poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
GŁośniki 5.1 do kompa

Jakie polecacie głośniki do kompa 5.1

Dawid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁośniki 5.1 do kompa

http://www.shopmania.pl/shopping~online-glosniki~kupowac-genius-sw-hf5-1-6000~p-3793512.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁośniki 5.1 do kompa

Creative A500. Cena ok. 130zł, a brzmienie naprawdę porządne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁośniki 5.1 do kompa

Ja mam Creative Inspire T3100 i mogę Ci serdecznie polecić, dwa lata temu zapłaciłem około 250zł i nigdy nie żałowałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁośniki 5.1 do kompa

Jak z wyższej półki to Logitech Z-5500.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁośniki 5.1 do kompa

Creative,swoje 2.1 mam już z 7 lat i ciągle dobrze grają,
ewentualnie logitech.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁośniki 5.1 do kompa

popieram bekemre, Z-5500 warte uwagi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁośniki 5.1 do kompa

Logitech Z-5500, hehe, nie wiem, czy ktoś do użytku domowego wywali tyle kasy :). Co kto pyta o głośniki to tylko to polecają, nie znając innych marek głośników :).

ja mam logitech s200 2.1, mają już chyba 2-3 lata i ładnie basują.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁośniki 5.1 do kompa

Ja akurat mam Logitech`a z-5500 i przyznam ze graja super i jestem z nich zadowolony, jednak mysle ze nie sa one warte ceny. Kupilem to mam ale drugi raz bym nie zaplacil takiej sumy za glosniki do kompa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁośniki 5.1 do kompa

Nie patrz co inni piszą, tylko spójrz na artykuł http://www.techfanatyk.net/polecane-glosniki-komputerowe-2-0-2-1-5-1/

Kupiłem głośniki 2.1 ModeCom 2110 z tego artykułu i dźwięk był o wiele lepszy niż w starych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁośniki 5.1 do kompa

Logitech z-5500 Najlepsze z najlepszych i nie służą tylko do kompa , można podłączyć praktycznie wszystko DVD ,TV ,PlayStation i efekt jest nieziemski :)
Cena oczywiście nie jest najniższa ,ale za nią idzie jakość :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁośniki 5.1 do kompa

A ja polecam coś z 2.0. Legendare już microlaby solo7C, 6c ,pro3, a trochę tańsze i równie dobre geniusy 1800. Jeżeli mają służyć tylko do muzyki i zwykłych filmów to po co 5.1, chyba że masz same DVD z dźwiękiem 5.1.

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org