niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Yam Cafe

Kiedy otwarcie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

W Grudniu po południu hehe

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

Wa....l sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

Pewnie pierwszego dnia świąt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

jak bkl i blm krowy wydoją

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

Dzisiaj o 12 godzinie chciałam znaleźć parking pod stokrotką, to graniczy z cudem, do groma, kto tam jeździ w południe, bo wieczorem też nie ma miejsc? Już nie wspomnę o BKL, która wywija na Al. Legionów, w tył zwrot, bo widocznie czegoś zapomniała i cała ulica stoi, czy w takim Kolnie to nie ma gdzie zakupów zrobić?. A to niby coś taniej jak przyjedzie ktoś do Łomży na zakupy, bo nie wiem, niedługo to po chleb będą przyjeżdżać, bo tom się nie będzie opłacało nikomu sklepów prowadzić, ale wypad do Łomży oczywiści jest atrakcją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

sami debile na forum, wypowiedzi Figi sa szokujace,
wykup na wlasnosc ulice a przepraszam nie mozesz, wiec wynjamij sobie parking pod stokrotka, a czemu ty nie robisz zakupow o 8 rano? w osiedlowym sklepie, nie mialabys problemu z kolejka. i ze nie szkoda ludziom czasu na takie pisanie glupot?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

@Myszka23 :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

Nie robię zakupów, ponieważ myślę tak jak TY, że mam wolne, to pojadę w dzień, ale, tak też się ni da, jadę wieczorem, tez pełno BLM-ów, to albo za mało jest tych sklepów, bo ludzie ledwo żyjący obsługuja,albo parkingi poodśnieżać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

Do Figi i innych: przyjedź do Warszawy, czy innego większego miasta, zobaczysz prawdziwy ruch uliczny, prawdziwy tłok na parkingach pod marketami i może też jakiś miejscowy cham powie: co to za burak z BL przyjechał i blokuje miejsce:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

Do adamosxx i Figa

Dziwi mnie to,że macie cokolwiek przeciwko BLM-om.Sam od 14-tu lat jestem takim BLM-em chociaż wcześniej byłem BL-em i nie uważam siebie ani za lepszego,ani za gorszego od tzw. łomżyniaków,którzy w większości i tak pochodzą ze wsi.Wasi rodzice najprawdopodobniej też przed kilku laty przyjechali do Łomży z jakiegoś zadupia,a Wy dzięki temu możecie teraz być BL-ami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

zenada

! co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

marek21 w 100% popieram !!!!

[gif]boobs.sorkmos.com/animatedboobsom-143.gif[/gif]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

do:piet
popieram ja tez bylam "rodowitą" łomzynianką a od 2-óch lat jezdże na BLM bo sie przeniosłam na obrzeża Łomży, także co ma piernik do wiatraka na jakich blachach sie jeździ, to świadczy tylko o ich poziomie inteligencji, reszta bez komentarza pozdrawiam i Wesołych Świąt życze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

a poza tym żeby nie te BLM-y te sklepy mogły by się nie utrzymać z samych łomżyńskich klientów i Pani Figa nie miałaby gdzie robić zakupów :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

Figa nie udawaj wielkiej pani, to co jak nie masz gdzie zaparkować swojego tico to wszyscy na blachach blm muszą odjechać i zrobić ci miejsce? jesteś żałosna zakompleksiona idiotko bo tylko tak mogę Cie nazwać bo oceniasz ludzi po blachach i każdy kto ma blachy blm, bkl to juz powinien w ogóle nie robić zakupów tylko zamknąć się w domu i zdychać z głodu bo szanowna pani Figa jak i reszta "bl-ów" wydaje swoją marna miesięczną wypłatę 1200 zl na zakupy i prezenty ze aż serce boli i musi się oczywiście wypłakać na forum ze nie miała gdzie zaparkować przez co samochód spalił więcej gazu co za tym idzie będzie musiała znowu zatankować a gaz idzie w gore.. śmiejecie się z blm-ów a większość takich zarabia dużo dużo więcej od was i stać go na własny dom, dobry samochód a łomżyniaki muszą mieszkać w blokach ale zawsze muszą udawać ze są niby lepsi prawda? a tak w ogóle popieram marek12, sylwo78 i Wesołych Świąt Życzę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

Ja mam BKL i wcale się nie wstydze.Zreszto nie kupuje w żadnych sieciówkach.Wole dać zarobić pani z warzywniaka.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

do Figi co ci przeszkadza ze ludzie tu przyjezdzaja? ty nie wyjezdzasz nigdzie poza Łomze?wykup ulice i sie bedziesz rzadzic a jak narazie to morda w kubel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

HIHA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

Figa?to ty figa z makiem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

pewnie to figa z makiem hahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

Figa to idiotka, wielka pani hahahahahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

co znaczy figa po wlosku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

po włosku to fikka o ile dobrze pamiętam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

imprezka w jamie...
bawi sie kto chce nikt nikomu nie powinien bronic...
blm bkl bl bi bs bau ludzie chca to sie bawia po to sa kluby...
kvrwa przeszkadza-wielcy miastowi sie znalezli...
jedno mam tylko zastrzezenie i nie wiem czy to bkl czy bl czy bl czy blm...
IDZIESZ W BALET? LECISZ W KLUB??? DUPE UMYJ ZEBY NIE SMIERDZIALO JAK LECISZ LUKIEM PO PARKIECIE...

nie mam czasu na bycie sławnym...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

Popieram poprzedników.co to za rożnica jakie blachy,ważna jest kultura osobista a po tym co pisze Figa widać że tej kultury nie ma.Po prostu jesteś taka rasową,łomżyńska gwiazdeczką która nic nie jest warta bo nie ma szacunku do innych....
Wesołych Świąt;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

Idiotka.. polowa tych BLM to ludzie z Lomzy ktorzy pobudowali sie poza granicami miasta, a czesto gesto wlasciciele tych lomzynskich firm w ktorych ta pani robi zakupy.. ;o)))
mieszczanka od siedmiu bolesci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

Człowiek stara mówić się szczerze lecz nie do końca precyzyjnie i oto jak zostaje doceniony.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

jestem bardzo ciekawa, co gdzie i kiedy, nie moge sie doczekac , dziekuje za wiecej informacji, przeciez zycie jest b po to by sie bawic..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

jak tam wrażenia po wczorajszych baletach? byliście w yamie? moje odczucia na wielki plus, bardzo fajna zmiana klimatu, delikatna przebudowa, renowacja i jest dużo fajniej, palarnia na dole - jedna wielka mgła :D ale i dobrze, na górze przynajmniej nie śmierdzi fajami :)

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

jak dla mnie szału nie ma...
kiepska organizacja stolików na więcej niż 8 osób

Piszczy i piszczy nie można normalnie porozmawiać... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

Piątka z dużym plusem, fajnie i nastrojowo. Jamę i inne lokale w Łomży dzieli przepaść pod każdym względem.;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

Jak dla mnie tez szalu nie ma. Zawsze to cos innego, ale kiepsko to wyglada



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

dwie najlepsze imprezy wczorajszego dnia to unikat (dobra muzyka) i tuż za nim amnesia (minus za smród starymi kapciami).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

ja też byłem w yamie i muszę powiedzieć że był meeeeega, kto nie był niech żałuje, naprawdę fajny klimacik się zrobił :D i nie wali tak fajami :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Cafe

jak w pierdolniku jakims..:P

B)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org