sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dyskoteki, kluby na Poznańskiej...

Zawsze mnie zastanawiało dlaczego takie kluby jak Atom, Amnesia Maxx itp. nie miały racji bytu w tym lokalu na Poznańskiej. Czy jest to przyczyna kiepskiej jak na nasze miasto lokalizacji czy nadmiernej konkurencji ze strony innych większych lokali w mieście i okolicy (Milano w Jeziorku, Yam Caffe). A może jest jeszcze jakaś przyczyna, że to wszystko szybo padło ? Czy lokal wielkopowierzchniowy z przeznaczeniem na dyskotekę miałby rację w naszym mieście, a uściślając niedaleko centrum ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyskoteki, kluby na Poznańskiej...

Moim zdaniem za mały rynek na tego typu usługę. Aby było miło to takie miejsce musi być sensownie zapełnione ludźmi. Ma to miejsce tylko kilka razy w roku kiedy do Łomży wracają studenci, a reszta terminów świeci pustkami. Wydaje mi się, że tego typu problem jest też przyczyną wpuszczania wszystkich jak leci do lokalu i wtedy już jest problem z jakością. Do tego dochodzą ceny jakie by nie były to zawsze będą wyższe niż w okolicznych tańcbudach na wichurach. W mieście takim jak Łomża problem mają nawet małe 'dyskoteki' więc porywanie się na ogromne przedsięwzięcie to lot z motyką na słońce.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyskoteki, kluby na Poznańskiej...

Dodatkową "zaletą" klubów przy ulicy Poznańskiej jest dość specyficzny zapach wydobywający się z pewnego zakładu w pobliżu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyskoteki, kluby na Poznańskiej...

ale swego czasu atom byl naprawde okej. dobre mprezy byly i duzo udzi zawsze.

Wiktor75(at)10g.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyskoteki, kluby na Poznańskiej...

nie oplacali sie teraz trzeba sie oplacac albo siedziec w tym gownie jeden drugiemu robi na hu.. konkurencja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyskoteki, kluby na Poznańskiej...

jak nie miały racji bytu? w pieluchach jeszcze pewnie chodziłeś jak tam dyskoteki były, przez tyle lat to się miejsce wypaliło...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyskoteki, kluby na Poznańskiej...

Podstawa, to kilka kierunków studiów w Łomży. Budować uczelnie to i miasto się rozrusza, bo studenci zapełnią wieczorami puby, dyskoteki, restauracje itd. Przedsiębiorcy zaczną otwierać sklepy z różnymi rzeczami, bo klientów będzie więcej. Łomżyniacy zostaną w Łomży studiować a obcomiastowi przyjadu tu w tym samym celu. Od młodych ludzi wszystko zaczyna się kręcić, bo oni w większości nie mają innych wydatków jak rozrywka czy dobre ciuchy. Tu leży problem min. lokalu na Poznańskiej. Łomżyniacy i ludzie z innych miast wydają swoją kasę na pierdoły i akademiki w Warszawie, Białymstoku czy Olsztynie. Ta kasa mogła by zostać w Łomży...

Wszyscy na mecz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyskoteki, kluby na Poznańskiej...

nie wiem ale wg mnie ATOM przezył swoje lata swietnosci i sie skonczył, Amnesia Maxx czemu nie wypalila nie wiem
wracajac do ATOMu to swietne imprezy duzo ludzi :)

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyskoteki, kluby na Poznańskiej...

Atom i Amnesia Maxx to były bardzo dobre kluby jak na nasze miasto. Atom wygasł może ze starości ;],ale Amnesia... nie wiem, prawdopodobnie "siły wyższe" miały w tym wypadku swój wpływ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org