poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jula

ta pani nie ma dobrego głosu , marna emisja , marna barwa. Na plus ciekawa aranżacja

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

mi sie nie podobają jej nuty nie wiem czym sie tu zachwycac.... głos tez taki sobie. no ale doceniam to ze ktos chce zabłysnąć z Łomży :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

dobry wokal to ma Horoszko ale coś nie może sie odnaleźć w repertuarze. Czasami zrobi dobry kawałek typu Maluj a potem stoi albo idze nie w tym kierunku.

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

najlepiej krytykować no nie ;)
mi tam się podoba...mimo że raczkuje.
nie bez powodu coś o niej słychać tu i tam..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

gdzie i gdzie ?:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

jak zwykle ludzka zazdrosc...sa gusta i gusciki jednym sie podobaja innym nie i co tu dyskutowac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

ciota i juz!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

chamka, debilka,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

won zdziro



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

jakie 10 milionów internautów ?? haha na stronie napisali ze 10 milionów ludzi do niej wlazło a oni po prostu chyba zle przeczytali:
Łączna liczba wyświetleń przesłanych filmów:
1020566
Wyświetlenia kanału:
78129
chyba im zapłacila zeby tak napisali;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

to jest dobry kawałek LIliany Horoszko

http://muzzo.pl/odtwarzaj/maluj,295543

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

to ta ze solidarności ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

sama sobie nabiła odwiedzin wystaraczy klikac co sekunde odśwież, dajcie spokoj szkoda zachodu, jula hehehe, sukces internetowy , wstyd z takim glosem i tekstami to nikt jej nie wyda choćby nie wiem co dała :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

nie to ta z sb

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

szczebota jesteś żałosnym trollem , myślisz ,że jak napiszesz coś chamskiego na twoim poziomie to będziesz chwalona ? hahaha, twoje IQ nie przewyższa rozmiaru twojego buta .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

Buractwo nic więcej, siedzicie w domu nic nie robicie, krytykujecie zamiast wspierać osobę z waszego miasta. Zawiść, zazdrość zamiast starać się mieć więcej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

Ktoś stara sie coś zrobić w tym smutnym jak ***** mieście, a wy debile chcecie ściągnąć na dno tą osobę do swojego poziomu. Hejterzy, nic więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

Fbsto

... pogieło cię ???

no i obudził/ła się z ręką w nocniku !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

Fbsto O ale się zbulwersował, jeśli ktoś puszcza swoja nutę w neta to chyba powinien się liczyć z krytyką a nie tylko wysłuchiwać czułych słówek?


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

Czas pokaże;) Nawet jeśli nie słuchasz takiego typu muzyki, nie musisz krytykować, pisać debilnych tekstów, jeśli ktoś jest normalny nie wypowiada się, a co najgorsze nie ubliża, dziewczyna nic nikomu nie robi tym, że nagrywa. Autorzy większości negatywnych komentarzy są strasznie pewni, że nie uda się Juli nic osiągnąć. Żal mi tych wszystkich ludzi i nic więcej. Sami się przekonacie, że Jula dobrze robi mając w dupie wszystkich żałosnych debili bez ambicji i nie przestaje tworzyć muzykę, a może i wam kiedyś uda się zająć swoim życiem i robić coś pożytecznego.. o innych mówić jest najłatwiej, a największa frajda krytykować i szykanować kogoś za to, że coś robi. Właśnie przez takich ludzi jak wy nie ma w Łomży niczego !
p.s. tak jak kiedyś ktoś pięknie ujął, kiedy Jula będzie szła do góry wy zostaniecie w swoim syfie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

Andy C,

chciała byś czytać, że jesteś ciotą, ździrą itp? za to że nagrywasz kawałki? przecież ewidentnie jest to jakieś poważne uszkodzenie mózgu, lub całkowity jego zanik. Wypowiedzi na temat muzyki moim zdaniem ograniczają się do "podoba mi się" "nie podoba mi się", a więcej na ten temat może powiedzieć ktoś kto ma jakiekolwiek pojęcie o muzyce. Z tego co widać więcej jest wypowiedzi od niepełnosprawnych umysłowo niż od ludzi znających sie na muzyce. Jula nie wrzucała swoich kawałków do internetu, kawałki po prostu poszły po znajomych, a osoba która wrzuciła je jako pierwsza do internetu nawet nie jest z Łomży;) ok nie ma sensu tracić tu czasu, to co miałem do powiedzenia, napisałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

Fbsto nie wiem czy znam się czy nie znam na muzyce , podsłuchaniu utworów mam wrażenie ze dziewczyna ma nie zły wokal ale przy tego typu utworach nie może w całości go zaprezentować. Jeśli słoń mi nie nadepnął na ucho to ja tak odsłuchuje te utwory :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

A ja się zdziwiłam kiedy przyjechała do mnie siostra ze śląska i kiedy zadzwonił jej telefon na dzwonku miała ustawioną piosenkę Juli.. to chyba o czymś znaczy,ma trochę powodzenia dziewczyna, jak jej powiedziałam, że tu mieszka to siostra trochę sie zdziwiła, powiedziała,żę dużo osób jej znajomych jej słucha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

ja tez miałam okazję usłyszeć jej piosenki u znajomych na śląsku więc chyba jest znana i ludzie jej słuchają i się podoba :)


pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

A mnie się baardzo Jej głos podoba, teksty trochę nie w moim stylu a mimo to lubię posłuchać, dziewczyna ma talent i to spory :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

cudze chwalicie swego nie znacie!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

"swoje" znam, ale pochwalić nie mogę. Chyba jula przerwie narazie karierę, bo z tego co widzialam pokaźny już ma brzuszek.. a moze tylko za duzo fasoli sie najadla.

