraz częściej zauważam błąkające się psy i naprawdę nie wiem skad bierze się tylu pacanów, którzy je wyrzucają. Przecież taki zwierzak czuje tak samo, odczuwa głód, zimno, więc zamiast wyrzucać gdzieś w polu oddawajcie psy do schroniska!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo

Forum raczej nie pomoże...
Daj ogłoszenia do gazet, nie tylko łomżyńskich, na słupy ogłoszeniowe, koniecznie u weterynarzy, w internecie. Musisz się sprężyć - dopóki szczeniaki są małe masz większe szanse na oddanie, potem będzie coraz gorzej. Może to wiesz, ale nie zaszkodzi przypomnieć - koniecznie trzeba odwiedzić weterynarza i przynajmniej poprawnie odrobaczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org