niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MORSY W ŁOMŻY

Witam !
Czy ktoś może posiada jak mozna skontaktować się z morsami z Łomży ? Wiem że kompią się zimą w narwi ale niestety do żadnej z nich nie posiadam kontaktu ..... Z góry dziękuję za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

Pan Krzysztof - 602701671.
Tylko nie wiem czy jeszcze się w to "bawi".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

davidx napisz mi na maila swój adres to dam ci numer. na forum nie chcę upubliczniać namiaru. i napisz po co ci ten numer.
mój mail:
rocklomza@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

Najwyrażniej dawid chce zrobić rodzicom na złe i się przeziębić.

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

na przeziębinie sa lepsze pomysły :) a ja chce poprostu popływać w lodowatej wodzie ..... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

To sobie idź i popływaj !!!!

Do czego jest ci potrzebne towarzystwo ???

I tak nikt nie będzie cię podziwiał :):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

To moi koledzy. Pływają chyba codziennie ok. 12-tej w południe na plaży miejskiej. Z chęcią przyjmą nowych adeptów. Nie upoważnili mnie do podania kontaktu na forum publicznym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

w Białym to jest ich dużo mają swój klub morsów może poszukaj w necie organizują różne spotkania i wyjazdy.

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

zresztą masz:http://www.digart.pl/grupy/3372/Morsy/forum/temat/51273/Kluby_morsow_w_calej_polsce!.html

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

morsy hehe, nie mają co robić.. mądry posiedzi w cieplym fotelu przy kominku a nie będzie ganiał ryby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

O 12 jest najcieplej :):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

ale przed zanurzeniem trzeba się ciepło ubrać,to najważniejsze.

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

Kąpiemy się codziennie ok. 12.00 na plaży pod nowym mostem. Miło będzie poznać nowego chętnego lub chętną do zimnych kąpieli. Kontakt tel. 603646480

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

Chętnie bym sprobowala, boje sie tylko że moge sie rozchorowac.

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

Nie ma obawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

Dziś na olaży miejskiej zrobiony został przerębel srednica ok 1.5m, glebokosc ok 170cm.
zapraszamy wszystkich chętnych do korzystania:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

a jaja wam się nie odmrożą ? :>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

bez obaw:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

ha, ha, ha, ale szczególarz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

to trzeba dzisiaj odwiedzić ten przerębel ;D ktoś jeszcze chętny na zimową kąpiel? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

witam , gdzie dokładnie jest ten przerębel? ja się kompałem już w tę zimę ale zmuszony byłem przerwać ze względu na zamarznieta rzekę - ale jak tak to z przyjemnością skorzystam, prosze o bliższe informacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

Przerębel jest tam gdzie w lato jest plaża miejska. można sie zamoczyc nawet wieczorem bo bardzo dobrze oswietlają miejsce latarnie z mostu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

a jesli można wiedziec to na jakiej głębokości jest on zrobiony ? troche bym sie obawiał chodzenia po lodzie na rzece ..... korzystał już ktoś z niego ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

korzystalismy w trzy osoby. lod ma grubosc w tym miejscu ok 30- 40 cm wiec bez obaw mozna wchodzic. glebokosc to ok 170 cm ale bedziemy powiekszac przerebel w strone brzegu wiec bedzie plycej moze nawet jutro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

patataj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

mam prośbe do osób ktore korzystaja z tej przerembli , napiszczie o której tam jeżdzicie , czy codziennie? aha mam dostep do piły motorowej to można by powiekszyc te dziure.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

A prąd rzeczny na takiej głębokości nikogo nie wciągnie? Wydaje mi się to troszkę niebezpieczne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

idziemy np. dzisiaj za pol godzinki, jutro ok 17.
mój email: daniel@fullcolor.pl - mozemy się skontaktować:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

Ja bardzo chetny tylko problem ze samochodu nie mam a przydaloby sie jakos zabrac z powrotem jak najszybciej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

mamy wolne miejsca wiec jak cos możesz zabrać się z nami. zapraszam jutro o 17:) pasuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

samochod nie jest niezbedny bo po wyjsciu i ponownym rozgrzaniu robi sie bardzo cieplo. mozna spokojnie wyruszyc na piechotke do domu i to zdrowsza wersja. ale oczywiscie wygodniej samochodem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

ja sie pisze na 17 , jak ktos chce to go moge zabrac tylko adres i tel poterzebny wiec zajade tylko zadzwonie wczesniej . więc o 17 ? pasuje ! niech osoba co ja trzeba podwieźć da znac na forum . Do zobazczenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

to do zobaczenia na plazy o 17. 00

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

ktoś jeszcze chetny na 17 dzisiaj??? POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

