niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowy sklep

Chciała bym się dowiedzieć czy warto by otworzyć sklep odzierzowy w Łomży. Ciuchy z zagranicy NOWE po niskich cenach, ciuszki Goldigga, Playboy, Atmosphere, i inne, damskie, męskie, dziecięce, akcesoria i obuwie. Piszcie co o tym sądzicie. Wiem że jest już jeden taki sklepik ale ceny w nim to są troszkę wysokie jak na marki bo koszulka z Primarka kosztuje od 34 do 45 zl bodajrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy sklep

Co to w ogóle za "marki" są? Jakieś tanie mi wygladają... tamtejsza "Biedronka" ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy sklep

a co to jest odzierz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy sklep

ty tępa strzało



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy sklep

"odzierz" to ty mozesz sprzedawać u siebie na wsi.






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy sklep

nie warto playboy itp kupisz na rynku za 10zł :) ledwo ci bedzie starczyć na opłacenie światła :)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy sklep

Oh ale wy macie opinie... Blad moge popelnic jezeli chodzi o ortografke, playboy z rynku ... zostawie to bez komentarza, a co do wsi acidfunk to sam w niej mieszkasz skoro tak piszesz.

panda_k - ciuszki są b.dobrej jakości na pewno lepsze niż na rynku czy w twojej biedronce bo nie sądzę ze na więcej Cię stac.

" http://www.primark.co.uk/page.aspx?pointerid=0dea055bcdff4321bb85f635c18f55d2 " - tutaj link do angielskiej strony sklepu

Pomimo bogatej kolekcji ciuszkow oryginalnych w mojej szafie jest ponad 30 koszulek Atmosphere, nosze, piore, kolor nie schodzi i sie nie niszcza.

Skoro sadzicie ze szmatki beda biedronkowe to moze zaproponuje baby phat, apple bottoms, roca wear czy ecko red na ktore nie bedzie was stac :D

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy sklep

z chęcią kupię coś z kolekcji rocawear ;-p albo phat farm
aha i nie patrz co pisza tutaj te internetowe trolle
Myślę że taki sklep to dobry pomysł:-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy sklep

POPIERAM, DOBRY POMYSŁ, OTWÓRZ NAWET DWA:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy sklep

otwieraj i 10, tylko się ortografii naucz.






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy sklep

angielski primark to to samo co szperak polski nie polecm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy sklep

ja tak samo mam pare bluzeczek z primarka i calkiem dobrze sie nosza, a z checia bym jakas bizuterie zakupila, bo maja swietne dodatki, takze ja jestem za :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy sklep

Bardzo dobry pomysl,ale jesli chcesz czegos sie dorobic lepiej otworz nastepnego kebaba,... z dodatkami dla magdy:)
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy sklep

Gitez bejbe, roztwieraj wierzeje oleeeeee

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy sklep

Wszytstko zalezy od zaproponowanej ceny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy sklep

ja chętnie kupiłabym ubranka dla dzieci marki Next bądź Mothercare w przystępnych cenach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy sklep

wez poprawke ze dla osob wypowiadajacych sie na forum "przystepne ceny" oznaczaja wyprzedaz ponizej kosztow zakupu.powodzenia.

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy sklep

Byłam na wakacje w Londynie i robiłam zakupy w wiekszosci w tamtejszym Primarku- genialne ubrania...niestety funt stal troche wysoko i niektorych rzeczy nie moglam kupic jak rowniez ograniczaly mnie kg w bagazu. kupilam za to sporo bluzeczek takich bawelnianych- super jakosc. swetry , kurtki i dodatki sa genialne!!buty i torebki tez maja swietne!!!na allegro ceny sa zcasami 2 razy zawyzone. bardzo bardzo zaluje ze nie ma tego sklepu w Polsce bo Primark wzoruje sie na obecnych trendach w modzie ale za o wiele mniejsze pieniadze. Jesli mialabys jakies naprawde fajne ubranka i torebki z checia bym zagladala do twojego sklepu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy sklep

tego już jest za dużo

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org