poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Router Dlink DI 524

mam meeega prosbe czy ktos ŁOPATOLOGICZNIE moze mi wytlumaczyc jak skonfigurowac ten router.Dlink DI 524... krok po kroku! bo zwariuje zaraz z nim nie wiem o co chodzi w Ip dsn dns czy cokolwiek to jest ;/;/ z gory bardzoo dziekuje!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Router Dlink DI 524

daj maila albo gg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Router Dlink DI 524

brooklyn-rocks@wp.pl ale naprawde tak ŁOPATOLOGICZNIE bo nie ogarniam wcale o co chchodzi;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Router Dlink DI 524

Wkładasz płytę CD załączoną z routerem do kompa w którym masz połączenie z internetem i sam się ustawia.
Ja mam d-linka DSL-2640R i nic nie musiałem wpisywać ręcznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Router Dlink DI 524

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1253618.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Router Dlink DI 524

d-link di-524+pdf - to wpisz w google. Pierwszy wynik to instrukcja w pdf. dla każdego chyba, już prościej się nie da.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Router Dlink DI 524

ok nie wiem jakim cudem ale ustawilam COS i net smiga na stacjonarnym i laptopie.. tylko mam jedno ALE!!!!!! ustawilam siec tak ze kazdy mzoe sobie z mojego neta korzystac bo nie wiem dgzie ustawic haslo do mojej sieci!!!!! powiedzcie mi wiem pytanie blondynki ale ja tego naprawde nie ogarniam!!!! gdzies w tym 192.168.0..... gdzie stam to sie ustawia????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Router Dlink DI 524

poniewaz , tak mi sie wydaje , masz leb na karku, to poszukaj w instruykcji,



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org