niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dieta Dukana

Dziś zaczęłam dietę Dukana (białkową). Kto zaczyna razem ze mną...? ;) Był ktoś na niej? - jak efekty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

dieta dukana. Dobre. Dużo gotowych potraw na allegro z tego jest. Wierzysz w takie rzeczy?Jak gruba jesteś to więcej jedz ale malych posilków, do tego fitness. A nie bezsensowne diety dukana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

efekty to plus 10 kg i osłabiony organizm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

-6kg w 3 tygodnie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

A co to jest 6kg;)) przy dobrym obiedzie waga skacze o 4 kg;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

Profesor nie jestem gruba tylko nie dawno urodziłam i chce w miarę szybko wrócić do formy. Przy wzroscie 171 ważyłam 63-65 kg, teraz ważę 73.

Temat ten nie założyłam dla ciebie - pytałam osób które były na tej diecie jakie są efekty a dla tych którzy na niej nie byli - czy zaczynają ze mną. Proste. Udzielaj się w innych tematach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

skoro nie dawno urodziłaś i jak karmisz piersią to nie wiem czy to dobry pomysł z tą dietą



a miał być kolekcjoner............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

to dobrze jak urodzilas, to mozesz juz zapisac sie na fitnes

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

Nie karmię piersią, urodziłam 6 mieś temu :)
Profesor - fitnes to ja mam w domu. Doskonale znam ćwiczenia. Do tej pory mi się nie chciało ale w związku z rozpoczeciem tej diety - zacznę :)
Myślałam że odezwą się wszysct ci którzy do tej pory pisali : kupię zelixę, ale patrzę że wolą łykać prochy niż wziąć sie za siebie..tymbardziej że zelixa wycofana ze sprzedaży... Poczekam jeszcze, może ktoś się odezwie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

Dieta białkowa w sumie jest na wszystko. Dużo zależy od rodzajów treningu. Wiadomo że jedzeniem i siedzeniem w domu nic nie zdziałamy:) A poza tym nie wierze w diety znanych profesorów których kurczowo trzeba się trzymać. Człowiek wie w jakich pokarmach jest dużo danych składników odżywczych i opierając się na takich dietach trzeba ją dopasować do siebie. Życzę powodzenia i wytrwałości. I pamiętaj nie głodź się, jedz często ale mniej, jeżeli słodzisz może zamień na słodzik? (szkodliwy ale cukier to biała śmierć). Ja po diecie białkowej byłem zadowolony w każdym przypadku. Pozdrawiam

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

probowalas MŻ?to naprawde jest w 100% skuteczne.

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

Najlepsza dieta w Mc. Donalds :):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

Moja znajoma była na tej diecie i do drugiego/trzeciego etapu udało jej się schudnąć około 10 kg. Później zaprzestała tej diety i na razie nie ma efekty jojo, a minęło już ponad 4 miesiące. Dobrze jest łączyć każdą dietę z wysiłkiem fizycznym. Ona jednak tego nie robiła, gdyby jeszcze ćwiczyła więcej by schudła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

xxxxxx21,burczymucha,A-Z dziękuję za mądre i motywujące odpowiedzi.
To forum nie jest tylko i wyłącznie dla debili ;)

kaligulik próbowałam - nie sprawdza się ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

zelixa sprzedają czasami na allegro nielegalnie, ale wystarczylo moje powiadomienie i wszyscy poszli za kratki :) koniec z rozprowadzaniem tych świnst bez recept dla nieswiadomych ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

Green próbowałaś diety low carbo
?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

Nie polecam diety low carb. Trzeba ściśle pilnować diety żeby był z tego jakiś pożytek i dodatkowo człowiek chodzi osłabiony.

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

drop83 nie, nie próbowałam tej diety. Ta będzie moją pierwszą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

Gówno prawda. Ja na tej diecie w miesiąc 8 kg schudłam, trzymałam się zasad i minęło już 3 miesiące, a nic mi nie wróciło. Od jutra zaczynam znowu! ;) Powodzenia, Green.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

Ja na diecie białkowej schudłam tyle ile zamierzałam- 5kg . Polecam! Do dziś zresztą wykorzystuje pewne przepisy na bardzo smaczne potrawy:) Green życzę wytrwałości :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

zazwyczaj gdy jestem w pracy nie jjem obiadow, moja dieta ogranicza sie to tego,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

Proponuję ci przy tej diecie robić co jakiś czas badania krwi, nie wiem o co dokładnie chodzi bo nie jestem lekarzem, ale ponoć ta dieta jest szkodliwa dla nerek, sprawdzaj poziom mocznika we krwi. Radziłabym przed zastosowaniem tej diety (białkowej) porozmawiać z lekarzem o skutkach ubocznych. Fakt że chudnie się szybko, ale co ze zdrowiem? Ja po rozmowie z lekarzem zrezygnowałam, chodzę na siłownię i jest okey.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

Elementy diety w ujęciu regionalno-patriotycznym:

- Serek Wiejski Lekki 150g z Piątnicy
- Serek Wiejski z Probiotykiem 150g z Piątnicy
- Twaróg Lekki klinek 250g również z Piątnicy....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

dieta dukana jest bardzo efektywna. sklada sie z 3 etapow, i nie ma na koniec efektu jojo. skoro ludzie nie znaja sie, niech nie daja jakichs bezsensownych rad.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

Strzasznie ciężko przetrzymać tą I fazę.. Ta druga w połączeniu z warzywami napewno będzie lżejsza..;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

Wystarczy wpisac w google "dieta dukana problemy" i mozna sobie poczytac opinie ludzi, ktorzy stosowali i ktorym nie poszlo na zdrowie... Ale jak chce sie slyszec tylko pozytywne opinie i na sile ignoruje pozostale, to sie nie szuka...
Kazdy ma inny organizm, jeden przetrzyma i nic mu nie bedzie, a drugiego rozlozy...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

przepraszam co za duzo to nie zdrowo,przepraszam,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

Dran wiem że są negatywne opinie ale niektórzy wolą cokolwiek robić niż kupować na internecie wycofaną ze sprzedaży zelixę.. W moim przypadku wszystko jest pod kontrolą, ale dzięki za troskę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

Dieta Dukana ma swoje plusy i minusy to zalezy od organizmu i w ogole wielu czynnikow... A nie lepiej nie jesc po 18stej, 0 napoji gazowanych i slodyczy, zdrowe gotowane miesko, itp. I cwiczenia, jaki kolwiek ruch... Nawet dwu godzinny spacer z malcem, efekty na pewno by byly - tym bardziej, ze chodzi o 10 kg :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

więcej seksu i zdejm ten fartuch

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

a po tej diecie co będzie robił tyłek
post chamski tak jak admin tego forum






sponsor




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta Dukana

Więcej sportu i się uda

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org