niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wynajem mieszkania cena

ile mozna wziac za wynajem nowego umeblowanego mieszkania 3pokoje i kuchnia

mieszkanielomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania cena

Moja koleżanka za takie mieszkanie umeblowane i wyremontowane płaci chyba 800 zł + rachunki.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania cena

co znaczy rachunki? ile wynosi czynsz a ile odstepne?

mieszkanielomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania cena

800 to zarobek dla wynajmującego, a pozostałe opłaty Twoje.Za M5 czynsz 430 woda ok150,gaz 70,prąd 170 internet ok45

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania cena

W Łomży nikt nie da samego odstępnego 800zł.Razem z czynszem to sie zgodze.Czynsz srednio 300zł,odstępne 400-500,rachunki woda i prąd.To są max ceny na Łomże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania cena

Powariowali:) No, ale powodzenia;) Moja znajoma w Warszawie wynajmuje mieszkanie za 1000zł plus rachunki. a Ty chcesz w Łomzy 800?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania cena

Ja byłabym skłonna wynająć za 800zł (w tym odstępne i czynsz). I tak się składa że szukam mieszkania w nowym bloku. A jakie osiedle?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania cena

Też uważam ,że 800 to przesada,ale to dzrzewko szczęścia pisał,że jego znajoma tyle płaci.Żeby to nie było na mnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania cena

zgadza się chrostos99 i brzeczyszczykiewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania cena

W Łomży jest strasznie dużo ludzi któży kupili mieszkanie na kredyt i teraz szukają jeleni do spłacania tego kredytu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania cena

Oczywiście, że tak. Tyle, że oprócz spłacenia rat chcą jeszcze zarobić;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania cena

mieszkanielomza ja moge zaplacic 800 (czynsz i odstepne ) + oplaty jesli mieszkanie jest spoko zrobione

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania cena

nigdy nie dalabym 800zl plus czynsz i oplaty, obecnie mam kredyt i wynsi mnie nie wiele wiecej niz stancja, ale na poludniu za 48m2 placilam czynsz 260+ odstepne 450zl+woda+prad+gaz= ok 900zl wychodzilo miesiecznie, teraz nowi lokatorzy placa tam o 50zl wieksze odstepne i 25zl wiekszy czynsz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania cena

Jak ma się tyle komuś płacić, to lepiej kredyt wziąść i bankowi spłacać, ale na swoje mieszkanie. Do wynajecia polecam stare bloki. Tam wcale nie jest źle, bywają bardzo zadbane mieszkania do wynajęcia. Po co przepłacac w nowych? No chyba, że szuka się mieszkania do wynajęcia na lata (długie lata), w co wątpię.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania cena

ja aktualnie place 300zl odstepnego + 230 czyns + inne oplaty za mieszkanie 2-pokojowe w nowym budownictwie, mieszkanie ladne, zadbane. Niestety bedzie na sprzedaz. Więc szukam innego mieszkania, zadbanego za rozsądną cenę. Maks. 800zl za 3-pokoje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania cena

szukam na ok.2 lata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania cena

Pisząc 800 + rachunki mam na myśli 800= czynsz + odstępne, rachunki= woda, prąd, gaz.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania cena

Moim zdaniem to z 600 zł nie wiecej ! a rachunki swoja drogą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania cena

Kariam jakoś nie mogę przestać się zastanawiać ile możesz mieć lat.. Zdradzisz mi tę tajemnicę?

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania cena

Tak zdradze ci 21 ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania cena

http://www.gangsters.pl/index.php?polec=123861

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania cena

jesli mieszkanie kosztuje 160000zl od tej kwoty w banku mozna zyskac 550zl odsetek miesiecznie takze wynajem ponizej tej kwoty nie ma sensu a wiadomo ze po lokatorach trzeba jeszcze mieskanie odswiezyc a to takze kosztuje

mieszkanielomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania cena

a propo kredytu zauwazcie ze to jest wielkie wyrzeczenie o wielu przyjemnosciach mozemy zapomniec zaleglosci w splacie moga nas pograzyc pozatym niekazdy moze go dostac

mieszkanielomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania cena

Mogę zapłacić i 1000 PLN odstępnego za duże mieszkanie w Łomży. Może macie namiar na mieszkania w nowszym budownictwie? Ogłoszeń coś bardzo mało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania cena

zeby dostac kredyt na mieszkanie trzeba miec wysokie udokumentowane zarobki. znajomy 250000 nie dostal przy 4000/mies (2 os) na 30 lat. wymagania bankow sa coraz wieksze, szukaja zabezpieczen stad wzrost cen stancji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania cena

a czy 4000 dla dwóch osób to takie wysokie zarobki??

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania cena

800zl plus prad i woda powinno byc max na lomze nawet jesli mieszkanie jest nowe.poza tym wiekszosc ludzi nie chce umeblowanych mieszkan gdyz maja wlasne meble.
po drugie w cenie 1000-1400 mozna wynajac dom umeblowany w o wiele wiekszym miescie niz lomza,wiec marzycielom ktorzy dzieki wynajmowi mieszkania po to zeby splacal sie kredyt dziekujemy..

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org