piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szkoła policyjna

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w policji.
Ja po wielokrotnych próbach znalezienia pracy w Łomży (jakiejkolwiek!) stwierdziłam, że spróbuję się dostać na przeszkolenie na policjantkę.
Jest ktoś zainteresowany? Też ktoś ma takie plany? Można by wynająć wspólnie salę do ćwiczeń na test sprawnościowy, razem dojeżdżać itp.
Zainteresowani- piszcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

alusek

Uważasz pracę w Policji za deskę ratunkową?
Szukaj dalej ale nie pisz o tym.
Nie wspominaj też-,,że szybko się uczę,,
To nie wskazane przy szukaniu pracy.
Lepiej napisz-umiem ( to i tamto)

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

Kolejny co nie morze się znależć w społeczeństwie to na łatwizne lepiej HA HA HA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

Nie masz pojęcia o czym piszesz. Idź na komendę i dowiedz sie wszystkiego a nie wypisujesz swoje dziwne fantazje. Szkoła policyjna to nie jakieś studia tylko specjalistyczne przeszkolenie na które żeby jechać trzeba być najpierw przyjętym do służby a nie wyćwiczonym na sali gimnastycznejMikelo napisał(a):

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

wiem więcej o rekrutacji do przeszkolenia policyjnego, ale skoro wam zależy tylko na zgnojeniu kogoś (kogoś kto chce zostać policjantką) to już wam przeszkadza, bo albo macie z prawem na bakier, albo szkoda wam, że niektórzy wiążą z tym przyszłość.
chciałam tylko się zorientować, ale widzę że w Ł nie ma sensu, bo nie ma tu- przynajmniej na forum-bo tak piszecie, ludzi zainteresowanych tym tematem.
ale spoko- jeździjcie po każdym, kto coś zaproponuje i zechce ogłosić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

Mikelo "morze" pisze się "MOŻE"
tak a propos.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

@alusek
urojenie jakieś?
Myślisz, że jak pójdziesz do szkoły to dostaniesz prace w policji? Nie ośmieszaj się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

Ci wpierd*lą pał odechce się od razu pracy w policji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

a tak poza tym
to czekam na poważny odzew.
wiadomość dla hien: wiem tyle ile trzeba o przeszkoleniu, rekrutacji, szkołach policyjnych, testach two i tsf, ms itp.
czekam więc na POWAŻNE ODPOWIEDZI poważnych ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

AFMF i alwaro
o co wam chodzi?
nie jesteście zainter, to nie piszcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

sorka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

spoko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

Autor: alusek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17-02-11 17:31

wiem więcej o rekrutacji do przeszkolenia policyjnego, ale skoro wam zależy tylko na zgnojeniu kogoś (kogoś kto chce zostać policjantką) to już wam przeszkadza, bo albo macie z prawem na bakier, albo szkoda wam, że niektórzy wiążą z tym przyszłość.
chciałam tylko się zorientować, ale widzę że w Ł nie ma sensu, bo nie ma tu- przynajmniej na forum-bo tak piszecie, ludzi zainteresowanych tym tematem.
ale spoko- jeździjcie po każdym, kto coś zaproponuje i zechce ogłosić Policjantki z Majami to jest to !!! tam próbuj.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

możemy razem poćwiczyć i się po dojeżdżać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

kobieta w mundurze to zło, czuje sie wtedy taka wywyższona i twarda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

mundur zmienia babe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

ehh.. myślałam, że znajdzie się jakaś poważna osoba, a tu porażka. heh i to nie moja. trudno.
chciałam dobrze, ale skoro ludzie z Łomży nie potrafią się integrować to wasz problem.
By the way- ja NIE JESTEM z waszego miasta ani tym bardziej z waszych okolic. a to jak sie zachowujecie i co piszecie w odp na posty to już świadczy TYLKO a was i waszej "kulturze".
pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

alusek podaj maila, a napisze Ci cos na priv, bo nie chce na forum, bo zaraz mnie pojazd czeka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

alusek, ja jestem zainteresowana.
napisz proszę na lukreciia@poczta.fm

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

Zazdrość zawiść i pier......niecie w głowe co poniektorych osobnikow jadacych po wszystkich i po wszystkim ogranicza was ludzie.. Mikelo taki jestes JLB??? a przy pierwszej lepszej wizycie u aluski rozprułbys sie jak stare przescieradlo. Ludzie nie rozumiem tych co tylko narzekaj dziewczyna probowala i chce dalej probowac to jest fajna cecha. Zycze powodzenia w byciu mundurowym


