wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie szukać?

Gdzie szukać miłości?

Czy w Łomży znajdę miłego inteligentnego faceta?


A może właśnie to czytasz?
Odezwij sie na e-maila.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać?

Tylko na Prusa 8 znajdziesz takiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać?

Jeśli jesteś również inteligentna to na pewno ten temat nie powinien znaleźć się na forum, a z pewnością kto szuka na pewno znajdzie, więc powodzonka.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać?

ja jestem zajebisty ale niestety juz zajety... ale jak co to napisz ile masz lat ja mam switnych kolegow z niewyobrazalnym poczuciem humoru...

nie mam czasu na bycie sławnym...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać?

Ja na pewno nie :):):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać?

ja szukam inteligetnej panny z pasja tolerancyjnej wyrozumialej ambitnej nie wazne jak wyglada wazne co ma w srodku jezeli powaznie podchodzisz do zycia mozemy sie zaprzyjaznic lub cos miedzy nami wiekszego wyniknie napisz maila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać?

Autor: Konsul2 (94.254.140.---)
Data: 09-10-10 14:19

Jeśli jesteś również inteligentna to na pewno ten temat nie powinien znaleźć się na forum, a z pewnością kto szuka na pewno znajdzie, więc powodzonka.


Konsul, może jest nieśmiała ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać?

Dziękuje za wszystkie e-maila, co nie oznacza iż nie czekam na kolejne :)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać?

Mamoooo a jak się poznaliście z tatą?

Kochanie, mama zamieściła takie jakby ogłoszenie na forum 4lomza.pl i napisał do mnie twój tata. Tak to się zaczęło

Mamo, a co to forum 4lomza.pl ?

...

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać?

Sądząc po tym że szukasz na forum "inteligentnego" to obawiam że jak nawet się taki znajdzie to z Tobą nie będzie miał o czym rozmawiać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać?

Podnosze

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać?

Autor: co ja robie tu (82.139.163.---)
Data: 09-10-10 13:37

Czy w Łomży znajdę miłego inteligentnego faceta?




sorry, jestem już zajęty.

temat do zamknięcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać?

JA JESTEM INTELIOGENTNY !!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać?

jasiu chyba inteligentny inaczej

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać?

powodzenia ;))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać?

tak czytam posta, i zastanawiam się...czy to faktycznie źle, że ktoś akurat przez Internet szuka, czy chciałby znaleźć swoją drugą połówkę. Mamy XXI wiek - wykorzystujemy komputery w codziennym życiu, pewnie większość z nas nie wyobraża sobie dnia bez komputera i Internetu a co za tym idzie wiadomo, że dużo czasu właśnie tak spędzamy - siedząc przy komputerze. Skoro robimy przez net przelewy bankowe, kupujemy ubrania, sprzęt AGD, sprawdzamy pocztę, pogodę i horoskop to dlaczego nie wykorzystać tego też do znalezienia bliskiej sobie osoby? Pewnie część z Was powie, że lepiej wyjść z domu, do ludzi i wtedy na pewno pozna się kogoś wartościowego, ale nie oszukujmy się, jak wielu jest ludzi na tyle odważnych, którzy podejdą i zagadają do osoby która wzbudziła zainteresowanie? Fakt, szukanie przez net to trochę pójście na łatwiznę, ale przecież dążymy do tego żeby ułatwiać sobie życie, czyż nie tak ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać?

ze mnie kawał świni i chama, ale niestety nie mam majla, ale za to mam super z;ebanych kolegów, chamy i zbóje, obojętnie ile masz lat to i tak dostaniesz w pysk za słoną dupę znaczy zupę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać?

:)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać?

sorry zajety jestem...
nie mam czasu na bycie slawnym :)

nie mam czasu na bycie sławnym...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać?

Panowie gdzie jesteście?

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać?

Może masz za wysokie wymagana ? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać?

Powodzenia :) przyda Ci się, tutaj ciężko będzie Ci znalezc

Pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać?

idź do zakonu, nigdy nie znajdziesz miłego, inteligentnego faceta , chociaż mogę nie mieć racji, ponoć w związku charaktery powinny się uzupełniać. Twój post świadczy o Twojej inteligencji, czyli szanse na inteligentnego faceta są dość duże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org