piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie w łomży można kupić w miare rozsądnej cenie firmowe buty

Witam Gdzie w łomży można kupić w miare rozsądnej cenie firmowe buty oczywiscie nie chodzi mi o zadne z rynku???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić w miare rozsądnej cenie firmowe buty

"50-tka" w nowej galerii obok stokrotki ,tylko sportowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić w miare rozsądnej cenie firmowe buty

W rozsądnej cenie? To niestety nie w Łomży... :/ Ostatnio była jakaś wyprzedaż w 4plus, ale ceny,mimo, że niższe o 30%(niby) były większe niż zazwyczaj, wiem, bo też ostatnio odwiedzam sklepy,by kupić porządne buty i na przykład buty kosztujące normalnie 299zł z obniżką 30% to wg naszych sklepów po obniżce kosztują 399zl O.O

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić w miare rozsądnej cenie firmowe buty

Pod Wiatą. :P
Poważnie??Allegro...
Ja swoje ostatnie lacosty kupiłem właśnie na allegro i jestem zajebiście zadowolony.Wiem ,że takich butów nawet w Białym bym nie znalazł.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić w miare rozsądnej cenie firmowe buty

ale allegro wiąże sie z ryzykiem mozna nie trafić z rozmiarem po za tym w rzeczywistosci buty mogą sie ruznic niz te w necie na zdjeciu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić w miare rozsądnej cenie firmowe buty

Jak kupujesz od Hu* wie kogo to ryzyko zawsze jest.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić w miare rozsądnej cenie firmowe buty

bo najlepiej to zrobic w ten sposob ze przejsc sie po sklepach wybrac sobie jakis model buta ktory sie podoba, przymierzyc zapamietac numer jaki najlepiej nam odpowiadal a same buty zamowic w necie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić w miare rozsądnej cenie firmowe buty

zgadzam sie z przedmowca sam tak zrobilem zaoszczedzilem 50 zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić w miare rozsądnej cenie firmowe buty

na allegro !! ja zawsze kupuje i wszystko jest okey tylko musisz wiedzieć jaki masz w bucie rozmiar wkładki ja np. zawsze kupuje ze by wkładka miała 28 cm... ewentualnie możesz wybrać sobie buty w sklepie i potem zamówić ale u nas w sklepach mały wybór

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić w miare rozsądnej cenie firmowe buty

ostatnio kupiłam buty w Pumie w mieście z zimowej kolekcji 20% taniej ,oglądałam wcześniej je ,ale cena wysoka ,a teraz mi sie opłacało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić w miare rozsądnej cenie firmowe buty

dokładnie zrobiłem jakiś czas temu z wkładkami:) 28cm ze starych butów, zamówiłem na allegro 28 i jest idealnie. A oszczędziłem pewnie z 80 zł, aby nie lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić w miare rozsądnej cenie firmowe buty

W Klanie, czyli tym budynku co Chilli Pizza i Rossmann na mieście, na samym dole.

Dobre ceny i na pewno oryginalne buty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić w miare rozsądnej cenie firmowe buty

nie w Łomży tylko na all, ja kupiłem pumy nie drogo. Buty pasują idealnie, takie jak na zdjęciu. Gwarancja itp. Przesyłka nie drogo. Jeżeliby nie pasowały, mogłem odesłać, wymienić na inne itp. Znajdz dobrego sprzedawce, i nie dawaj się 'rżnąć' w Łomży.

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić w miare rozsądnej cenie firmowe buty

w Łomży nie kupisz same barachło



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić w miare rozsądnej cenie firmowe buty

Autor: Rafallo20 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09-01-11 09:59

ale allegro wiąże sie z ryzykiem mozna nie trafić z rozmiarem po za tym w rzeczywistosci buty mogą sie ruznic niz te w necie na zdjeciu


Czy ty kędyś cokolwiek kupiłeś coś z allegro?Kupuje się od pewnych sprzedawców! Ja swoje buciki upatrzyłem w białym i zamówiłem z allegro, zaoszczędziłem stówkę a w Łomży jeszcze takich nie mieli . pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić w miare rozsądnej cenie firmowe buty

a jak sprawdzic czy to pewny i sprawdzony sprzedawca???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić w miare rozsądnej cenie firmowe buty

jeśli ktoś ma status super sprzedawcy to możesz śmiało kupować bez zastanowienia.
jak nie masz pewności co do rozmiaru obuwia to tutaj masz bardzo fajnie rozpisane
http://www.rozmiar.com/obuwia.php

PS. no niestety prawda jest taka że różnia pomiędzy cenami w Łomżyńskich sklepach a allegro wynosi czasami 100zł przynajmniej tak było w moim przypadku
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić w miare rozsądnej cenie firmowe buty

Faktycznie ceny w łomży za buty sa zdecydowanie za wysokie z tymi z allegro tak wiec jednak zaryzykuje i kupie buty na allego juz sobie wybrałem konkretne buciki. Dzieki wszystkim za rady i Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić w miare rozsądnej cenie firmowe buty

VABBI!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić w miare rozsądnej cenie firmowe buty

Ja aktualnie szukam wygodnych butów dla 13 letniego syna do szkoły. W tym roku rozwalił juz dwie pary trampek, teraz chcę kupić coś lepszej jakości. W jakim sklepie mozna kupic dobre firmowe buty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić w miare rozsądnej cenie firmowe buty

A ile mniej więcej możesz przeznaczyć na buty? Nie wygodniej bedzie Ci je zamówić przez internet? W sklepach internetowych ceny są o wiele korzystniejsze niż w sklepach stacjonarnych. Niezłe buty ma marka Etnies, polecam tutaj szczególnie model Scout: http://supersklep.pl/etnies/scout . Buty w granicach ok 150-300 zł. Bardzo dobrze wykonane, zdecydowanie na kilka sezonów. Syn powinien być zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić w miare rozsądnej cenie firmowe buty

Zawsze dla porównania sprawdzajcie sobie Merg. Zazwyczaj te same buty co na mieście, stoją u nich znacznie taniej, nawet jeśli do tego wszystkiego doliczycie koszty przesyłki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić w miare rozsądnej cenie firmowe buty

Kempa mendo zniknij

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić w miare rozsądnej cenie firmowe buty

Admin na ****.,. tolerujesz tych trolli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić w miare rozsądnej cenie firmowe buty

C.h.u.j

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić w miare rozsądnej cenie firmowe buty

Admin na c.h.u.j,. tolerujesz tych trolli

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org