czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mc Donalds po 20:00

Zdarzyło mi się kilka razy kupić wieczorem ,,coś" do zjedzenia.
Długo nie trzeba czekać, pojawiają się problemy z żołądkiem.
Czyżby miała miejsce nocna wyprzedaż tego co zostało z dnia?
Wiem, że oficjalna procedura jest taka, że do utylizacji, ale jak wiadomo są i dorobkiewicze.
Może ktoś z was jest wtajemniczony i uchroni nas od złego mówiąc cosię tam dzieje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc Donalds po 20:00

WIADAOMO ZE ZAWSZE NA KONIEC SPRZEDAJE SIE SMIECI COS CO SPADLO NA PODLOGE ...ZA DLUGO BY BYLO PISAC ....WIEC ZANIM ZECHCESZ ZJESC ZNOW TE GOWNO W MC DONALDZIE TO SIE ZASTANOW CZY TWOJ ZOLADEK WYTRZYMA NASTEPNA WIZYTE SARMONELII CZY TEZ PRZYJMIE SPLUNIECIE Z POD SAMEGO SERCA W KANAPCE OD PAJACA PRAACUJACEGO W SMIETNISKU ZWANYM MCDONALD

DlugiDzon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc Donalds po 20:00

Chyba kolega troszkę przesadza

Z tego co ja się orientuje to w takich miejscach jak Mc czy KFC panują bardzo rygorystyczne standardy, których się przestrzega.

Więc nie siejcie paniki tam gdzie jej nie ma...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc Donalds po 20:00

A na dodatek do mc jakos po 20 wkroczył prawdziwy NIJA !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc Donalds po 20:00

smacznego!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc Donalds po 20:00

ja tam czasem na kaca wieczorami coś wezmę i jakoś mi to wchodzi tylko potem dziwne $ranie, ale kumple zawsze narzekają, że im bulboni w bebechach i walą takie kloce, że trzeba zarządzać ewakuacje w chacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc Donalds po 20:00

Heh , a moze to wina alkoholi bo pewnie tymi z najwyzszej polki sie nie upijacie Docencie.

K 120

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc Donalds po 20:00

To nie chodź tam ***** i nie jedz. I po problemie ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc Donalds po 20:00

Z tego co ja się orientuje to w takich miejscach jak Mc czy KFC panują bardzo rygorystyczne standardy, których się przestrzega.

:D :D :D

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc Donalds po 20:00

przecież mcdonalds do plastikowe ścierwo nie warte swej ceny, po pierwsze co byś nie kupił to tak samo obrzydliwe smakuje i śmierdzi, czy to nie jest dziwne, a jak się posiedzi w środku to ciuchy śmierdzą gorzej niż fajami, gumowa bułka, mięso z odpadów, był taki test że położono kanapkę z maca na kilka tygodni i bodajże po upływie 9 tygodni nie pojawiła się nawet pleśń, czy to jest jedzenie?? smacznego:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc Donalds po 20:00

Potwierdzam wersje z ewakuacją. Gorszy smród jedynie po jabolach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc Donalds po 20:00

Jedzenie mc donalds jest pyszne i zdrowe. Żadna łomżyńska knajpa nie spełnia tak wysokich standardów jakościowych i higienicznych.

A jak ktoś raz w tygodniu zamiast kartofli zje coś w mieście i jeszcze zaleje tanimi browarami to potem z kibla nie wychodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc Donalds po 20:00



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc Donalds po 20:00

Autor: Muranka Klimek (---.cable.mindspring.com)
Data: 18-02-11 03:35

"Heh , a moze to wina alkoholi bo pewnie tymi z najwyzszej polki sie nie upijacie Docencie."


:D nie my perfumerii nie pijemy, jak coś to tylko czysta, a jaka marka to już zależy od humoru, sytuacji i imprezy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc Donalds po 20:00

z takim myśleniem to w ogóle może nic nie jedzmy.W jedzeniu ze sklepu tez różnie może być ;p także powodzenia w odżywianiu się powietrzem... lub energią słoneczną ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc Donalds po 20:00

Każdy z was ma trochę racji. Można nie jeść tego,,gówna", kto lubi niech je i nie narzeka. Co do rygorystycznych standardów w fast foodach, też nie ma co dyskutować-są, tylko dlaczego ich ktoś nie przestrzega. Dlaczego w ciągu dnia gdy jest możliwość kontroli standardy i jakość jedzenia jest O.K. a wieczorem nie. Ciekawi mnie czy to samodzielne decyzje ambitnych kierowników i kierowniczek czy przyzwolenie właścicieli. Mam nadzieję że zabiorą głos pracownicy: byli i obecni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc Donalds po 20:00

DLUGIDZON co ty za glupoty gadasz. pracowalam tam wiec widzialam ze tam co spadnie na podloge to nie jest podnozone. nawet welug mnie jesli chodzi o sanepid to jest rygor az do przesady. tam nawet nie mozna reki na gdzies 20 cm nda podloga trzymac. od razu w takim przypadku jest mycie rak. czlowiek nawet sam siebie nie moze dotknac. wiec nie ma mowy o zadnym jedzeniu z podlogi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc Donalds po 20:00

ale co tu duzo gadac widzieliscie ze wiekszosc osob z mc to brudasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc Donalds po 20:00

Jest na to taki prosty sposób... Po prostu tego nie jedz, i problem rozwiązany.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc Donalds po 20:00

CHYBA NIE TYLKO NINJA BO JACYŚ ZAMASKOWANI TERRORYŚCI TEŻ:)) TO BYŁO NIEZŁE NAPRAWDĘ W LIDLU TEŻ ROZRABIALI:)

~cienona

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org