środa, 15 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zapomniane fakty

DONALD TUSK - zapomniane fakty

http://www.youtube.com/watch?v=jPsVPwHSaBA&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

zapomniane fakty? powiedz to tym co wyprowadzają psy...
na wiosnę jak śnieg stopnieje będziesz miał zapomniane fakty...
a brałeś udział w wyborach?
jakiś filmik dajesz bez swojego komentarza dłuższego niż zdanie...
nie pomyślałeś, że ktoś próbuję Tobą manipulować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

Nie pomyślałeś że to są argumenty?
Gdzie tam jest kłamstwo?podaj kontr argumenty!NIE MASZ bo mieć nie możesz!!!

http://www.youtube.com/watch?v=In_DIrL5qUA&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

***** znowu polityka ;/

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

Masakra..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

W przeciwieństwie do niektórych nie "kieruje"się tylko i wyłącznie jednym źródłem...lecz kilkoma !analizuję,weryfikuję a ten filmik jest najlepszą i najszybszą" metodą"-przecież nikt nie będzie czytał jak podam ,żródla do stron ,gazet,blogów itp...

Zapamiętaj jedno kto ma WŁADZĘ ten ma MEDIA!!!

MYŚL SAMODZIELNIE!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

yhyy dodaj jeszcze ze zestrzelił samolot i podpier...z trumny ciało twojego ukochanego wodza narodu ;)

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

Kolego to że ktoś krytykuje kogoś nie oznacza że musi być tym do "kogo"chcesz mnie porównać!
To po pierwsze po drugie nikomu nic nie wmawiam -myśl co chcesz tylko czasem analizuj to co podają w mediach!

ps tego od samolotu-zastanawiałeś się na kogo "będziecie"zrzucać nieudolności rządu jak już "wyeliminujecie"tych oszołomów z pis ,moherów,obłąkańców,katoli itd....?

Kończą się już tematy zastępcze !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

Tak dla równowagi - bo obaj są siebie warci.
http://mmoblog.pl/2008/06/26/j-kaczynski-wspolpracownikiem-sb/



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

Malachit zgoda jak najbardziej tylko nie zapominajmy że teraz rządzi PO z RUDYM na czele!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

NONIEK NA PREZYDENTA !!! :-)))))))))))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

Panie DON CRETINO
TYLKO TAK!!!

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

Rany boskie :-)))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

Drogi NO NIE
Mam propozycje ....
Zajmij się może bardziej zarabianiem pieniędzy na swoją rodzinę, niż dzieleniem pieniędzy, które zarobili inni ????
Trudne ?
Za trudne ??

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

Prosiłbym o opinię do tematu!
Kontrargumenty!
Są ?nie ma?
Jak nie ma to zbędna dyskusja!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

Noniek .... ja Cię bardzo przepraszam ...
.. ale jak Cię tak tu czytam od roku, to masz postawę OCZEKUJĄCĄ
tzn. - ktoś, coś, jakiś organizm konstytucyjny ma CI COŚ DAĆ, ma dać podbnym tobie piedrołom życiowym, tak ??
Skąd ma zatem dać, jeśli nie z pieniędzy ludzi, którzy zarabiają, a nie piszą na forach ??

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu". (S.Lem)
Spójrz w końcu w lustro!

Masz kontrargumenty to proszę "dawaj" nie masz to na ch.j się "produkujesz"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

Nioniek ....

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

slyszalam , same zle opinie o tusku, mimo tego ,ze jest wredna swinia, ai
stan gospodarczy w jakim znajduje sie polska jest jego dzielem
jednym sie powodzi drugim nie
ciesze sie ogromnie ,ze jest pewna czesc spoleczenstw , ktora potrafi spekulujac ,dochrapac sie swego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

Dlaczego się nie weźmiesz za siebie ?
Dlaczego oczekujesz, że świat się dostosuje do Twoich mizernych możliwości i da Ci SZCZĘŚCIE ??

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

Jak cię czytam...to dochodzę do wniosku że ty poza tym a nawet i tamtym bla,bla bla załóż sobie swój temat i dyskutuj kto ci broni ..
Najwyraźniej w tym nie masz nic do powiedzenia to nie insynuuj nie pomawiaj bo tak można i w drugą stronę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

Noniek ....

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

dlaczego Twoja rodzina głoduje ??

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

.. bo TUSK nie dal ? :-))))))))))))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

Ty jesteś za przeproszeniem "pierdolnięty"?nie rozumiesz czego dotyczy temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

Chłopie ....
Od jutra rana wstajesz, wychodzisz z domu do pracy i zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz,zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz,zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz,zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz,zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz,zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz,zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz,zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz, zapiedralasz,


... i WIESZ CO ??
... to WYSTARCZY :-)))))))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

.... nie będziesz miał czasu by pisać te bzdety na necie ...

