niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Spikerka z radia ESKA

Witam! Chce się podzielić swoim pewnym spostrzeżeniem. Jadę dziś rano do pracy, w radiu muzyka, aż tu nagle odzywa się Pani "redaktor" z radia ESKA i mówi..."drogowcy(...)z tą zimo zaśnieżono(...)piękno przyrodo(...)lubio(...)wygrywajo(...). Więc gdzie są elementarne zasady polszczyzny??? I to w eterze. Lepiej żeby tej Pani nie wypuszczać na antenę... :) Ot tak świątecznie. Wesołych....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spikerka z radia ESKA

Wesołych =d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spikerka z radia ESKA

Przyłączam się. Porażka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spikerka z radia ESKA

Ta Pani jest mądra,a nie tak jak wy pajace...Jak nie pasuje to wyłączta radio.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spikerka z radia ESKA

Hehe, faktycznie, nie słyszałem, ale skoro tak mówisz Łomżan.
Przyłączam się, ale kto zatrudnił w/w panią w stacji radiowej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spikerka z radia ESKA

HAHA zgadzam sie z tym samym uszy mi opadly jak uszylalam wypowiedz tej pani w radiu eska

EH język polski by sie przydal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spikerka z radia ESKA

Jak widać(a raczej słychać)nie predyspozycje a chęć szczera zrobią z ciebie dziennikarza ESKI.Jednak chyba nikt nie przebije pani z TV Łomża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spikerka z radia ESKA

hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spikerka z radia ESKA

widocznie lubila bardziej wf w szkole.... te przewroty kwadratowe pilki skakanie przez kozla te usciski z kolezankami po zdobyciu punktu w siatkowke... kazdy ma swojego "konika" a u tej pani nie byl nim polski... bywa ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spikerka z radia ESKA

ironhide90 a ty miałeś problemy z językiem polskim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spikerka z radia ESKA

Milena_ nie podniecaj sie tak bo nie masz ogorkow w lodowce. lepiej idz wez udzial w programie " ŁAP SZPADL" jakis pozytek bedzie dla spłeczenstwa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spikerka z radia ESKA

ironhide90 ty ty to ty ćieciak jesteś miałeś odśnieżać,a nie siedziec.A teraz sie cieszysz,że odwilż przyszła i mniej odsnieżania rozumiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spikerka z radia ESKA

Tak bywa zazwyczaj, jak się wybiera kadrę z łapanki. Nie twierdzę, że tu tak było, bo nie słucham Eski, ale zazwyczaj tak bywa. Profesjonalny "casting? do pracy bierze pod uwagę wszystko, cv, wykształcenie, predyspozycje (min wymowę) itp.....
Może nie było ogonka kandydatów?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spikerka z radia ESKA

prawda taka ze my tu na podlasiu zadko pamietamy o uzywaniu w mowie ą i ę wiec moze sie zwyczajnie zapomiala :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spikerka z radia ESKA

Amen :):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spikerka z radia ESKA

Ale za czasów radia Łomża kadra była profesjonalna a to fakt Łomżo, drogo, ulico, itp to standard :D Ale w ten sposób czytane są tylko wiadomości lokalne no już nie wspominając o tych zapowiedziach kulturalnych porażka po całej bandzie. Chociaż swego czasu o ile dobrze pamiętam w czerwcu czy lipcu czytał jakiś koleś i wychodziło mu to całkiem nie źle bynajmniej nie odbiegał od normy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spikerka z radia ESKA

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spikerka z radia ESKA

Sluchajcie! ale na wizji nie uzywac koncowek ą i ę???? to juz totalny obciach tym bardziej ze wszyscy sluchaja tego radia
a najlepsze jest to ze ludzie nie tylko tak mowia ale i pisza w taki wlasnie sposob

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spikerka z radia ESKA

czasami jak zajezdzam do rodzinnych stron i slucham w jaki sposob wyrazaja sie w telewizji , taki smiech mnie ogrnia, o kurcze nasze rodowe panskie obyczaje sa w zapomnieniu
moze na polsacie jest inaczej nie wiem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spikerka z radia ESKA

Poziom ESKI Łomża jest taki jak poziom jego załogi. Czyli ! ..... Zmień stację !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spikerka z radia ESKA

hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spikerka z radia ESKA

To ja dorzucę do kompletu panią z tv Łomża, ma śliczną wadę zgryzu i taką samą wadę wymowy, chyba u nasz w Łomży castingi przeprowadza się wewnątrz rodziny :-)))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spikerka z radia ESKA

to posłuchajcie tego:

http://jackthedrummer.wrzuta.pl/audio/2M4DLbiYrze/zmeczony_prezenter_radiowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org