czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szpital w Łomży

Dlaczego nasz szpital działa w ten sposób(a właściwie-nie działa w ogóle)?
Wczoraj rano w pracy dopadł mnie ostry ból i pojechałam z szefem na pogotowie.Z Internistycznej Izby Przyjęć skierowali nas na Ginekologię,stamtąd "przemiła"pani oddelegowała mnie na Chirurgię(niby z podejrzeniem pęknięcia wyrostka).Na Chirurgii dowiedziałam się,że lekarza nie ma,trzeba czekać 2godziny (w tym czasie przekręciłabym się z bólu).Czyżby na zmianie był tylko jeden chirurg?
Stwierdziłam więc,że lepiej jechać do domu i nażreć się leków.
Czy,pomimo płacenia składek,powinniśmy leczyć się sami?

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital w Łomży

droga Olu to nie szpital tylko wykańczalnia ludzi !... a i tak masz sporo szczęścia ze ci pavulonu nie podali aby Cię lekko zwiotczyć !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital w Łomży

Oni sami działają trochę tak,jakby jacyś zwiotczali byli...
Poza tym,jak nie trzeba,to trzymają na siłę,a kiedy potrzebujesz opieki lekarskiej,to mają Cię gdzieś.W ciąży leżałam bez sensu na oddziale przez tydzień,mimo że nic mi nie było.Za to,po cesarce wypisali mnie po dwóch dniach...

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital w Łomży

Nie rozumiem narzekania, wybraliście liberałów i oni celowo doprowadzą do zapaści lecznictwa żeby potem sprywatyzować i sprzedać. Tak samo zrobią jak za balcerowicza, brak opłacalności potem sprzedaż żydowi i zakład hula i wszyscy są zadowoleni ten tanio kupił, a tamten dostał w kielnię. Gdy przyjdziesz i zapłacisz może ktoś się tobą zajmie.
Kompletny brak nowych i młodych lekarzy, starzy cwaniacy uczynili z oddziałów własne folwarki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital w Łomży

Wątpię,żeby była to wina liberałów.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital w Łomży

otóż to waczan ma rację wszystko zmierza do prywatyzacji -kwestia kilku lat !a co do folwarków tez popieram większości ludzikom wydaje się że jest to ich prywatny interes !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital w Łomży

Jakość obsługi czy podejście do pacjenta raczej nie ma związku z tym kto rządzi w kraju czy mieście. I skończcie z ta polityką bo to już w dupę nie lezie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital w Łomży

To co się dzieje w szpitalu narastało przez lata. I jest jak jest.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital w Łomży

ot co!

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital w Łomży

Ciekawi mnie czy oddział dializ w naszym szpitalu jeszcze państwowy jest czy już wydzierżawiony ???

Może ktos zorientowany zaspokoi moją ciekawość.

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital w Łomży

Tak to jest, jak lekarzami rządzą lekarze. Poza tym ten lekarz co go nie było na dyżurze sobie przypomni o nim, gdy już przyjdzie pora brać kasę za dyżury...
Ja może piszę zbyt cynicznie, sam kiedyś byłem tak potraktowany w łomżyńskim szpitalu. Dlatego też uważam, że jedynie prywatna opieka zdrowotna ma rację bytu. My dla szpitala nie jesteśmy obecnie klientami, lecz intruzami. Klientem jest jedynie NFZ i to z nim się liczą. A NFZ to ciało polityczne a nie reprezentujące nas, pacjentów. Dlatego też nie powinno być składek przymusowych a dobrowolne. Gdybyś przyjechała do prywatnego szpitala i obsługiwali by Cię za Twoje pieniądze, a nie za pieniądze NFZ, to i lekarz by był, i sprzęt nowoczesny, i obsługa miła. Inaczej byś więcej tam się nie zjawiła i ferajna straciłaby pracę.
Wiem, że to mała pociecha teraz, jak Cię tak potraktowano, jednak piszę o tym, żeby uświadamiać jak bardzo ważne jest w naszej Ojczyźnie wprowadzenie normalnych wolnorynkowych mechanizmów, które same usuną patologię z wielu dziedzin.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital w Łomży

tak tak ból i choroby w szpitalach to też wina liberałów:)
To co takiego zrobili "patrioci z pisu" podczas swych rządów żeby zmienić coś w szpitalach? W naszym również?
Bo za ich czasów w łomżynskim szpitalu operowali pijani lekarze co sie odbiło echem w całym kraju.

http://wiadomosci.gazeta.pl/kraj/1,34309,3041512.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital w Łomży

Składki byłyby do zniesienia,gdyby można było wybrać,gdzie chce się za nie leczyć...

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital w Łomży

Janusz kos ale nic sie nie zmienilo:))))))))))))))))) jak jakas tam zona dyrektora chodzi nawalona po szpitalu tak dalej chodzi:))))))))

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital w Łomży

Januszu twierdzisz że pisowcy upijali niekoniecznie pisowych lekarzy aby to oni pijani operowali.
Hm - dziwna dywersja.
Jak wiesz zarząd szpitala jest ten sam od kilku kadancji parlamentarnych i co tu związek z PiSem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital w Łomży

a jaki związek z liberałami??? Bo odezwały się tu wcześniej głosy że za to co opisał psycho-jude właśnie winni są liberałowie;DDD a w tym "szpitalu" tak było od niepamiętnych czasów przez rządy komunistów,prawicowców no i liberałów.

Franiu czyżbyś nie zrozumiał dygresji? Hmm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital w Łomży

psycho-jude opisała,nie opisał:)
Problem w tym,że lekarz dostanie pensję, bez względu na to,czy przyjmie pacjenta w szpitalu publicznym,czy nie.Więc siedzą sobie,popijają kawę i nic ich nie interesuje.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org