sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Walentynki

Wiem że to jeszcze dużo czasu ale nie wiem co kupić na prezent dla chłopaka... macie jakieś pomysły? pomóżcie. Z góry dziękuję ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walentynki

Za mało "danych", ile ma lat, jak sie nosi, itp. Ja bym się cieszył z koszyli, krawata, spinek. Może po prostu spytaj co chciałby dostać. Jeśli jesteście blisko to trafiony upominek jeszcze bardziej wzmocni Wasze więzi. I to wcale nie za wcześnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walentynki

Jak na gwiazdkę, czyli - Ładny kalendarz, portfel, slipy, zegarek, bransoletkę, koszulkę, bluzę, sweter, karnet na siłownię, whisky... Czyli wszystko na co Cię stać i co pasuje do danego chłopaka.
A jeżeli chłopaki nie wiedzą co kupić Swojej dziewczynie, to zapraszam...

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=20127537

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walentynki

no tak zyzo ale Ty masz już 36 lat :) pozdrawiam Mechaniak matura 95 :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walentynki

jeden buziak wystarczy , prosto w czolo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walentynki

Ja swojemu planuję kupić coś przydatnego do jego nowego pokoju. Niedawno ustawił sobie w nim biurko i po za pełnym umeblowaniem wszystko już ma. Chcę by mój prezent był oryginalny i przydatny, dlatego prawdopodobnie kupię mu taką lampkę http://multizakupy.pl/Lampa_biurkowa_Womble_4796_55.html. Świetnie wygląda:). W tym samym sklepie widziałam jeszcze kilka fajnych, ale ta najbardziej mnie urzekła:).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walentynki

lampke za 300 zł na walentynki...
masakra...

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walentynki

Masakra to jest wygląd tej lampki. Kosteczka zrób prezent chłopakowi nie sobie :P
No, ale o gustach się nie dyskutuje. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walentynki

Elektryczna szcoteczka do zębów
mysliwskie skarpety (takie podkolanówki)- dostepne w Gatta
kalendarz
dlugopis z grawerem
poduszka
kufel do piwa
zegarek
pasek

kotwica :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walentynki

milosny pachnacy list, z zaskoczenia i nie tylko w walentynki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walentynki

ja tam jestem zakochana haahahahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walentynki

Dzięki za podpowiedzi :) napewno z którejś skorzystam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walentynki

ale wy jestescie nudni.
w koło tylko skarpetki kalendarzyki krawaty. Wsoplczuje waszym partnerom ktorzy po dostaniu takiego przentu tylko burkną pod nosem "znowu to samo". W urodziny i święta nie daje sie takich marnych prezentów a jezeli chodzi o walentynki, to kwiaty i kolacja w luksusowej restauracji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walentynki

Kwiaty i kolacja to raczej do chłopaka należy a nie dziewczyny... ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walentynki

Dlaczego? Bo tak wypada? Czy dlatego, że tak mówią ludzie? Pokaż, że jesteś inna, oryginalna. Mi kiedyś luba urządziła taką kolację, fakt, że nie w restauracji a w domu, ale co to była za kolacja...pyszne danie, wino, wspaniały nastrój. Było cudownie. Prezent też dostałem, który leży do dziś gdzieś w szafie. Natomiast wspomnienia z kolacji i o tym co działo się po zostaną do końca życia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walentynki

Walentynki .... żaden prezent nie zastąpi słów, gestów :)






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walentynki

Z pewnością żaden prezent nie zastąpi ani słów ani gestów. W ogóle same walentynki nie zastąpią reszt roku przebywania ze sobą itp. To po prostu poniekąd komercyjne święto, aczkolwiek bardzo miłe. Ja myślę ze fajnym prezentem może być na przykład fotoksiążka z Waszymi ciekawymi fotografiami. Wirtualna Polska ma od niedawna fajne i ciekawe usługi foto:
http://www.foto.wp.pl
No ale to trzeba zobaczyć samemu. Generalnie jest tam kilka fajnych propozycji które mogą być prezentem na różne okazje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walentynki

Wspólną wycieczkę na Cypr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walentynki

może jakiś wspólny wypad, np. na strzelnicę?

antyramy ceny

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org