sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
osk

co myslicie o osk kaminski?warto tam zapisac sie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: osk

odswiezam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: osk

ja jak najbardziej polecam, sama jestem w trakcie robienia prawka u nich. W łapę? nie raczej , nic mi o tym nie wiadomo ;p

黒い蝶

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: osk

u artura najlepiej sie robii prawko przynajmiej dobrze uczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: osk

jakiego artura?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: osk

u krola artura

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: osk

Za 700 zł naprawdę warto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: osk

ja proponuje centrum.

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: osk

Post jest a propo Kaminiaka - moja opinia jest pozytywna
Instruktor ciekawy, samochody w dobrym stanie a i zajęcia z pierwszej pomocy mi się bardzo podobały - jakiś młody ratownik medyczny prowadził

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: osk

OSK KAMIŃSKI - najlepszy!! :)
niedawno robiłam prawko, miesiąc temu dokładnie. jak moi znajomi z innych ośrodków szkolenia nie zdają po kilka razy, mi i wszystkim których znam, z którymi chodziłam na kurs udało się za pierwszym :) poza tym dobre przygotowanie teoretyczne, wykłady dwa razy w tygodniu, świetni instruktorzy. polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: osk

Polecam ośrodek pks za darmo przez cały kurs jeżdzisz autobusami, samochód mają nowy i dobrze uczą. Kurs 799zł. A co do Kamińskiego to chyba postawił na ilość a nie na jakość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: osk

Robiłem u Borkowskiego. Zdałem za pierwszym razem, zresztą koleżanka też, chodź za bystra nie jest eheheh ;p Polecam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org