Witam - hmmm pojechałem dziś obejrzeć ten przerębel i bez urazy dla tych co go zrobili nie napawa mnie optymizmem ale to moje odczucie , troche się boję - ale tak sobie myślę że może jutro wezmę piłę motorową i uda mi sie w kieunku brzegu dojście zrobić ..... pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

My tam sie kapiemy i jest spoko. napewno przydalo by sie jakies pol metra w kierunku brzegu, ale to tylko tak straszenie wyglada. jak chcesz to zapraszamy dzis o 17. w kupie razniej. jak ktoś cie asekuruje to nie ma obaw. w tym miejscu nie ma prądu wiec jest bezpiecznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

No no pisałam powyżej z tym nie ma żartów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

Dzis akcja odwolana z powodu deszczu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

Kompanie się zimą w lodowatej wodzie to zabawa nie dla każdego. Wiele osób po tym cudownie czuje się ale są również przypadki zatrzymania krążenia , o zapaleniach płuc nie mówię.

Tak jak napisał fanka bocianka wchodzenie do przerębli wykutej w rzece w miejscu o głębokości 1.70m to ryzykowanie życiem. I to nie jest straszenie. Wystarczy poślizgnąć się , zasłabnąć. Prąd pociągnie pod lód , święty Boże nie pomoże , gość jest już trupem. Na wiosnę jak rodzina będzie miała szczęście to go znajdą.

Na zachodzie robią takie wycinki w rzekach , ale od brzegu do 1.5m. Do tego jest zabezpieczenie , słupki z siatką wbite od strony w którą płynie prąd. Nawet jak ktoś wpadnie to one go zatrzymają nie pociągnie go pod lód.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

hejka : zatrzymanie krążenia itp zdaża się ale pewnie równie często co pomyśleć blondnce ..... takie kąpiele to samo zdrowie i jesli nie ma przeciw wskazań kardiologicznych to mogą rabić to nawet dzieci
druga sprawa to przerębel : może faktycznie nie jest za dobre wskakiwanie odrazu na taką glębokość a i zgadzam się że jak coś sie stanie to pewnie na wiosnę dopiero znajdą - niestety z moją piłą nie wyszło ale w niedzielę pozwolę sobie rozkuć ręcznie ten lud w kierunku lądu żeby wejście było łagodniejsze zwłaszcza że temp śą na + i pewnie warstwie lodu to "nie pomaga"
Pozdrawiam MORSÓW

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

http://www.gangsters.pl/index.php?polec=123861

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

ten lod ma ok 30 cm wiec kilka dni na + go nie rusza. jeszcze raz powiem ze w tym miejscu nie ma pradu ale oczywiscie jak przestanie padac mozna troche poszerzyc w strone brzegu. a poza tym zawsze ktos powinien byc z toba i asekurowac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

chcesz /.?? Masz! ;) http://www.youtube.com/watch?v=Nnpil_pRUiw I am the Walrus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

Witam,
odnawiam temat sprzed roku. Bylem dzis pod mostem i niestwty Narew zamarzla na amen. Spotkalem trzech panow, ktorzy probowali zalamac lod samochodem, ale cos poszlo nie tak i pojechali "na druga strone" ale nie wiem co mieli na mysli. Jesli ktos wie cos o jakis innym miejscu w ktorym mozna morsowac, to prosze o informacje.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

Witam,
mam pytanie kiedy kąpią się łomżyńskie morsy? Czy południe w weekendy jest aktualne? Oczywiście plaża miejska?
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

Kąpiemy się w każdą sobotę i niedzielę o godz. 12.00 na plaży miejskiej pod nowym mostem.
Nowe towarzystwo mile widziane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

Dodatkowe kąpanie we wtorek 11.11.2014 o godz. 12.30. Oczywiście pod nowym mostem. Czekamy na nowych kolegów, a i koleżanki mile widziane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

Bylem w niedziele sie kąpać. Kolejnym razem jak odwiedzę Łomżę tez zawitam na plaże miejską. Morsy z Łomży są super:D. Bardzo miłe i sympatyczne towarzystwo. Mam nadzieje, ze więcej osób bedzie sie kąpać w przyszłości. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do Olsztyna:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MORSY W ŁOMŻY

Zapraszamy serdecznie ,miło było poznać ,im nas więcej tym cieplej ?!! ;-) Chyba coś pomieszałem :-)... Zapraszam chętnych również do odwiedzenia konta na fb Morsy Łomża .

Mors

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org