sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pisanie stron www z pozycjonowaniem

Szukam kogoś kto zrobi mi stronę internetową. Posiadam już jedną na darmowym serwerze, ale jest zbyt amatorska i rozbite wiadomości. Proszę o skierowanie do taniego człowieka który zajmie się napisaniem, pozycjonowaniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisanie stron www z pozycjonowaniem

ZZZZnam kogos,jest niedoscigniony, w tej z pOzoru latwej domenie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisanie stron www z pozycjonowaniem

Napisz mi na maila czego konkretnie potrzebujesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisanie stron www z pozycjonowaniem

prezes504 jakiś czas temu robiła mi pewna firma. Wprawdzie robili nie stronę, a program pisali i telefon voip robili ale kontakt dostałem od znajomego, który od nich stronę kupował i pozycjonowanie właśnie. Oni robią chyba wiadomosci-lomzynskie.pl. To albo tam napisz maila, albo jutro z fakturki mogę Ci kontakt podać jak chcesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisanie stron www z pozycjonowaniem

poprosze...


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisanie stron www z pozycjonowaniem

Witam, ja na co dzień pracuje w firmie zajmującej się stronami i tam właśnie zajmuje się ich tworzeniem. Zapraszam na gg: 2997766. Porozmawiamy i dowiesz się czy odpowiada ci cena strony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisanie stron www z pozycjonowaniem

Kie?dy ta glupia komedia skonczy sie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisanie stron www z pozycjonowaniem

http://PiotrJackowski.pl robi bardzo adne strony internetowe.

Paweł Dąbrowski
http://pdabrowski.art.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisanie stron www z pozycjonowaniem

prezes504 jak chcesz to napisz mi maila to Ci dam kontakt do tej firmy co mi robili. Znalazłem telefon do pracownika tej firmy, więc nie wiem czy mogę na forum napisać. Ale napisz na mojego maila z profilu to dam Ci namiar. Wg mnie dobra firma, kieszeni mi nie przetrzepali będę jeszcze chyba robił stronę u nich. Jak chcesz to poczekaj na efekt pracy, żebyś mógł ocenić, a ja żebym mógł Ci powiedzieć, czy zadowolony jestem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisanie stron www z pozycjonowaniem

Wypromuj.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisanie stron www z pozycjonowaniem

Witam od pewnego czasu robię stronki odezwij się na maila zobaczymy co Ci mogę zaproponować. Czas wykonania to jakieś 2 dni + pozycjonowanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org