niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nowy telefon a sieć

hej! chciałabym w koncu zadobyć nowy telefon. zastanawiałam sie nad taką ofertą, ze doładowuje regularnie co miesiąc (np za 39 zł} i nic nie płące w zamian.. jest taka oferta w plusie. i tu pytanie: czy jest taka oferta w innych sieciach? patrzyłam na stronach internetowych innych sieci ae nie potrafiłam sie zdecydować móglby mi ktos polecic jakąs fajna ofertę?? z góry dziękuję ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy telefon a sieć

Heyah.



JUTRO TO DZIŚ, TYLE ŻE JUTRO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy telefon a sieć

Witam

Coś podobnego jest u każdego operatora, a w nazwie pakietu zazwyczaj jest MIX. Stała opłata ustalona z góry, po wyczerpaniu konta - zdrapki itp. Ostatnio w pomarańczowych proponowano mi 29 zł z 80 min. w pakiecie. Ja jednak skłaniam się ku błękitnym - ERA.
Nowy telefon - umowa min. na dwa lata.
Popatrz na ich stronach.

Miłego dnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy telefon a sieć

Witajcie :)

W ORANGE można też w ofercie ZETAFON telefon od 1zl dostac a umowa polega na tym, że zobowiązujesz się regularnie doładowywać konto - czyli np 25 co miesiąc. Ale jest mały wybór telefonów =(.

A MIX słyszałam że ogólnie jest ok :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy telefon a sieć

a czy w mixie mozna włączyc usługi np 3 po 3 albo grosz za sms czy nie bardzo ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy telefon a sieć

mix ma pewnie swoje lepsze promocje niz 3 po 3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy telefon a sieć

no czyli jAKIE?;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy telefon a sieć

w Orange grosz za sms w mix wiem ze kiedys mozna bylo grosz za sms wlaczyc po doladowaniu zdrapka za 5zl ale nie wiem jak to teraz wyglada. Musiałabyś sie do salonu przejsc i pogadać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy telefon a sieć

Wykupilam w SFR ,francuska ,znana siec.jeden z moich kumpli negocjuje kontrakty latajac samolotem po calym swiecie.wtejemniczyl mnie,ze polsce- warunki umowy z sfr nie odpowiadaly.Mozesz korzystac z innych operatorow,ktorzy walnie komercalizuja i przecietnemu polakowi dogodza z oferta



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy telefon a sieć

sfr oslabia, oslepne, maly ekran telefpnu,6 min czekanie n'a otwarcie str
Bonne nuit



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org