poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Król ?

Tego drania media nazwały królem dopalaczy a dla mnie to jest gnój , zero życiowe , morderca dopalaczowy a nie król. Do pierdla z nim i jako pożywienie podawać mu właśnie dopalacze żeby się dopalił i zdechł.



Plujcie na to zwierzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Król ?

Jakbym pluł na tego człowieka, sam stałbym się zwierzęciem. Jesteś skrajny i nawołujesz do skrajności. Taka postawa kojarzy mi się z tłumem zacofanych ludzi dokonujących samosądu albo broniących fanatycznie świętości (krzyża).

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Król ?

No pomysl na biznes miał dobry nie jeden by chciał z niczego mieć kilkaset sklepów w całej Polsce i dobry dochód ze sprzedarzy ale dla czego właśnie takiego gówna,ale cóż to jest poprostu tylko i wina tych ''gófniarzy'' którzy to kupują i biorą,ja nie pale tajfunów i zchizów nie mam a jak ktoś jest głupi a widać że dużo osób w naszym kraju jest debilami bo kupują te świństwa a taki (nie wiadomo co to jest,ani to piękne ani mądre z gęby podobny do nikogo) zarabia na tym ;) wina leży na tych co kupują proste i logiczne,nie ma popytu nie ma biznesu i ''Król'' by dalej pucował by buty Gwiazdom TVN TURBO .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Król ?

szymonek
Idąc Twoim tokiem myślenia, powinni też zamknąć wszystkich producentów samochodów. Przecież codziennie tylu ludzi ginie w wypadkach przez te "piekielne" wynalazki. Nie wspomnę jeszcze o samolotach, pociągach, alkoholu...etc. Wymieniać można by długo. Zapamiętaj raz na zawsze. Od zwierząt odróżnia nas mózg.
Wg mnie to kwestia wychowania i uświadomienia młodych ludzi. Póki biegają sami sobie, bez zainteresowania rodziców, póty będą jak nie dopalacze to coś innego na co będzie można zwalić winę. W tym jesteśmy najlepsi. Szukać zawsze dziury w całym tylko nie w sobie.
Ja zdania nie zmienię, jak pisałem wcześniej. Dla mnie to selekcja naturalna...mniej debilnych genów pójdzie w świat jak osobniki "słabsze" czytaj głupsze same się wyeliminują. Teraz możecie zacząć pluć na mnie jadem :)

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Król ?

Do jawiemonawie
To twoja wypowiedź jest skrajnością w tej sprawie a ja nie jestem zacofany ani fanatyk , jestem realistą , krzyż zostaw w spokoju bo to już historia i nie warto wracać do tego tematu "ciemnogrodu"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Król ?

Uważasz ,że nawoływanie do opluwania drugiego człowieka, który zamknął już biznes i zajęła się nim prokuratura nie jest skrajne ? heh okej okej

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Król ?

Do Cleric
Porównanie przez Ciebie narkotyków do samochodów , pociągów , samolotów itp. to jest delikatnie mówiąc .....albo zastawmy ten temat w spokoju.Robisz selekcję ludzi a tak na przykład twoje dziecko wpadło by w szpony narkotyków to też będziesz patrzył na to selekcyjnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Król ?

Delikatnie mówiąc jakie?
Z tego co mi wiadomo samochody są do przemieszczania się, samoloty również a rewolwer na mojej półce do obrony przed włamywaczem. Dopalacze nie są do spożywania. Którego zdania nie zrozumiałeś?
Dzieci póki co nie mam także się nie wypowiem w tej materii. Natomiast mają je moi znajomi oraz masa ludzi dookoła. Wszyscy wiemy jak to wygląda.

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Król ?

Do jawiemonawie
Zamknął już biznes czy władze zamknęły. Ten biznes trwa , żołnierzyki tego zwierzaczka rozprowadzają dopalacze z samochodów , które krążą po miastach i przestań tu mówić o skrajnościach.OK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Król ?

Słuchaj szymonek, do skrajnych zachowań należy opluwanie drugiego człowieka.
Delegalizacja jakiegoś środka nie spowoduje,że zniknie on z rynku. Jest popyt jest podaż. Moim zdaniem łatwiej kontrolować popyt jeśli coś jest legalne. Można wtedy o wiele łatwiej sprawdzić to, czy środków takich nie kupują dzieci. Teraz, kiedy cała młoda Polska widzi wojnę z dopalaczami, widzi że znikają ze sklepów zacznie szukać ich na ulicy.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Król ?

mam nadzieje ,ze papierosy tez znikna , bo to takie swinstwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Król ?

