piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zestaw nasadek Honiton czy Stanley

Tak jak w temacie muszę kupić klucze nasadowe , zastanawiam się nad tymi dwoma firmami jeśli ktoś ma jakiejś innej firmy narzędzia proszę podawać marki.Prosił bym o szczerą odp.Piszcie ile już macie taki zestawik jak ciężko jest używany i skalę wykonania od 1 do 5

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zestaw nasadek Honiton czy Stanley

Zapomniałem dodać cena nie może przekroczyć 300zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zestaw nasadek Honiton czy Stanley

Za 300 zeta ,to kup sobie zestaw TOYA albo TOPEX w dyskoncie spozywczo -przemysłowym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zestaw nasadek Honiton czy Stanley

Zdecydowanie Honiton np.:

http://allegro.pl/zestaw-kluczy-klucze-nasadowe-94-honiton-germany-i1421411524.html

mialem okazje korzystac z tego sprzetu i jak dla mnie w zupelnosci wystarczjacy, znam osoby co maja dokladnie taki sam zestaw w roznym stopniu uzytkowania od czasu do czasu dla siebie, i zarobkowo na codzien sprzet nie dozajechania, jak wpadnie troche grosza sam rowniez mam zamiar taki nabyc
Stanley to tylko nazwa firmy kojarzaca sie z super jakoscia a w rzeczywistosci to zapewne chinszczyzna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zestaw nasadek Honiton czy Stanley

Toya napewno niekupie bo to siett

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zestaw nasadek Honiton czy Stanley

ja polecam yato,w tej cenie chyba coś znajdziesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zestaw nasadek Honiton czy Stanley

siet?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zestaw nasadek Honiton czy Stanley

słyszałem że nie polecają właśnie kluczy yato.A na moje ok niewyglądają solidnie.Szwagier własnie Honiton kupił i swojego garażu wystarczy,żeby kosiarkę rozebrać przy samochodzie nieraz pokręcić one własnie wystarczają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zestaw nasadek Honiton czy Stanley

Stanley jest ok.Mam taki zestaw od8 do 36 ok.5 lat ,używam codziennie i zero problemów.Tylko za 300zł tego nie kupisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zestaw nasadek Honiton czy Stanley

Kupie kupie widziałem po 250 taka zbliżona cena do tego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zestaw nasadek Honiton czy Stanley

Może i kupisz,ale na allegro takiego zestawu co ja mam nie widzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zestaw nasadek Honiton czy Stanley

kamin60 chłopie pytasz się o poradę a sam niby wiesz co jest "siett" a co nie to i sam kupuj,jak ci yato hu...we to kup chińszczyznę za 100zł i takim badziewiem rozkręcaj sobie w garażu rowerek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zestaw nasadek Honiton czy Stanley

nie wiem jak cenowo to wyglada w Polsce, ale narzedzia tych firm sa doskonalej jakosci: crafstman, snap-on. stanley profesional tez nie sa zle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zestaw nasadek Honiton czy Stanley

tylko craftsman polecam

K 120

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zestaw nasadek Honiton czy Stanley

Ty wyprane_gacie wiem że to siet bo pytałem po kuplach,rodzinie,są też inne fora.Nawet trzymałem coś takiego w ręce i tym kręciłem i na pewno tego gówna nie kupie za przeproszeniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zestaw nasadek Honiton czy Stanley

Craftman to tylko pakowacz typu Topex Toya itp., posiadam kilka drobnych rzeczy z tej firmy i kazda jedna to Made in China wiec nie wiem czy to taka rewelacja

kupuj smialo tego Honitona przyzwoite narzedzia, dobre sa tez jonnesway ale za taki sam zestaw trzeba dac ponad 300zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zestaw nasadek Honiton czy Stanley

A jeszcze doradźcie mi jaki jeszcze leprzy wkrętak z grzechotką Bosch czy Stanley

Bosch
http://allegro.pl/bosch-wkretak-z-grzechotka-45-koncowek-i1429920179.html
Stanley
http://allegro.pl/stanley-wkretak-z-grzechotka-10-koncowek-i1434258067.html

lub prosze podać swoje propozycje cena niech nie przekracza 80 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zestaw nasadek Honiton czy Stanley

Pomocy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zestaw nasadek Honiton czy Stanley

Śmiało mogę polecić firmę honiton, bo sam takich używam.
http://allegro.pl/zestaw-kluczy-klucze-nasadowe-94-honiton-germany-i1421411524.html
tutaj już nieaktualne, ale poszukaj takich co może przesyłka jest darmowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zestaw nasadek Honiton czy Stanley

kamin60 jaki zestaw kupiłeś i jak się spisuje, zastanawiam się nad honiton 94el. za 220pln. Warto???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zestaw nasadek Honiton czy Stanley

Mnie pasuje bardzo sklep online Tedar. Kupuję tutaj dość często. Zdarzyło się brać od nich klucze nasadowe, szczypce i inne akcesoria. Sklep z szybką wysyłką, nie czekają nie wiadomo ile, tylko wysyłają zaraz po tym jak dostaną kasę na konto.

dawid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zestaw nasadek Honiton czy Stanley

reklama nic więcej - spadaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org