niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Opinie o lokalnym salonie-serwisie RENAULT-DACIA

Witam
czy ktoś może wypowiedzieć się na temat obsługi w naszym lokalnym salonie-serwisie Renault Dacia .Czy jest godny polecenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opinie o lokalnym salonie-serwisie RENAULT-DACIA

a kogo obchodzi obsługa, kupujesz albo nie, masz problem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opinie o lokalnym salonie-serwisie RENAULT-DACIA

z tego co wiem inni jezdza do bstoku serwisowac bo tam waly robia straszne


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opinie o lokalnym salonie-serwisie RENAULT-DACIA

prezes504!!!!
z tego co wiesz?ktos Ci mowil czy sam zostales oszukany??Ja znam bardzo dobrze ten serwis, nie ma mowy o "walach" jak to napisales. Wszystyko za co placisz masz wykazane na fakturze,zadna decyzja bez zgody klienta nie jest podejmowana takze nic nie moga fikcyjnego zrobic, druga sprawa taka,gdyby rzeczywiscie dochodzilo do przekretow to wkoncu nie mieli by klientow tak??? a to jednoznaczne byloby z decyzja zamkniecia salonu-serwisu....Jesli ktos bedzie chcial to zawsze cos znajdzie, gdziekolwiek pojdzie.....

ciekawy46
Jesli chcesz otrzymac rzetelna informacje o Auto Zawadzki, to proponuje zadzwonic do Renault Polska,oni sami co jakis czas przeprowadzaja kontrole w postaci: cichy klient, gdzie nikt nie wie kiedy taka osoba przyjdzie do salonu-serwisu, jest to klient, ktory po wizycie zdaje relacje i ocenia prace salony-serwisu pod wzgl jakosci obslugi, napraw itp...
Proponuje zebys pojechal do Auto Zawadzki i sam sie przekonal, a nastepnie napisal wrazenia po wizycie :)
Pozdrawiam

Whatever.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opinie o lokalnym salonie-serwisie RENAULT-DACIA

Najlepszy specjalista nie umie naprawić Renault Laguna II generacji , więc nie zawracaj sobie głowy tą firmą i tym bardziej jej obsługą. Ukierunkuj się na inną markę:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opinie o lokalnym salonie-serwisie RENAULT-DACIA

Prezes4 a o jakiej usterce piszesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opinie o lokalnym salonie-serwisie RENAULT-DACIA

Ten salon to poprostu lipa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opinie o lokalnym salonie-serwisie RENAULT-DACIA

jestem zadowolony samochód gwarancyjny miałem drobne problemy ale było wymienione na nowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opinie o lokalnym salonie-serwisie RENAULT-DACIA

SG1 musi działać w komitywie z synami właściciela skoro tak broni dobrego słowa o tej firmie.
Pamiętasz początki jak lakierowane po raz 2 sprzedawali jako nowe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opinie o lokalnym salonie-serwisie RENAULT-DACIA

Miałem Lagunę 2003 rok i do dziś u nowego właściciela "elektronika" (nie wiem dokładnie - serwisy też nie) nie potrafi zamknąć tylnych drzwi :). Na taxi w łomży były dwie Lagunki i zostały zamienione na nissana i mercedesa o kilka lat starsze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opinie o lokalnym salonie-serwisie RENAULT-DACIA

najgorsza ocena to, BO KTOŚ MI MÓWIŁ, najlepiej samemu sprawdzić.
Komuś może się nie spodobać kolor krawatu sprzedającego i powie, że salon jest ch...
Osobiście znam osoby prowadzące salon-serwis Renault i uważam, że gadki na temat, że robią jakieś przewałki wynikają raczej z "łomżyńskiej zawiści i zazdrości" niż z ich prowadzonej działalności.
A co do Laguny II, to Renault nie ukrywa, że to był porażka z ich strony, nawet w gazetach przepraszali za nieudaną konstrukcję tego samochodu.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opinie o lokalnym salonie-serwisie RENAULT-DACIA

Jaka płaca, taka praca... pewnie dlatego większość dobrych specjalistów od nich ucieka gdzie pieprz rośnie:) W tym salonie pracownicy są okropnie traktowani, a do tego zarabiają grosze, więc się nie dziwię, że odbija się to na ich pracy. I tyle w temacie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opinie o lokalnym salonie-serwisie RENAULT-DACIA

Szkoda słów,przeniosłem się na Młynarską do Marcinka i kupe kasy zostaje mi w kieszeni.O nerwach nie wspomnę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org