poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Policja

Chcesz bić i znęcać się - wstąp do policji, na przykładzie Małgorzaty i Jarosława Jabłońskich "Usłyszałam, że dopiero teraz pokażą mi, co to jest władza- mówi pochodzący z mazur Małgorzata Jabłońska

:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja

Ale to nie nowina zawsze tak bylo i bedzie...

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja

No tak, pijanej kobiecie daj wiarę:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja

Wynaturzenia zdarzaja sie wszędzie, wiec nie rozsiewaj prymitywnej anarchii.
Wedle prawa podlegaja oni (policjanci) takim samym paragrafom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja

Chcialas powiedziec ze podlegaja paragrafom teoretycznie,bo w praktyce to zupelnie inaczej wyglada!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja

Dokładnie swój swojego.
Bandytyzm trzeba tępić zwłaszcza wśród mundurowych.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja

Tak,tak tępmy bandytyzm zwłaszcza wśród mundurowych, a uliczny krzewmy i rozwijajmy ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja

Policji należy się szacunek,niestety policji nie w takowym wydaniu.Aktualnie do policji i wszelakich innych służb np.więzienna,wstępują ludzie którzy nie zasługują na pracę w tych służbach.Ludzie wylęknieni,słabi i tacy dla których podjęcie samodzielnej decyzji,to jak wspinaczka na Mount Everest.Ludzie dla których sprawność fizyczna to pojęcie nieznane,obce.Opanowali jedynie umiejętność uderzania pałką wobec bezbronnych.Możliwe że jest taki przedmiot na kursie.
Wypisywanie mandatów bądż kwitów,to ich ulubione zajęcie i część pracy którą wykonują najlepiej.Niestety.
Uargumentowaniem tego jest to iż wstępują do służb kobiety,co jest paranoją.Jeśli kobiety są w stanie (nie są) opanować grupę pijanych małolatów,toteż przyjmują mężczyzn o podobnych cechach psychofizycznych.
Oczywiście zdarzają się wyjątki,i tym wyjątkom chwała.Ludzie odważni,błyskotliwi,pewni siebie,o konkretnej sprawności fizycznej.Niestety patrząc na nasze ulice to już niewielki odsetek .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja

ale z was niedorobiaki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja

blondloczek gratuluje interpretacji.
Kochaś policjantem?

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja

Policji należy się szacunek. Szacunek należy się każdemu a co to policjant ma jakieś względy, że należy mu się szczególny szacunek?Za co? Większość to pacany wciskające mandaty za brak pasów czy ganiający rowerzystów. A jak z daleka zauważą jakąś zadymę nagle zaczynają oglądać drzewa w parku byleby tylko nie interweniować .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja

Taka jest prawda pijany rowerzysta menelik z butelka za winklem tak wzrasta ich skutecznosc lecz jak przyjdzie do naprawde powaznej interwencji to najpierw zbieraja posilki potem sie przegrpowywuja a na koncu....szukaja winnych ktorzy juz dawno uciekli.Minie jeszcze wiele lat zanim oni zrozumieja ze to oni maja nam sluzyc a nie my im.Gamonie z parkingu i z suszarka za krzakiem to szczyt ich wypocin.

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja

Nie wiem co Wy tak na tą Policję :( . Policja ma co robić w tym kraju, pamiętacie to:
http://gorzow.gazeta.pl/gorzow/1,36844,1867160.html
Gdyby podobną sprawę zgłosił szary obywatel usłyszałby: niska szkodliwość czynu społecznego lub podobne kretyństwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja

policja ma swoje blaski i cienie to fakt ale piszący post Fedor jest przykładem niedorozwoju umysłowego w ksiązkowym wydaniu. Przeczytałem jego post i myślałem ,że sie poszczę ponieważ pisząc to chyba wypocił z siebie cały swój skromny intelekt.

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja

Pyfpaw wypocił: - myślałem ,że sie poszczę

To ma niby sugerować, że Ty myślisz???
Ty myślisz, że myślisz!!!

Jak masz pisać takie głupoty jak dotychczas, to lepiej ruszaj sobie skórką.

A Fedor ocenia sytuację prawidłowo.

VOTUM DEO IGNOTO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja

potomek roztrząsaczy gnoju łomżyniak błysnąl intelektem ja nie musze ruszac skóra bo mam gdzike go lokowac a ty zwczajowo dla potomka zgodnie z tradycją dymasz krowy.

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja

Fedor -------------- nawet mandatu nie sa w stanie napisac poprawnie :)))))))))))))) Jak wiadomo mandat jest drukiem scislego zarachowania!!!!!!!!!! i musi byc wypelniony jak mowia toczka w toczke - mialam okazje zobaczyc te ich mandaty !!!!!!!!!!! Jak narazie to komornik urzedu skarbowego odszedl z kwitkiem i przyznal racje - co naprawdee rzadko sie zdarza :)))))))))) co dalej bedzie zobaczymy??!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja

uuupppp!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org