piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wypożyczenie Auta

Witam Potrzebuje wypożyczyć auto na 5,6 luty. Albo z hakiem albo jakiegoś małego busika. Nie wiecie może, kto w Łomży mógłby wypożyczyć auto...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypożyczenie Auta

Ciezko wypozyczyc auto tym bardziej busa. Moze ktos by tobie cos przewiozl tym busem jesli o to chodzi?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypożyczenie Auta

Dowiadywałem się o przewóz. Koszt przewozu do Poznania bo tam chcę przewieźć paru mebli to 800zł ;/ dla mnie troszkę za drogo :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypożyczenie Auta

Kolego skubi18 możesz wypożyczyc auto w komisie AUTOMIX u Marcina Lichomskiego na ul.Sikorskiego przed skrzyżowaniem z ul.Łukasińskiego o ile wiem to ma nawet busa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypożyczenie Auta

Dzwoniłem niestety nie ma takiego jakiego ja potrzebuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypożyczenie Auta

to za ile ty byc chcial to przewiezc 100, 200zl??? do poznania jest 500km czyli w obydwie strony 1000km wypozyczyc samochod + zalac go wyjdzie ci mniej jak 800zl watpie ale szukaj szukaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypożyczenie Auta

800zl? Tak jak wspomnial kolega BRAK NICKA nie wiem czy wypozyczenie samochodu + paliwo nie wyjdzie ciebie drozej niz 800zl - to jeszcze zalezy ile kosztuje wypozyczenie busa bo na paliwo prawie 500zl trzeba liczyc zeby caly bak zalac, no ale zycze powodzenia :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypożyczenie Auta

Ludzie to są jednak naiwni i szukają głupszych od siebie, do Poznania i z powrotem jakieś 1000 km 800 zł podziel przez tysiąc to ci wyjdzie 80 groszy za kilometr, bardzo tanio a wręcz za bezcen, no ale jeśli dla ciebie to za drogo to życzę powodzenia w poszukiwaniach hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypożyczenie Auta

Dziękuję wszystkim za informację. Chciałem się dowiedzieć po prostu czy może wyjdzie taniej. Ale widzę że nie. Nie jestem naiwny tylko chciałem uzyskac informacji z innych źródeł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypożyczenie Auta

ja mam autko z hakiem wypożyczysz przyczepke i jakos sie dogadamy zawioze Ci te meble.519370725

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org