sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Egzamin zimą

Witam. W przyszłym tygodniu mam egzamin na prawo jazdy. Kurs skończyłam już jakiś czas temu, więc nie miałam możliwości jazdy po śniegu. Słyszałam podobno, że niektóre manewry egzaminatorzy pomijają ze względu na zalegający śnieg- ile w tym prawdy nie wiem, ale zapisując się na egzamin pewien już szczęśliwy egzaminowany zdawał relacje z tego co i jak było na mieście. Miał ktoś okazję zadawać w ostatnim czasie? Podobno teraz więcej jeździ się po głównych uliczkach. Spora jest różnica jazdy w warunkach takie jak mamy teraz niż przed opadami. Za wszelkie info dzięki wielkie. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin zimą

Najwięcej problemów możesz mieć przy parkowaniu bo tam jest jeszcze pełno zalegającego śniegu,natomiast jeśli w najbliższym czasie nie będzie padać to głowa do góry,powinnaś jakoś sobie poradzić.Trzymam kciuki i nie tylko :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin zimą

no dobrze uda ci się zdobyć prawo jazdy bo nie było śniegu itp. a co dalej



JUTRO TO DZIŚ, TYLE ŻE JUTRO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin zimą

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin zimą

hmm..to tylko zalezy od egzaminatora...czy bedzie mu sie chcialo jezdzic po sniegu czy nie...
ja dzis zdalem za pierwszym razem :P
pozdrawiam mojego wyrozumialego pana egzaminator he he pana R.
no i oczywiscie Pana Karola mojego instruktora..
zycze powodzenia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin zimą

a ja pozdrawiam mama tate babcie syna siostre kota psa cygana i calo lomrze oraz stolice



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin zimą

Ja zdawałam w tamtym roku zimą, jak śniegu dowaliło i nie było źle :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin zimą

raz przyszedłem na egzamin, a że byłem pijany to nic nie pamiętam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org