poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
CO Z TĄ ŁOMŻĄ?BĘDĄ GALERIE?BĘDZIE PRACA CZY DALEJ WYZYSK I KATASTROFA?

Czy powstaną wreszcie w Łomży galerie a może jakaś duża fabryka?To co się teraz dzieje to katastrofa dla Łomży!Brak pracy.wyzysk i okradanie ludzi!Kiedy to się zmieni?Proszę o poważną dyskusję!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CO Z TĄ ŁOMŻĄ?BĘDĄ GALERIE?BĘDZIE PRACA CZY DALEJ WYZYSK I KATASTROFA?

to sie chyba nigdy juz nie zmieni...zawsza jakas menda bedzie blokowala takie inwestycje...wyzysk i kradziez w bialy dzien...to co sie dzieje z Łomza to az wstyd sie przyznawac, ze jest sie jej mieszkancem, okoliczne wsie maja wieksza infrastrukture i zyski. Predzej w Kupiskach powstanie jakas galeria niz w Łomzy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CO Z TĄ ŁOMŻĄ?BĘDĄ GALERIE?BĘDZIE PRACA CZY DALEJ WYZYSK I KATASTROFA?

wtedy kiedy zdechnie Łomżyńska mafia, chyba nie trzeba wymieniać o kogo chodzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CO Z TĄ ŁOMŻĄ?BĘDĄ GALERIE?BĘDZIE PRACA CZY DALEJ WYZYSK I KATASTROFA?

Coś trzeba zrobić to jest nie możliwe aby inwestorzy chcieli budować a jakies mendy społeczne to blokują łapy pchaja szachrajstwa robią i tylko prokuratura wchodzi.
Moze nasz "Kochany" Prezydent by sie tym zajoł.
Moze by cos zrobił w tej swojej kadencji.

MUSIMY WYJŚĆ NA ULICE I ŁBY TYM KU... CHAMOM ROZJE...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CO Z TĄ ŁOMŻĄ?BĘDĄ GALERIE?BĘDZIE PRACA CZY DALEJ WYZYSK I KATASTROFA?

Kiedy ci się prezydent tym zajmie, jak teraz po weselu ma na głowie przeprowadzkę i inne sprawy. To są rzeczy najważniejsze, przecież 4lomza tak się o tym rozpisuje. Szkoda że redaktorki nie podadzą ile czasu siedział dzisiaj w kibelku. Może jakieś decyzje dla miasta ?? Prezydentem jest już od dwóch tygodni. A nie, decyzje były - zatrudnianie swoich na stołki :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CO Z TĄ ŁOMŻĄ?BĘDĄ GALERIE?BĘDZIE PRACA CZY DALEJ WYZYSK I KATASTROFA?

może zbierzemy się pod ratuszem i poświęcimy te parę jajek :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CO Z TĄ ŁOMŻĄ?BĘDĄ GALERIE?BĘDZIE PRACA CZY DALEJ WYZYSK I KATASTROFA?

Taaa swoich na stołki i ulepszania sobie życia a o innych już się nie martwi po wybraniu... glosy się liczyły, a przed wyborami co on nie zrobi dla Łomży zal... a teraz odwrócił się do góry dup* a z reszta czego tu oczekiwacz zawsze tak było i chyba zostanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CO Z TĄ ŁOMŻĄ?BĘDĄ GALERIE?BĘDZIE PRACA CZY DALEJ WYZYSK I KATASTROFA?

zaprośmy program UWAGA

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CO Z TĄ ŁOMŻĄ?BĘDĄ GALERIE?BĘDZIE PRACA CZY DALEJ WYZYSK I KATASTROFA?

dobry pomysł nie zaprzeczę, bo to co się wyrabia to jakaś paranoja...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CO Z TĄ ŁOMŻĄ?BĘDĄ GALERIE?BĘDZIE PRACA CZY DALEJ WYZYSK I KATASTROFA?

tajniak, tylko że jak by powstała fabryka, to ciebie i tak by nie wzieli do roboty boś za głupi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CO Z TĄ ŁOMŻĄ?BĘDĄ GALERIE?BĘDZIE PRACA CZY DALEJ WYZYSK I KATASTROFA?

