środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szukam silowni prosze o opinie?

Szukam dobrej silowni w Lomzy prosze o opinie ktore sa dobre a z ktorych nie warto korzystac ?

silacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam silowni prosze o opinie?

inter karnet 80 zł jezeli sie nic nie zmienilo , mila atmosfera , trenet , sporo sprzetu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam silowni prosze o opinie?

Tylko nie intercosmetic litości, sporo juz jest wątków na temat siłowni. Szukanie nie boli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam silowni prosze o opinie?

choc na Prusa poodśnierzaj to odrazu muły ci urosno ! bez karnetu czy innej biletowy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam silowni prosze o opinie?

tylko nie silownia EWA tragedia kazdy kto byl to ucieka marna ma opinie i warunki , tam nic nie mozna ogolnie nie polecam

silacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam silowni prosze o opinie?

Ja polecam inter, chodzę od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Karnet 80 zł, czysto, miła atmosfera, bardzo obeznany, sympatyczny instruktor, jedyny minus, że w soboty czynna do 15 (w tyg. do 21).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam silowni prosze o opinie?

może i sympatyczny jest ten instruktor w inter ale dla znajomych ogolnie innych ma gdzies chodzilam i jak o cos sie spytalam to z przymusu odp jakby pracowal tam za kare Nie polecam Hm silownia Ewa tez chodzilam ale tam sa slabe warunki ciasno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam silowni prosze o opinie?

Baecelona, a wlasnie mi i kolezance instruktor z INTER powiedzial, co i jak, pomogl dobrac cwiczenia ne te partie ciala, ktore chcialysmy, czasem nawet pogadal, ze sie obijamy, ale i zagadal, itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam silowni prosze o opinie?

RELAX - karnet na trzy miesiące 150 pln, miesięczny 65 pln

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam silowni prosze o opinie?

w poszukiwaniu siłowni w Łomży ??? jeśli masz na myśli coś w rodzaju klubu sportowego!? gdzie można pocwiczyc w miłej atmoswerze... gdzie nikt nie sapie i nie wyje !!! bo prubuje podnieśc sztangę ... tylko klub ewa wypełnia standardy na takie miasto jak Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam silowni prosze o opinie?

na jakiej ulicy , przejde sie i poogladam fajnych facetow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam silowni prosze o opinie?

no co piszcie piszcie !!!!!!!!!

silacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam silowni prosze o opinie?

pewnie straszny z Ciebie siłacz skoro wolisz siedzieć i czytać głupoty które tu wypisują niż sam się przejść i zobaczyć.. ja polecam siłownię relax na dmowskiego..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam silowni prosze o opinie?

Czy w Relaxie jest instruktor?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam silowni prosze o opinie?

kup ode mnie berecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam silowni prosze o opinie?

najlepszy fitness,to tylko siłownia ewa sprzetu co niemiara pierwszy raz ćwiczyłam na takim sprzęcie ,warunki super miejsca duże szatnie ,czysto ipachnąco napewno nie od potu ,i brak osiłków a to duży plus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam silowni prosze o opinie?

EWA JEST DO BANI TO JUZ WIEM BYLEM TO MASAKRA

silacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org