środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
trwała na rzęsy

witam wiecie może czy którys z zakładów kosmetycznych w łomży ma w swojej ofercie trwałą na rzęsy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trwała na rzęsy

belle damme na ul 3 maja 3b

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trwała na rzęsy

a nie wiesz ile to tam kosztuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trwała na rzęsy

40 albo 50zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trwała na rzęsy

heee.. to teraz tak sie reklamy robi?;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trwała na rzęsy

:D

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trwała na rzęsy

Nie warto , potem tracisz połowę rzęs, zamiast je upiększać to sobie niszczysz! Glupota!

[...] ty nie jesteś kobietą: ty jesteś wyzwaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trwała na rzęsy

to prawda ze to reklama wejdzcie w profil stokrotki , 0 postów przed chwilą miała , a beauty lashes ma w mailu napis makeup ..
ale sie wkopali !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trwała na rzęsy

beauty lashes nazywa sie Kasia i robi makijaze... http://beauty-lashes.blogspot.com/ widocznie nie umie sobie sama zrobic trwalej na rzesy i sie pyta ale zescie ameryke odkryli i spisek co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trwała na rzęsy

A ja podejrzewam, że zamierza się poprostu tym zająć i orientuje się w cenach, w sumie nikomu tym krzywdy nie robi a Ciebie LauraCrow to chyba coś boli...

[...] ty nie jesteś kobietą: ty jesteś wyzwaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trwała na rzęsy

a ja podejrzewam ze przebierasz wlasnie kapucynem i bronisz kazdej takiej reklamowczyni zeby sie podlizac bo to baba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trwała na rzęsy

"przebierasz wlasnie kapucynem" to zostawie bez komentarza, świadczy to tylko i wylącznie o twoim poziomie intelektualnym. I nikogo nie bronię, bo nawet jej osobiście nie znam poprostu rozumiem. Nigdy sie nie podlizywalam i nie mam takiego zamiaru Profesorku, wiec lepiej nie podejrzewaj :)

[...] ty nie jesteś kobietą: ty jesteś wyzwaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trwała na rzęsy

a na płaty czolowe mozna zrobić trwałą?

a gdzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trwała na rzęsy

Na szczęście nie można ;)

[...] ty nie jesteś kobietą: ty jesteś wyzwaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trwała na rzęsy

Yomanda tak boli mnie kretynizm i uposledzenie niektorych ludzi na tym forum dziewczyna juz kiedys pisala sama sie reklamowala na 4lomza, z eprzedluza rzesy i maluje teraz pyta sie o konkretna rzecz, a wy juz reklama reklama o bez kitu tak niech sie wszyscy przyznaja, ze tu tylko autopromocje sa i bedzi git

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trwała na rzęsy

Też mi się tak wydaje, że można zniszczyć przy tym swoje rzęsy, a jednak one nie odrastają tak szybko i z wiekiem są coraz słabsze rzadsze, dlatego nie ma co ryzykować. Jeśli chcesz na jakąś imprezę dodać objętości rzęsom, to możesz na przykład doczepić kępki, nie wiem, gdzie dokładnie w Łomży można kupić sztuczne rzęsy, ale w sieci w drogerii https://puderek.com.pl/ są za naprawdę niewielkie pieniądze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trwała na rzęsy

O, ja właśnie szukałem tego typu informacji :) Dzięki :) Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)

Przypuszczam, że można zaznać równej pełni życia w ciągu siedemdziesięciu godzin, jak w ciągu siedemdziesięciu lat




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trwała na rzęsy

nie słyszałam o takim sposobie na rzęsy. Nie wiem w ogóle jak to wygląda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trwała na rzęsy

Ja bym nie ryzykowała. Lepiej mieć zwyczajne rzęsy, ale mieć, a nie takie wyłysiałe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trwała na rzęsy

Czy zamiast trwałej nie lepiej zastosować sztuczne rzęsy , które dłużej się utrzymują? Jakie są typy rzęs i jak je mocować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trwała na rzęsy

Podobno w chińskich sklepach są bardzo tanie a najlepiej trzymają się przyklejone kropelką... Taki klej ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org