poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
mieszkanie kupie

kupie mieszkanie M-3 49-56metry do 145tys na osiedlu polódnie moze byc do remontu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mieszkanie kupie

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mieszkanie kupie

,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mieszkanie kupie

w życiu nie trzymaleś w rękach 500zl a takie fantazje wypisujesz w swoich tematach ze szok, masz juz dowod osobisty czy jeszcze nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mieszkanie kupie

kupie mieszkanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mieszkanie kupie

Profesor-glupota to cie zrobiła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mieszkanie kupie

jak chcesz mieszkać na południu, to musisz najpierw zapytać o zgodę szefa, czyli mnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mieszkanie kupie

Takiego dauna nikt o zgodę nie będzie pytał.
Ja mogę przyjechać na południe i nasrać pod klatkę któregoś z bloków,o żadne pozwolenie pytać cię nie będę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mieszkanie kupie

kup sobie m3 BMW -podobna kasa.............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mieszkanie kupie

bmw to ja mam dwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mieszkanie kupie

kolego za tą kase to chyba nie w łomży na południu a w nowogrodzie lub wiźnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mieszkanie kupie

a co bys chcial dostac jak za nowy metraz ehhehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mieszkanie kupie

W Łomży ludziom w baniach się popier....ło z tymi cenami mieszkań liczą sobie tak jak za nowe od dewelopera chociaż blok jest 20- 30 letni, a taka niby cena bo umeblowane śmiać mi się chce jak to słyszę, nie biorą pod uwagę tego że jak ktoś się wprowadza do używanego mieszkania to nie chce mieszkać w kogoś meblach drze wszystko do gołych posadzek, ścian i robi pod siebie..... wiec ludzie troszkę ogłady z tymi cenami co z tego ze wystawicie na necie mieszkanie 60m za 180-200 tyś ja nikt wam tego nie kupi a jak kupi to jakiś naprawdę jeleń

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mieszkanie kupie

30375- to prawda ale w tych czasach o jelenia ciezko ostatni kupilem 63 metry na połodniu za 157 do remontu ja bylem zadowolony i ten ktos a czasem czytam te ogloszeniach to smiech jaie ceny wołaja jak za nowki a dzialki to wogole przekrety ze trzeba dreny kopac a slono kase sie placi hahaah na jednej sie przejechalem w jednaczewie ale poszla dalej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mieszkanie kupie

to zapłaciłeś 2500 za m2 tez bym byl zadowolony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mieszkanie kupie

Wyprane_gacie nie przyjedziesz, bo ci kolonie zasypało :) a jak już się przekopiesz to się zgubisz i rozpłaczesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mieszkanie kupie

sprzedam :)
http://lomza.olx.pl/item_page.php?Id=193758770&ts=1304070466

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org