niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Śmierć sportowca

W sierpniu w Augustowie utopił się chłopak z Jedwabnego, nie było ratowników, a trener już dostał zarzuty i przyznał się. W kwietniu na basenie w Łomży tonęła Paulina, byli ratownicy, szpital niedaleko, a w kontaktach podali, że prokuratorzy nie potrafią ustalić kto zaniedbał swoje obowiązki. Przypadek niby podobny. To jak to jest, w czym jest problem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmierć sportowca

Co Ty za herezje Trampekk opowiadasz? Jaki masz cel, żeby to pisać? I kim jesteś, że tak mocno zależy Ci na anonimowości?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmierć sportowca

Do czego trener niby się przyznał? Przemyśl pajacu trzykrotnie zanim napiszesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmierć sportowca

Zenit:
"Mężczyzna przyznał się do winy i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze." Jest na stronie główej.

tadek:
A tobie nie zależy na anonimowości? W realu też jesteś tadek?
Wogle to wszyscy tutaj występują pod nazwiskami tylko ja nie.
Moja motywacja? Kojarzę dziewczynę i szkoda mi jej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmierć sportowca

przypadki niby podobne, ale nie można ich wrzucać do jednego worka.

do takich spraw trzeba podchodzić indywidualnie, bez rutyny.
w tak ciężkich przypadkach ważne są najmniejsze szczegóły, których zapewne nie znamy jako opinia publiczna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmierć sportowca

To są dwa ZUPEŁNIE różne przypadki, żeby to zobaczyć należy się cofnąć do wcześniejszych informacji prasowanych i poskładać w całość te strzępki informacji.

Pierwszy pewny wniosek jaki można wyciągnąć porównując obie sytuacje to, że gdy na plaży nie ma zawodowych ratowników to może dojść do tragedii. A drugi pewny wniosek to, że gdy Ci ratownicy są to wcale ich obecność przed tą tragedią nie musi uchronić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org