piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Potrzebuję cudu dla mojej żony!

Umieszczam na forum łomżyńskim apel Pana Macieja Olenderka o pomoc.
Może ktoś z forumowiczów będzie w stanie pomóc...

Moja żona skarżyła się w ostatnią środę (20.10.2010) na silny ból głowy. Jednak wzięła tabletkę i starała się zasnąć. Była w ósmym miesiącu ciąży. W nocy o godzinie trzeciej obudziła mnie dziwnie jęcząc i krzycząc. Nie było z nią żadnego kontaktu, jedyne co, to pokazała ręką na brzuszek (teraz wiem, że chodziło jej o to aby ratować dziecko). Karetka przyjechała szybko, zabrali ją do szpitala im. Marciniaka we Wrocławiu, gdzie leczył ją Prof. SALAMON i Prof. ZUB. Po badaniach orzekli, że jedyne co,to ratować dziecko. Okazało się, że miała tętniaka mózgu wielkości mandarynki, który się rozlał. Nie podjęli się operowania, nie dawali mojej żonie szans na ratunek. Po cesarskim cięciu, przetransportowali ją do innego szpitala na oddział intensywnej terapii. Zanikły wszelkie odruchy. Przed operacją cesarskiego cięcia, żona miała samodzielny oddech, jednakże dla bezpieczeństwa podłączyli jej respirator. Teraz niestety nie oddycha już samodzielnie. Tutejsi Lekarze nie dają jej żadnych szans na przeżycie. Ale póki co cały czas żyje i się nie poddaje.
Być może ktoś jest mi w stanie pomóc, koszty nie mają znaczenia, żona nadaje się do transportu. Nie mam nic do stracenia! Lekarze powiedzieli, że jeżeli zwróci się do nich jakiś inny szpital albo lekarz, przekażą dotychczasową historię choroby oraz aktualne wyniki badań.
Być może jest gdzieś ktoś na świecie, kto mógłby podjąć się leczenia. Wierzę w to, że medycyna rozwija się tak szybko, że jutro, za rok, za 50 lat będzie to możliwe! Roześlijcie proszę ten apel gdzie się da!
Pozdrawiam


Maciej Olenderek
+ 48 509 608 733
Tel. 0 71 342 84 00
Fax. 071 341 00 45
maciek@4jets.pl
www.4jets.pl
gadu gadu 2145784

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję cudu dla mojej żony!

no to lipa straszna :-/... niech kobita wraca do zdrowia jak najszybciej.

ŻyCiE jEsT jAk PaPiEr, SzArE dŁuGiE i DoDuPy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję cudu dla mojej żony!

Życzę wytrwałości dla Ciebie a dla Twojej żony powrotu do zdrowia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję cudu dla mojej żony!

;(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję cudu dla mojej żony!

na demoty tą historje trzeba dac i ktos pomoze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję cudu dla mojej żony!

rozległy wylew krwi do mózgu, prawdopodobnie nieodwracalne uszkodzenia tkanek a potem również martwica tego narządu?

Łączę się w bólu, ale tu nawet dr House nie pomoże...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję cudu dla mojej żony!

wspolczuje i zycze zdrowia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję cudu dla mojej żony!

W pierwszej kolejności się zmartwiłem i pomyślałem - nigdy nie chciał bym być w takiej sytuacji. Z drugiej strony (żeby nie było, że mącę Wam w głowach) jak doszedłem do końca tekstu, to rzuciły mi się w oczy wszystkie dane podane przez założyciela tematu. Zastanawia mnie to, po co gość, mając taki problem, rozsyła po całej Polsce Swój numer faxu i adres Swojego sklepu internetowego? Nie wystarczyło by gg i komórka? Krypto reklama?
Takie moje spostrzeżenie... Jeżeli się mylę, to współczuję na prawdę szczerze, jeżeli nie, to jest to nowy pomysł na reklamę i gratuluję pomysłu, tylko żeby kiedyś się takie coś na prawdę nie przydarzyło...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję cudu dla mojej żony!

trafna uwaga, 23.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję cudu dla mojej żony!

toć to spam, reklama a nie problem prawdziwy

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję cudu dla mojej żony!

