czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jebane życie

mam dziś zły dzień ale wczoraj też. jutro będzie to samo ... Qurwa z tym życiem jestem zabity , brak pracy , żadnych perspektyw ,co robić Qurwa nawet w tej chwili schlać się nie mam za co ... Qurwa dramat ... umieram...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jebane życie

opier0l budyń

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jebane życie

hej szymonek nie łam się tak chłopie, jutro też jest dzień, i wszystko może wyglądać inaczej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jebane życie

psipal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jebane życie

pobaw się małym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jebane życie

a jak wy zyjecie co myslicie Ci co zarabiaja po 1400zł i mniej na reke juz mówie bo brutto to wcale nie wspomnę.

toc to porazka nic nie odłożyc wegetacja istna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jebane życie

ryba22 malzonek i malzonka 1400 x 2 juz masz 2800

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jebane życie

niestety wsrod znajomych coraz czesciej widze rowne odczucia wiekszosc z nich podejmuje decyzje wyjazdy z kraju jeszcze troche i w lomzy bedziemy widziec opustoszale budynki i nie pomoga nawet ceny mieszkan siegajace 1000zl za metr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jebane życie

Głowa do góry, nie ma co się załamywać...
Idzie wiosna, a jak wiadomo w tym okresie łatwiej o pracę. Szukaj, pytaj a zobaczysz, że odnajdziesz sens życia. Spróbuj dać ogłoszenia na portalach z innych miast, prosząc o pomoc w pośrednictwie w znalezieniu pracy sezonowej za granicą. Uważaj przy tym i nigdy nie wpłacaj żadnych zaliczek, nawet 10zł.

p.s. Nie trać czasu na zaglądanie w zakładkę praca na 4lomza.pl prędzej znajdziesz coś na portalu ostrołęckim.

p.s. 2 Jeśli nie masz środków na jakieś kursy to zamiast siedzieć bezczynnie ucz się angielskiego, ściągnij program do nauki pisania bezwzrokowego na kompie itp. Pozwoli Ci to zarobić pare groszy na własne potrzeby.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jebane życie

LUDZIE COFNIJCIE SIĘ W TEMATACH NA TYM FORUM,NIEDAWNO PISANO TUTAJ ŻE W ŁOMŻY NAJMNIEJ TO PO 2000 TYS ZARABIAJĄ A TERAZ NARZEKACIE,I JAK SIĘ NIE MYLĘ TO SZYMONEK UDZIELAŁ SIĘ I BYŁ WYBITNIE MĄDRY W TYM TEMACIE A TERAZ PŁACZE.

areczek25

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jebane życie

szymonek rozwaliłeś mnie

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jebane życie

Szymon, poszukaj pracy w większym mieście, na przykład w Wawie lub Białymstoku, ewentualnie gdzieś dalej.

Signature will be available soon. Please wait ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jebane życie

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=352766&t=352710

areczek25

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org