piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ekogroszek

Gdzie można w Łomży kupić ekogroszek . Szukałam w netku ale jest tylko skład opałowy "Barbórka", gdzie w chwili obecnej nie mają. Czy ktoś może wie gdzie jeszcze. Proszę o namiary.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekogroszek

Mogę doradzić.
Dobry ekogroszek jest w Ostrołęce na Kołobrzeskiej, płaciłem w lipcu po 780 złotych za tonę, jest paczkowany po 25 kg.Jest wysokokaloryczny i już sprawdzony.
Mogę podać nr tel. 29 7691429
Pozdrawiam Z Nowogrodu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekogroszek

skoro ogłoszenie jest na łomzynskim portalu, to może i cena dobra?
http://www.moja-lomza.pl/ogloszenia.php?&id=4049&tytul=EKOGROSZEK_W%CAGIEL_najtaniej_na_rynku._Wysy%B3ka_ca%B3a_Polska
EKOGROSZEK WĘGIEL najtaniej na rynku. Wysyłka cała Polska


Mam do zaoferowania najtańszy Ekogorszek prosto z kopalni.
Nie jest składowany na hałdach, ładowany jest na auta taśmociagiem prosto z urobku. Posiada atest "Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu". tel. 506303312
email andrzej-wp@wp.pl www.needeko.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekogroszek

Dzięki bardzo Pozdrawiam rozmówców .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekogroszek

U Podbielskiego na Poznanskiej i w Nowogrodzie mozna w tamtym roku bylo kupic wiec teraz tez pewnie bedzie mozna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekogroszek

Rozmawiałem z dystrybutorem piecy, podobno coraz częściej ludzie decydują się na tą instalację lub przerabiają piece olejowe na pellety. Czy ktoś przystosowywał piec olejowy na pellety ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org