A co z dzieckiem? Dlaczego nic o nim nie zostało napisane?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję cudu dla mojej żony!

bo go nie ma. zdechło juz

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję cudu dla mojej żony!

takich powaznych tematow nie powinno poruszac sie n'a forum,jestem zbulwersowana,to nie jest miejsce ami czas,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję cudu dla mojej żony!

Zycie nie zna litosci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję cudu dla mojej żony!

Witam serdecznie proszę próbować za granicą niemcy lub austria .Jest taki fundusz gdzie obywateli unii europejskiej leczy się na podstawie dokumentów z działu współpracy między-narodowej ( druk E121) .Wydaje się go w w-wie w nfz ( dział współpracy międzynarodowej)warunkuje to leczania za darmo wraz ze stałym meldunkiem za granicą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję cudu dla mojej żony!

"W pierwszej kolejności się zmartwiłem i pomyślałem - nigdy nie chciał bym być w takiej sytuacji. Z drugiej strony (żeby nie było, że mącę Wam w głowach) jak doszedłem do końca tekstu, to rzuciły mi się w oczy wszystkie dane podane przez założyciela tematu. Zastanawia mnie to, po co gość, mając taki problem, rozsyła po całej Polsce Swój numer faxu i adres Swojego sklepu internetowego? Nie wystarczyło by gg i komórka? Krypto reklama?
Takie moje spostrzeżenie... Jeżeli się mylę, to współczuję na prawdę szczerze, jeżeli nie, to jest to nowy pomysł na reklamę i gratuluję pomysłu, tylko żeby kiedyś się takie coś na prawdę nie przydarzyło..."

lomza23

-------------------------------------------------------------------------
"bo go nie ma. zdechło juz

jedyny prawdziwy jasio :}"

--------------------------------------------------------------------------

"
toć to spam, reklama a nie problem prawdziwy

jedyny prawdziwy jasio :}"

-------------------------------------------------------------------------

POZWOLIŁAM SOBIE ZACYTOWAĆ UWAGI POWYŻEJ I NIE MAM SŁÓW ! PO PROSTU ODEBRAŁO MI MOWĘ. LUDZIE WE WSZYSTKIM WIDZĄ ZŁE RZECZY, NAWET W TRAGEDII INNYCH. MYŚLĘ ŻE NIKT NIE ODWAŻYŁBY SIĘ NAWET POMYŚLEĆ O TEGO TYPU REKLAMIE A CO DOPIERO ZREALIZOWAĆ TAK GŁUPI POMYSŁ! MAM NADZIEJĘ ŻE PAN MACIEK KTÓRY I TAK PRZEŻYŁ WIELKI BÓL PO STRACIE ŻONY NIE PRZECZYTA TYCH DURNYCH UWAG.

JA ZE SWOJEJ STRONY CHCIAŁAM TYLKO NAPISAĆ ŻE JEST TO PRAWDZIWA HISTORIA, BO ZNAM TYCH LUDZI. A RACZEJ ZNAŁAM, BO KOBIETA O KTÓREJ MOWA NIESTETY ZMARŁA. DZIECKO NATOMIAST ŻYJE I MA SIĘ DOBRZE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję cudu dla mojej żony!

Specjalnie założylas konto aby nas o tym poinformowac??

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję cudu dla mojej żony!

szczebiotka ty jesteś zbulwersowana?
ty jesteś forumowym trolem i jesteś tak głupia że nie wiesz co to znaczy bulwers.
Won do książek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję cudu dla mojej żony!

A jak ocenicie wpis potwora o nicku jaś śmietana?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję cudu dla mojej żony!

nie bardzo wieże w to powiastke coś mi tu śmioerdzi oszustwem.
A co do śmietany to życze żeby twoje słowa sie spełniły w twoim najbliższym gronie i to prosto z serca................................!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org