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

nie jestem przyzwyczajona do biernego dyskutowania, zazwyczaj targana bylam przez niezrealizowane obiecanki, ah obiecanki, teraz jest marazm , zastoj, dreptanie w miejscu biednego spoleczenstwa polskiego, wysluchiwanie zarzotow i wymogow politykow tego swiata, wieczne zaciskanie pasa,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

Dziękuję już się" przedstawiłeś"

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)-proponuję ci te słowa wziąć sobie do "serca"

Wiem że chcesz "udawać""robić"za błazna na tym forum i wychodzi ci to całkiem nieźle /tylko czasem MYŚL!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

ludzie ....
postawa oczekująca, postawa która chce, żeby ktoś, coś, jakiś niewiadomokto coś nam dał rodzi frustrację i spycha Was w internet ...
Tutaj możecie się wyszczekać, dać upust, odreagować, ale ..........
Od tego szczekania, narzekania, dawania upustu pieniędzy Waszych własnych Wam nie przybędzie na bank ...
Macie wybór ....

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

:-)))))))))))))))))))))))))))))
U Ś M I E C H N I J C I E ......... S I Ę :-))))))))))))))))))))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

Imię (nazwa) użytkownika: Pierre_Dolain
Posty: 484
podziel sie swoimi zyskami jak ja dziele sie swoimi?tak juz sie krytykowac wac panna potrafisz , wac pan



aby zapie rdalac nalezy miec cel, jakas satysfakcje , ja jej nie mam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

szczebiotko
Nie podzielę się, przykro mi ...
:-)

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

Człowieku nie będę cię oceniał -nie od tego jestem !Wpierdalasz się w temat w którym nic nie masz do powiedzenia /zaczynasz snuć jakiś domysły pod moim "adresem"a teraz tu cyt:"Tutaj możecie się wyszczekać, dać upust, odreagować, ale ..........
Od tego szczekania, narzekania, dawania upustu pieniędzy Waszych własnych Wam nie przybędzie na bank ...
Macie wybór ...."

więc ja CI na to :na ch..j SZCZEKASZ!

tracę czas...a kontrargumentów nie widać!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

Noniek ....

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

Otóż tak ..............

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

Nikt się nie wpiedrala ...

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

To jest forum ogólne ....

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

matka po lekarzach prowadzała myślała że chory/a on głupi....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

ale Ty, od lat oczekujesz, że ktoś, jakiś rząd, jakieś państwo, jakaś instytucja - weźmie odpowiedzialność za TWOJE życie ... człowieku ! ? ile Ty masz lat ? Mam nadzieję, że nie masz żadnych dzieci ..... bo marny ich los ...
Ogarnij się, nie pisz, że nie piszę w temacie, ja piszę o TWOIM pisaniu na tym forum, upierdliwym, oczekującym, żebrzącym, mlaskająco - płączliwym ....
....... Czy to jest nie na TEMAT ??

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

Zidiociały idioto wystarczy że ten rząd weźmie odpowiedzialność za to co do niego należy i nie "domyślaj się"

ale Ty od lat siedzisz na necie i pierdolisz farmazony bo nie masz kolegów ,panna cię nie chce bo jesteś "tęczowy"i wy...cię w bramie a na dodatek w przedszkolu cię gnębili co? -tak ma wyglądać dyskusja ?chyba tak pomawianie ?

Pytasz się ile mam lat co robię po co?przecież ty lepiej ode mnie to wiesz ?
Mogę ci tylko powiedzieć na pożegnanie że nie koniecznie trzeba być biednym ,nieudacznikiem,płaksą itp żeby interesował mnie LOS ludzi którzy są w gorszej sytuacji ,ludzi którzy nic więcej nie oczekują od tego co rząd powinien im zagwarantować !Lecz ty jak widać sfrustrowany pyszałku jesteś najmądrzejszy,ja jestem głupi więc poszukaj lepszego materiału do tej pseudo dyskusji !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

nie widzicie, że ten na n to zaczepki szuka... desperat, nieudacznik, przepraszam...
człowieku (do no...)weź los w swoje ręce, zostań milionerem. Będziesz bogaty nie będzie Cię obchodził Tusk albo jakiś inny polityk zażywający antydepresanty... .
POtrzebujesz rewolucji? Nagle byś chciał by zmieniła się scena polityczna...? Co na to Darwin? Pogódź się z rzeczywistością z samym sobą i zacznij zmiany od siebie.
I pomyśl o tych zapomnianych faktach po czworonogach. Też śmierdząca sprawa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

TERAZ SOBIE POROZMAWIACIE NA POZIOMIE!
TYLKO TEMAT DOTYCZY ZUPEŁNIE CZEGO INNEGO!BRAWO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

reasumujac
kazdy powinie ksztaltowac swoja osobowosc..roznymi czynami, nastepnie nalezy dzialac aby dostowowac se do spoleczenswtwa ktore nas otacza, nastepnie nalezy zdobyc prace, pracowac , byc zadowolonym z pracy, chwalic pracodawce, upadac mu do nog ,po tych wszystkich ceregielach nalezy spokojnie powrocic do domu, i podzielic sie zyskami z pracy a rodzina
a kiedy wyplata, i jakie zarobki za tyle wyrzeczen?

no niek nie wychylaj sie z tymi brawami, zauwazylam ze czesto sam dla siebie je bijesz...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

z tego tuska to kawal drania



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapomniane fakty

"no nie" nie pitol.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org