piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wypadek Śniadowo-Łomża

Witajcie drodzy czytelnicy Forum Łomżyńskiego, wczoraj wracając z Warszawy do Łomży natknąłem się na duży korek przed miejscowością Śniadowo. Przyczyną jak wszyscy wiedzą był wypadek, który jest opisany przez portal 4lomza. Na szczęście wszyscy przeżyli, jak później się dowiedziałem przyczyną wypadku był pojazd wyjeżdzający z drogi polnej na drogę wojewódzką Łomża-Warszawa. Zachodzi mnie w głowę kto dał pozwolenie na wyjazd z drogi polnej na drogę wojewódzką dosłownie dwa metry od skrzyżowania? Czy w tym kraju urzędnicy mają wyobraźnię?

łomżyniak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Śniadowo-Łomża

To niech Ci nie zachodzi w głowę, bo według przysłowia ,, można zachodzić w głowę" , a nikt nie musi dawać pozwolenia na wyjazd z jakiejkolwiek drogi nikomu, po prostu, chcę to wyjeżdżam, a Ty musisz mieć oczy z przodu z tyłu i po bokach, jeśli chcesz ocalić własne życie. Sam się pokuś o trochę wyobraźni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Śniadowo-Łomża

a czym droga Łomża Warszawa różni się od drogi polnej ??????




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Śniadowo-Łomża

Jak to czym? Według założyciela tematu jest trasa szybkiego ruchu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Śniadowo-Łomża

ahaaaaaaaaaaaaaa

Dla mnie wygląda gorzej niż niejedna polna :):):):):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Śniadowo-Łomża

chłopie gdzie ty tam widziałeś drogę polną droga śniadowo -chojny łączonca łomżę -ostrołęka nigdy nie byla drogą polną

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Śniadowo-Łomża

a gdzie BLM sa,zawsze tak dyskutowali ze tak dobrze jezdza,ale tylko po polu jak widac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Śniadowo-Łomża

Tomek byłem naocznym świadkiem tego wypadku i sądzę że masz złe info Otóż ten blm chciał skręcić z 677 w lewo na Chojny właśnie i został uderzony w tył przez Łotewskiego busa i zepchnięty na lewy pas wprost po jadącego z naprzeciwka Litewskiego Tira.Kierowca tejże ciężarówki wykazał się wielką przytomnością ratując się odbiciem w prawo i sam wylądował w rowie ale tylko odepchnął Audi a nie "przejechał" po nim! ps.Adanio a stałeś w tym korku czy ktoś poprowadził cię objazdem? o której jechałeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Śniadowo-Łomża

chłopie gdzie ty tam widziałeś drogę polną droga śniadowo -chojny łączonca łomżę -ostrołęka nigdy nie byla drogą polną

Słuchacz mylisz się, rozmawiałem ze strażakiem lokalnej straży i on właśnie tłumaczył, że 5 metrów przed skrzyżowaniem dróg Śniadowo-Chojny jest wyjazd z drogi polnej na trasę Warszawa-Łomża w bardzo niebezpiecznym miejscu co było powodem nieszczęsnego wypadku. Moim zdaniem powinien ktoś zainterweniować aby w przyszłości nie doszło tam do jakiejś tragedii.

Jankeson stałem w korku od 20.30

łomżyniak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Śniadowo-Łomża

To pewnie nie miales cb bo ja osobiście do 23 przeprowadzałem autka objazdem!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Śniadowo-Łomża

jankeson potwierdzam twoja wersje

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Śniadowo-Łomża

tak sie sklada ze jestem mieszkancem tej miejscowosci i poniekad "adanio" ma racje, jeden z mieszkancow Śniadowa zrobil dzika droge i dziki wyjazd na droge wojewodzka ja na szczescie nie uzywam tej autostrady, ale w przyszlosci moze zdarzyc sie tam tragedia...

matrix69

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org