To co robi rząd nie odciąga młodych od narkotyków i dopalaczy, wręcz przeciwnie- przyciąga. Podczas tej medialnej wojny ludzie mają okazję zobaczyć ilu jest zwolenników używek, z jak wielu sfer Ci ludzie pochodzą. To jest reklama używek, to wręcz zachęta dla młodych. Podano kilka przypadków zatruć dopalaczami i zgonów, do końca nieudokumentowanych. Podano dla porównania ilość zgonów spowodowanych spożyciem alkoholu? Środków nasennych, innych leków, narkotyków? Nie podano, bo te kilka zatruć dopalaczami to 0,1 % zatruć innymi specyfikami.

Rząd zaczynając taką walkę powinien bardziej się przygotować. Powinien zlecić przebadanie dopalaczy pod kątem ich wpływu na zdrowie, na organizm.
Nie zrobił tego, bazuje na kilku potęgowanych i wyolbrzymianych i nagłaśnianych przypadkach.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Król ?

Taka dygresyjka: na scenie politycznej dzieją się teraz tysiąc razy ważniejsze rzeczy. Prawdopodobnie powstanie nowa partia, która już teraz (choć nie istnieje) ma duże poparcie. Mówię o Palikocie i jego coraz większej rzeszy zwolenników. Ta afera z dopalaczami została celowo uruchomiona przez rząd Tuska, akurat w tym momencie. Kilka bzdurnych spraw zostało nagłośnionych i rzuconych jak mięcho dla zmotłoszonej tłuszczy,która teraz tym wytrząchuje i to rozdziera. Samo-spełniająca się nie przepowiednia, a afera. Tusk wie czym motłoch się zainteresuje. Premier "walczy" z dopalaczami, a w tym momencie szykuje koalicję w systemie dwuipółpartyjnym z SLD i przyszłą partią Palikota, do której przejdzie wiele ciekawych twarzy ze sceny politycznej.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Król ?

Pluć...no nie mogę! hehehe

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Król ?

Szczebiota, tą Twoją ironię zrozumieją chyba nieodpowiedni ludzie

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Król ?

mam to w dup!e, a masona zabiłbym dla przyjemności

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Król ?

Co Ty wiesz o zabijaniu...

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Król ?

Do forum polityka z tematem tym - tam poziom dyskusji odpowiedni...

P.S. Jeśli łamał prawo to do pierdla z nim. Jeśli nie łamał to ma prawo nawet do odszkodowań....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Król ?

Za co do pierdla? Wszystkie te specyfiki nie były przeznaczone do spożycia, więc nic mu nie mogą zrobić. Producentów proszków do pieczenia i innych substancji też mają wsadzić za kratki, bo ich produkty otumaniają ludzi? Mało jest takich, którzy ćpają środki chemiczne?
Wina leży tylko i wyłącznie po stronie rodziców tych dzieci, tak dzieci - bo ilu dorosłych się zatruło? Człowiek dorosły, inteligentny nawet jesli stosował te środki, to rozsądnie, a nie jak ci gówniarze "Zobaczymy, który z nas weźmie tego więcej". Gdzie są rodzice? Zajmują się nabijaniem portfeli, a nie widzą co się dzieje z ich dziećmi.
Zawsze zabroniony owoc smakuje najlepiej. Dlatego jestem za legalizacją niektórych środków. Dlaczego wiele dzieci popija i popala przed ukończeniem 18 lat, a gdy już im ten wiek stuknie, to nagle przestają? Bo nikt im już tego nie zabrania i przestaje to być dla nich ciekawe.
Co do selekcji naturalnej... Społeczeństwo staje się co raz głupsze. Natura ładnie sobie daje radę - osobniki słabe zawsze giną, a geny danej odmiany dążą do perfekcji. Szkoda, że technika tak poszła do przodu i u ludzi ten proces zaczął zanikać. Może nie było by tylu matołów w rządzie i poza nim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Król ?

na pewno masza racje, ty nigdy sie nie mylisz,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Król ?

Kononowicz dobrze mowil! nie bedzie nic!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org