środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
radio bab na plaży

dzis wybrałem sie na plaże miejską -- wreszcie urlop a tu niespodzianka z głosników rozlega sie bardzo atrakcyjne brzmienie BAB ??? dzieki ja w takich warunkach przy tak pięknym brzmieniu wypoczywał niebędę LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ ZMIENCIE STACJE NA INNĄ tego naprawdę nieda sie słuchać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio bab na plaży

Czemu ?

Dj.Pyku.Lomz@.poland




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio bab na plaży

Zmiana na Radio Eska?:>

Tak to bywa,wiatru nie ma krzak się kiwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio bab na plaży

A może ktoś by zauważył ten syf na plaży? Te pieski kąpiące się razem z ludźmi? Sikające dzieci do wody.... nie nikt tego nie zauwazy bo wszyscy są na plaży...

Ps. Był kotoś kiedyś na normalniej plaży?



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio bab na plaży

Jak syf w wodzie syf na brzegu to i syf w eterze.
Owszem byłem na normalnej plaży. tam ludzi nie uszczęśliwiali na siłe rzadnym radiem i kazdy jak chciał to słuchał tego co sam chciał.
______________________________-

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio bab na plaży

Jak świat światem dzieci sikały do wody... Tak było, jest i będzie. :))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio bab na plaży

żeby tylko dzieci ......... :P




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio bab na plaży

A co? Byłeś jakimś nieoczekiwanym świadkiem czy może... Noooo nieeee! Psze pani, bo Vlad...!!!!
:P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio bab na plaży

hahaha :DDDD




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio bab na plaży

I dalego nie lubie naszej plaży (jeśli można to nazwać plażą) przyczyn jest dużo , myślicie że mi trudno dogodzić ... heh nie trudno właśnie jeżdze do Augustowa na jeziora bo tam nie ma takiego syfu jeszcze nie zdażyło mi żebym tam był na plaży i jakieś bachory sikały do wody lub muzyke jakoś durno włączali na fula to jest plaża dla normalnych no cóż płatna ( Wjazd 2 zł ) ale wole dac te 2 zł i wymarnowac te 50 zł na benzyne niż smordzić sie wsrud paszczetów na naszej plaży . Heh taki jest moje ego w tym temacie.

Dj.Pyku.Lomz@.poland




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio bab na plaży

W Łomży nie tylko sikają, ale rodzice wpuszczają nagie dzieci zeby dupy sobie umyły, a do tego mamy osikaną trawę na plaży po której dumnie ludzi chodzą bosymi nogami. Ale cóż mamy plażę ;]

Fakt im dalej od Łomży na północ tym lepiej, ludzie normalniejsi :)))



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio bab na plaży

przypatruje sie waszym uwagom. winszuję wpisowi tommkanet, adam bmc najprawdopodobniej reprezentuje konkurencje i zal mu tyłek sciska ze nie jego radio tam gra, ale czy oby radio jest najważniejsze na plazy? czy to ze jest piekna pogoda i czysta woda? niektórzy chyba nie maja co robic i piszą co popadnie. przykra sprawa skad w was tyle pretensjonalizmu do całego swiata. nic wam nie pasuje. byliscie na mazurach ta? jezioro Niegocic- masa plażowiczów- kąpiących sie w syfie niestety.. przy tym wasza Narew jest czysta jak łza.. naprawde wydalibyscie na benzyne niewiadomo ile zeby tam pojechac i pomoczyc tyłki w mule i obślizgłej wodzie?? macie bardzo dobrą plaze jak na rzekę. cieszcie sie ze macie taką bo niektózy wcale nie mają. i jeszcze jeden wniosek: narzekacie jak ostatnie MENTY! i nic was przed tym nie powstrzyma. narzekacie na plaze w lomzy - ale chodzicie sie tam kąpać prawda? bo skoro by tak nie było to chyba nie bylibyscie tak zorientowani no nie? za to nie znosze Polaków i wstyd mi czasem ze przynaleze do tego smutnego ciągle niezadowolonego społeczeństwa. jestescie naprawde smutni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio bab na plaży

Bo to qrwa jest Polska i trzeba narzekac ,obsrywac sie nawzajem,to jest najwieksza przyjemnosc z bycia POLAKIEM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio bab na plaży

fajno plaze macie i fajne laseczki chodzą

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org