Szkoda słów, Łomża na każdym polu robi się zaściankowa. Liczy się interes wąskiej grupy ludzi a nie ogółu. Nie ma dobrego gospodarza co myślałby perspektywicznie, a nie tylko o prywacie kliki. Wszędzie są inwestycje, budują drogi, powstają nowe centra handlowe, sportowe, rozwija się kultura. A u nas?
Ledwo powstał basen na 10, a i tak okazuje się, że to niewypał, bo ludzie jeżdżą nadal do Zambrowa. Centra handlowe z prawdziwego zdarzenia? Pseudo centrum, w którym nie ma i tak dużego wyboru. Koncerty? Wszędzie tylko nie w Łomży. Nawet głupiego lodowiska nie zorganizowali, bo trzeba było wydać pieniądze na kampanię wyborczą, a mieliby przecież z tego pieniądze, bo dużo ludzi oczekiwało chociaż takiej atrakcji w Łomży. Zresztą po co tu się martwić i ludzi? Jeśli by nie wygrali to i tak niech się martwi nowa ekipa.
Ot całe myślenie Łomżyńskiej kliki. Tyle lat minęło a nic się nie zmieniło na tym polu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CO Z TĄ ŁOMŻĄ?BĘDĄ GALERIE?BĘDZIE PRACA CZY DALEJ WYZYSK I KATASTROFA?

czy to ŚLEDZIE wybierali nam władze? czy my ŁOMŻYNIACY?.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CO Z TĄ ŁOMŻĄ?BĘDĄ GALERIE?BĘDZIE PRACA CZY DALEJ WYZYSK I KATASTROFA?

Donald skoro taki mądry jesteś to może sam zainwestujesz?Tylko że ty byś pewnie wyzyskiwał ludzi za grosze a taka fabryka nam nie potrzebna!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CO Z TĄ ŁOMŻĄ?BĘDĄ GALERIE?BĘDZIE PRACA CZY DALEJ WYZYSK I KATASTROFA?

W Zambrowie Tesco powstaje raz ciach, juz wybudowane, w lutym ponoc ma juz byc otwarte, i tam nikt nic nie blokuje tylko pozazdroscic temu miastu rozwoju a u nas wiecznie jakies niejasnosci i bałagan w papierach i przeciąganie w nieskonczonosc; słomiany zapał we wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CO Z TĄ ŁOMŻĄ?BĘDĄ GALERIE?BĘDZIE PRACA CZY DALEJ WYZYSK I KATASTROFA?

Skończcie biadolić bo czytać się nie da, pracy Wam mało ? pracuj.pl aż roi się od ogłoszeń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CO Z TĄ ŁOMŻĄ?BĘDĄ GALERIE?BĘDZIE PRACA CZY DALEJ WYZYSK I KATASTROFA?

to fakt w Zambrowie tesco otwarte będzie, słyszałem że od następnego poniedziałku, takiej info udziela biuro

a u nas .................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CO Z TĄ ŁOMŻĄ?BĘDĄ GALERIE?BĘDZIE PRACA CZY DALEJ WYZYSK I KATASTROFA?

takie tesco to śmiech...
tajniak, ja cały czas inwestuje i zatrudniam ludzi, czego ci nie polecam bo się do tego leszczu nie nadajesz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CO Z TĄ ŁOMŻĄ?BĘDĄ GALERIE?BĘDZIE PRACA CZY DALEJ WYZYSK I KATASTROFA?

bla bla bla

KIeruje sie do wladz i inwestorów. Nic nie budujcie , nie stawiajcie w łomży !

Nie opłaca się. Dołóżcie ze 2 markety niech się ucieszy ta namiastka i tak nudnych ludzi którym nic nie dogodzi. Większe miasta stoją dla was otworem, a jak chcecie zostac w malutkim to bedziecie miec jak jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CO Z TĄ ŁOMŻĄ?BĘDĄ GALERIE?BĘDZIE PRACA CZY DALEJ WYZYSK I KATASTROFA?