______

Żyj żyj na maxa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

tylko mandaty wek księżniczko !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

co mam zazdrościć, to że chce zostać policjantką ? czy że jej angielski jest za!ebisty ?


CiEsiSraj
Kryminalne Zagadki Forum Łomża :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

alicjaponiatowska@op.pl
jeśli jest ktoś zainteresowany, to niech pisze na priv.
czekam :)
K69 dzięki za poparcie.
xxxANGELxxx pisz na priv.
Cieszę się, że jest tu jeszcze ktoś, kto szanuje i rozumie, to, że inni chcą coś tu zdziałać, zorganizować i ogłosić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

chyba Cię nikt nie lubi i nie masz koleżanek :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

siemka xxxANGELxxx jak tam rekrutujesz się znowu ?:)

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

*X*X* a Ty ? Ja już tylko czekam na nabór ;) Podobno w maju ma być ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

to jak z tym naborem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

Ja czekam na przedawnienie mandatu :)

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

A wiecie może ile mniej więcej trzeba by zapłacić za salę gimnastyczną? Jak sądzicie? (chodzi mi oczywiście o wynajęcie na godz, dwie).
pozdro. A.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

*X*X* moj mandat traci waznosc za polotra tygodnia :) , ale jak zloze papiery to i tak po 2012, dlatego ze teraz jest duzo chetnych, dlugie kolejki, terminy, itp. A mi sie nie spieszy, bo mam dobra i stala prace, wiec :) Light :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

Phi... Po 2012r. to już nie będzie sensu bo nie będzie przywileju emerytalnego ;] he...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

oglądaliście ostatnio W11, ale się działo co ? złapali "polotra"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

Nie wiem ile niestety kosztuje wynajęcie sali... Angel ja po raz kolejny papiery będę składał w październiku... ale zobaczymy jak to będzie :)

Fazzi mi tam nie przeszkadzają nowe przepisy

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

Po co wam wynajmować salę ? Test sprawności jest banalny...
*X*X* oj w tej chwili może i nie przeszkadzają Ci nowe przepisy ,ale uwierz ,że za kilkanaście lat je odczujesz :) Jeżeli oczywiście się dostaniesz.
Kolega który będzie miał rok,dwa lata więcej słuzby od Ciebie za kilkanaście lat odejdzie już i będzie miał spokój święty ,a Ty będziesz dalej zapieprzał do 55r. życia, bo z tego co wiadomo mają wprowadzić min. 25 lat służby w Policji i minimalny wiek 55 lat.
Ale cóż każdy ma inną wizję i misję... pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

Fazzi mi rowniez nie przeszkadzaja nowe przepisy i jestem tego swiadoma, dlatego ja chce po 2012 :) Wiesz, ja nie mam tak zrytej banki jak Ty, ze zalezy mi tylko na 15 latach i goodbye, nie ide tam dla przywilejow, itp. W ogole szkoda slow na takich jak Ty, bo rozsmieszasz mnie czasem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

