poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ford Mondeo

Potrzebuje pomocy bo nie wiem do kogo mam sie zwrócić.
2 lata temu kupiłem samochód marki Ford Mondeo. Wszystkie przeglądy robiłem w salonie. Problem polega na tym że serwis nie chce usówać usterek, całkowicie ignorując moje żądania. Ostatnio (w zeszły poniedziałek) byłem w serwisie ponieważ na spawach drzwi pojawiła sie rdza. Pracownik stacji powiedział ze może mi ją pomalować!!!! Odpowiedziałem mu że może sobie ...... pomalować, ale to nie złatwia sprawy. Do kogo mam się zgłosić, aby moje auto zostało profesjonalnie naprawione. Jednocześnie chciałbym ostrzec przed nieuczciwością salonu Forda w Ostrołęce!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ford Mondeo

Na początek proponuję do dystrybutora, ale może to metoda koncernu nie dealera, ale może tam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ford Mondeo

Proszę podać jakiś kontakt. Też mam mondeo 2003 kupione w oldarze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ford Mondeo

Tu można zgłaszać uwagi dotyczące pracy dealerów i jakości świadczonych przez nich usług. Pomożemy też Państwu rozwiązać problemy, których nie udało się rozwiązać za pośrednictwem naszych dealerów.

Ford Polska Sp z o.o.
Centrum Kontaktu z Klientami
Al. Jerozolimskie 181
02-222 Warszawa

tel. 0-22 608 67 67
od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 do 17.00

e-mail: kontakty@ford.com







Ford Pomoc
Pod tą nazwą uruchomiliśmy całodobowy numer telefonu, czynny siedem dni w tygodniu. Czekamy pod nim na Państwa w następujących przypadkach:

awaria w ramach Ford EuroService
program Ford Protect
Ford Assistance Kolizyjny
pomoc klientom programu Ford Ubezpieczenia
0-22 522 27 27



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ford Mondeo

WCISNELI CI AUTKO PRÓBNE, KTÓRYM JEŻDZILI WSZYSCY TESTUJĄC I PEWNIE BYŁ BITY , ALBO INNE , BO RDZA PO 2 LATACH NIE WYLAZI ZAZWYCZAJ



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ford Mondeo

Rdza na 2 letnim samochodzie to trochę dziwne...
A tak w ogóle, jeśli masz gwarancje na karoserie no to łaski nie powinni robić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ford Mondeo

gwarancja na perforację dotyczy tylko elementów stałych, tj. rama, podłoga, dach, błotniki itp. Natomiast drzwi, klapy bagażnika i maski nie podlegają gwarancji u większości producentów. Poproś dealera o warunki gwarancji na perforację nadwozia. Ale na 99,9% "rdzawe drzwi" nie podlegają gwarancji.

Jak rozwiąząć problem:
Proponuję wymienić korspondencję na ten temat z dealerem (koniecznie wszystko na piśmie z potwierdzeniem pisemnym otrzymania przez dealera tej korespondencji), później odwołać się do przedstwicielstwa Forda na Polskę (oczywiście również na piśmie z potwierdzeniem pisemnym otrzymania tej korespondencji). Jeśli to nie zadziała wtedy proponuję napisać o wszystkim do jakiejś motoryzacyjnej gazety, proponuję Auto Świat. Oni pomagają "udręczonym" właścicielom czterech kółek. Innej drogi niestety nie widzę....




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ford Mondeo

Najprosciej jechac do lakiernika, ktory ma licencje forda czy jak to tam sie zwie, zeby nie stracic gwarancji i po prostu pomalowac :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ford Mondeo

przeciez on jest ocynkowany. 100% bity

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ford Mondeo

Postaraj sie opisac swój przypadek na wiekszym forum.Moze okazac sie ze takich ludzi jak ty jest duzo wiecej .Wtedy grupa złózcie skarge do forda .Zobaczysz wtedy co mozna zdziałac kupa ludzi.Sami do ciebie przyjada po auto ,bo jak sie rozdmucha ze był zły lakier ,albo h..wa blacha ,to beda naprawiac w 1000 szt za fri.Tak kiedys było z daewoo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ford Mondeo

Rdzewiejące drzwi w mondeo to normalka. Rdza pojawia się w miejscu styku drzwi z uszczelką. Serwis ma obowiązek wymienić ci drzwi na nowe ale jest jeden warunek- musisz mieć potwierdzenie corocznych przeglądów powłoki lakierniczej (taka biała kartka). Ja swoje potwierdzenia zgubiłem i mam problem. Szukam osób, które maja problemy z korozją w mondeo tak jak ja. Razem możemy zdziałać więcej w centrali forda. A więc zgłaszajcie się do mnie może coś uda mi sie załatwić.

P.S.
Nie wiem jak wasze mondeo ale moje to strasznie awaryjny egzemplarz. Mam nowy silnik, sprzęgło, kierownicę, siedzenie i wiele inych, a w dodatku coś czuję że to nie koniec. Dlatego polecam przedłużona gwarancję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ford Mondeo

Samochód na F.... , współczuje właścicielom nowych samochodów, którzy mają takie problemy mimo wydania tak dużych pieniędzy....



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org