Jezu jak wam jest zawsze zle... Masakra... Ciekawe czemu zaden z was na ten stolek nie wlazl zamiast Czerniawskiego i nie zmienil Lomzy w cagu 2 tygodni w swiatowej slawy metropolie?? Zamiast siedziec na forum i plakac jak wam zle i jestescie biedni to szorujcie po dotacje do unii i otwierajcie fabryki... I ciekawa jestem kto z tych tak strasznie tu jeczacych poszedlby tam pracowac... Pewnie zaden bo jeczalby ze za ciezko....
Pajace...

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CO Z TĄ ŁOMŻĄ?BĘDĄ GALERIE?BĘDZIE PRACA CZY DALEJ WYZYSK I KATASTROFA?

no właśnie niechaj każdy weźmie po dotacji i się zbijemy na swoją własną galerię :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CO Z TĄ ŁOMŻĄ?BĘDĄ GALERIE?BĘDZIE PRACA CZY DALEJ WYZYSK I KATASTROFA?

w Łomży nadal jest liberum veto jak widać ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CO Z TĄ ŁOMŻĄ?BĘDĄ GALERIE?BĘDZIE PRACA CZY DALEJ WYZYSK I KATASTROFA?

Trzeba coś z tym zrobić ,obecnie mówimy o naszym cierpieniu ,ale czemu cierpieć mają również nasze dzieci przez 'legalną mafie'!?
Do czego to doszło żeby tak się zastać jako miasto na tle chociażby województwa podlaskiego..
Czy naprawdę musimy stąd uciekać?
Czy naprawdę możemy wierzyć że będzie lepiej?
Co mam z tego basenu..

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CO Z TĄ ŁOMŻĄ?BĘDĄ GALERIE?BĘDZIE PRACA CZY DALEJ WYZYSK I KATASTROFA?

to nie prawda co tu piszecie. Mój tata jest szychą w ratuszu i jest taki zapracowany że ho ho ciągle balety i balety
i w każde wakacje jesteśmy w egipcie albo na emiratach już jesteśmy zmęczeni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CO Z TĄ ŁOMŻĄ?BĘDĄ GALERIE?BĘDZIE PRACA CZY DALEJ WYZYSK I KATASTROFA?

wypowiedz wyżej nie podlega komentarza...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CO Z TĄ ŁOMŻĄ?BĘDĄ GALERIE?BĘDZIE PRACA CZY DALEJ WYZYSK I KATASTROFA?

taka prawda łomża to zasrana dziura

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CO Z TĄ ŁOMŻĄ?BĘDĄ GALERIE?BĘDZIE PRACA CZY DALEJ WYZYSK I KATASTROFA?

nic tylko gaz odkręcić i spi3%@alać za granicę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CO Z TĄ ŁOMŻĄ?BĘDĄ GALERIE?BĘDZIE PRACA CZY DALEJ WYZYSK I KATASTROFA?

otworzy sie rynek dla inwestorów wielkopowierzchniowych , jak tylko radni pójdą w piz.... tak jak pisałem na innym forum jestem za wyminą personelu w ratuszu , bo to tylko ich wina, do tej pory juz dawno było by nie dwa ale moze i wiecej hipermarketów galerii czy cos w tym stylu , nie koniecznie w samej łomży , teraz mydla nam oczy basenem - a po jaką holere nam basen jak nie mamy jak za niego zapłacić bo nie ma pracy ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CO Z TĄ ŁOMŻĄ?BĘDĄ GALERIE?BĘDZIE PRACA CZY DALEJ WYZYSK I KATASTROFA?

Nic nie będzie budowane !!!!!!!

Żadne fabryki, galerie i inne dziadostwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zabroniłem i już :) Miałem takie kaprycho :):):):):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CO Z TĄ ŁOMŻĄ?BĘDĄ GALERIE?BĘDZIE PRACA CZY DALEJ WYZYSK I KATASTROFA?

ej, a jak bym Ci dali w łapę ?? nada czy nie nada ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org