Tylko,że ja się dostałem ,a Ty nie. W ogóle to baby nie nadają się do formacji mundurowych i od tego trzeba zacząć!!!
Kobiety w Policji to w ogóle jest jakieś nieporozumienie... Szczerze mówiąc każdy facet pracujący w mundurówce ma takie zdanie,choć przyznam ,że głupio jest tak mówić otwarcie i robić przykrość koleżankom.
Kobieta za biurkiem w kadrach,przy rozliczaniu mandatów itp. to jak najbardziej, ale nie na ulicy !!! Kobieta-policjant na ulicy to niebezpieczeństwo dla niej jak i dla jej partnera!! Poza tym jak ma się czuć kobieta pracując w grupie kilkudziesięciu mężczyzn ,którzy w kółko klną i rozmawiają o ruchaniu :)
Ja wiem,że jest równouprawnienie ,ale w takim razie dlaczego kobiety nie wydobywają węgla albo nie kopią rowów ? :)
Dziewczyny proszę was nie sugerujcie się filmami w TV ani własnymi urojeniami i marzeniami. Szukajcie dla siebie bardziej "kobiecego" zajęcia i nie marnujcie sobie życia w formacjach mundurowych! To wszystko tylko fajnie wygląda na początku... Na ulicy jest o wiele gorzej... I możecie pozdawać te wszystkie multiselecty i testy wiedzy ogólnej ,ale i tak nigdy żadna z was nie dorówna fizycznie i psychicznie facetowi,a tym bardziej w takiej robocie.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

Angel dziewczynko widzę,że trochę Ci hormony za bardzo się nabuzowały :) Jak chesz być chłopczykiem to ulep sobie i przyklej kutasa z plasteliny i idź pomóc chłopakom węgiel wydobywać,a nie do Policji się pchasz... phi :)
Sorry,ale muszę lecieć.Odezwę się za kilka dni. elo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

Za ktorym razem sie dostales? Z tego jesli dobrze czytalam, wnioskowalam i analizowalam to masz tutaj dwa konta i drugi raz starasz do do Policji - niestety nie wiem tylko dlaczego. Pozatym bylo trzeba sprobowac do Lomzy, a nie do stolicy - tam biora kazdego z listy prawie :)
Fazzi to tylko Ty jestes tak negatywnie nastawiony do kobiet. Nie kazda sie nadaje tu masz racje, dlatego sa rozne piony. A zeby nie kobiety to Ty tez nie mial bys co jak to ladnie ujales "ruchac" :)
W ogole skad Ty wiesz kto ma jako sprawnosc fizyczna i psychiczna? Jednak sa kobiety w Policji i sobie radza... Nie nie zadne hormony jestesmy w wolnym kraju i mamy prawo wolnosci slowa Moj Drogi :) I sie nie pcham do Policji napisalam, ze moze, i ze nie teraz, bo mi nie zalezy jakos tak bardzo na chwile obecna. |
Tyle z mojej strony wiecej nie zamierzam z Toba dyskutowac!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

Fazzi przyznam Ci rację, naoglądają się durne filmów i przekładają to na rzeczywistość. I uważam, że jest to upokarzające i jeszcze bardziej rodzi agresje, kiedy kobieta spisuje lub skuwa w kajdanki faceta, wtedy czuje władzę i chyba ich to podnieca, ale kiedyś może trafić na typka z pod tak ciemnej gwiazdy, że jej je&nie to obudzi się pod lampą na oiomie, a wtedy stanie się jeszcze bardziej wredną suką co będzie się mściła na biednych pijaczkach i małolatach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

hmm, nie wiedziałam, że taką dyskusję wywołam na forum. heh..
Ci którzy piszą, że kobiety podnieca władza i że nie powinny pracować w policji to mają jakieś wewnętrzne problemy, może jakieś kompleksy? np typu "kobieta mnie bije" :)
Tak czy inaczej ja zamierzam spróbować i spełnić marzenia (bo marzenia są po to, by je spełniać-a jak Ty Fazzi piszesz, żeby się nimi nie sugerować).
A jak ktoś ma problem z kobietami w policji to współczuję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna


Jedyne co powinnas zrobic to pobiegac i troche porzucac glowka kapusty :)

Albo nie dorzucisz albo zabraknie czasu - tak dziewczyny odpadaja zazwyczaj.

Wiecej info pisz do mnie: emajlek@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

albo walnij z barana w ścianę, bo to już ostatki twej kobiecości i zobacz przed lustrem czy Ci wąsy nie zaczęły rosnąć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła policyjna

ech Czesio, Czesio..
wladek, dzieki za rady i gdyby dziewczyny odpadały to by w policji nie były :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org