poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czyja to zguba?

W okolicach ul Broniewskiego błąka się śliczny, mądry, dobrze ułożony piesek,jest to terier koloru ciemny brąz,łapy i podbrzusze jasne, ogon skrócony.
Wygląda na zagubionego, kto z państwa szuka podobnego psa proszę dzwonić tel. 862180642

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyja to zguba?

Znając życie nikt nie szuka. Ja przed świętami też znalazłem psiaka. Naprawdę miły i sympatyczny. Łasił się i widać, że był zagubiony. Nie chciał wcale odejść ode mnie cały czas się przymilający. Mimo usilnych starań nikt się po niego nie zgłosił, więc znalazłem mu inny dom. Często jest tak, że psy są brane dla dzieci jako "zabawki", a gdy się znudzą to się ich pozbywają. Zwierzaki przeszkadzają też w wyjazdach na wakacje czy ferie, więc to również powód by nie trzymać go.

http://www.auto-przekroj.pl - motoryzacyjny portal łomżyński. Zapraszam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyja to zguba?

Ja też psiaka znalazłam ostatnio. No ale niestety właściciel się znalazł, a już się tak do siebie przywiązaliśmy. Ale dużo osób teraz wyrzuca pieski. Niestety.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org