czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
badania na cholesterol

Witam, jak często powinno się robić badania poziomu cholesterolu we krwi? Jak u was wygląda sprawa z cholesterolem? Macie z tym problemy ?

sunny day real estate

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badania na cholesterol

qwertix, to zależy. Pierwsze badanie powinno wykonać się w 20 roku życia. Jeśli wyniki są zadowalające, to kolejne badania wykonuje się jakoś po 2 latach. Jeśli są problemy z podwyższonym problemem to wtedy szybciej wykonuje się kontrolne badania, np po 3 lub 6 miesiącach. Poczytaj sobie więcej na forum eksperckim http://forum.gazeta.pl/forum/f,1196,Jak_obnizyc_cholesterol_.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badania na cholesterol

Normy cholesterolu są celowo zaniżane, powinny być wyższe. Ja od kiedy badam, to mam wszystkie parametry krwi w normie, poza cholesterolem. Ten jeden powyżej normy, ale proporcje złego i dobrego choesterolu mam jak najbardziej pozytywne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badania na cholesterol

ja tam lubie cholesterol

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org