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

nie widzialam,ona drobniutka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

Wypowiem się pierwszy i ostatni raz na tym forum.
Wstyd mi za to ze pochodzę z miasta, w którym ludzi się hoduje.
W którym ludzie za wszelka cenę szukają sensacji i nie zważając na czyjeś uczucia miażdżą je publicznie. Chciałabym stanąć z każdym kto mnie obraził oko w oko i ośmieszyć go tak jak on robi to tutaj. Władza internetu jest ogromna, bo każdy czuje się bezkarny. Do "bless" zajmij się swoją głową, a nie moim brzuchem, bo ja mogę z brzuchem jeszcze coś zrobić Ty z głową już nie bardzo. A fasole uwielbiam i sprawi mi przyjemność robić się coraz większą tylko po to,żeby podarować komuś prezent w postaci zajęcia czasu :-) Co do wyświetleń ma ktoś rację - siedzę 24h na dobę i klikam odśwież , zazdroszczę pomysłowości i dziwie się co taka osoba robi na forum? Powinna już dawno robić karierę scenarzysty :) Wręcz przeciwnie kariery nie przerywam i do zobaczenia całkiem niedługo! :-) A Wy siedźcie tu na forum i marnujcie cenny czas w którym moglibyście zrobić coś dobrego!! I na koniec dodam, że o większości, która mnie tu obraża nikt nie będzie mówił bo jest nijaka i bardzo szara. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

Jula bez stresu dziewczyna. Nie od dzisiaj wiadomo, że ludzie z zazdrości zamiast wziąć się za siebie wolą komuś szkodzić.
Nie ma co odkopywać starych wątków na 4lomza i przeżywać, nos do góry, pierś do przodu. Reszta niech ma radość z wyżywania się na odważniejszych za to, że sami nigdy nic nie osiągną.
Pozdro!:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

Julaa sama wiesz że nie tworzysz komercji to co robisz to robisz dla siebie ,
moim zdaniem masz potencja jako wokalistka ale musisz zmienić aranżera, kompozytora, fakt nie lubię takich utworów ale słyszę ze potrafisz i masz talent tylko przy takich utworach nie możesz pokazać swojej barwy glosy itp.

Szkoda że nie wiem kto jest twoim idolem i jako muzykę lubisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

Brawo Jula;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

Osobiście chciałbym kędyś usłyszeć polskich wykonawców trip-hop/a indie -rocka jungle, 2stepa, hardstepa ,dubstepa,no ale nawet amatorów niema co uprawiają te gatunki:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

1.ja tam nie uważam, aby mojej głowie była potrzebna pomoc :)
2.nie miałam na celu Cie "miażdżyć" ;] wypowiedziałam swoje zdanie, tak jak każdy inny tutaj. Skoro masz problem z przyjmowaniem krytyki, być może Twoja psychika jest za słaba do takiego zajęcia.
3. Jeśli wstyd Ci za miasto z ktorego pochodzisz - wyprowadź się :)

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

ale o co wam ludzie chodzi? Co wam kurna przeszkadza Jula i jej muzyka? Bola was cos zabrala wam cos? Rozwija sie waszym kosztem? Czemu zyjemy w tak pojebanym,kraju ze jak cos komus wychodzi to zaraz innych zazdrosc za dupsko sciska? Ma dziewczyna cos dla siebie, ma swoja muzyke, sowja dusze i juz! Co komu do tego? Jednym sie podoba innym nie cholera jasna ja np. niecierpie piosenek Peji a czemu skurkowaniec taka kariere zrobil? Bo sa odbiorcy jego muzyki i tyle w tym temacie,
a do bless:
zajmij sie swoim zyciem i swoim brzuchem bo czyjes zycie prywatne nie powinno cie interesowac, jak lubi fasole to niech wpiepsza az beda jej sie uszy trzesly, tobie z gara nie zabrala, ja to jeszcze na jej miescu zarlabym tej fasoli jeszcze wiecej zeby miec czym srac na takich zasrancyh nieudacznikow ktorzy siedza tlyko i sraja na czyjes zycie

i tak na marginesie, bo zapewne zaraz posypia sie fale oskarzen ze ja to pewnie drugie konto Juli albo jakas rodzina i przyjaciele, nie wrecz przeciwnie nie znam tej dziewczyny osobiscie, znaj ja tlyko z widzenia bo tez uczylam sie w ekonomiku i powiem krotko: trztmam za dziewczyne kciuki!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

lauracrow1 Peja to produkt komercyjny czym więcej inwektyw i hasełek zalegalizować umieści na płycie zwiększy sprzedaż. A jaka publik taka treść utworów.
Jeśli ktoś słucha techno to powinno nazwać się go homoseksualista bo przecież czarni geje w hamery ce wymyślili gatunek.
Muzyki trzeba nauczyć się słuchać tak jak człowieka ale ludzie są powierzchownie w ocenie innych i ulegają stereotypom z góry zakładają że wszystko inne jest beznadziejne .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

ja pier**le! lauracrow nie rób mi tu wywodów, żaden z postów nie był do Ciebie więc odbij i idź tej fasoli Juli nazbierać żeby jeszcze bardziej w tyłek jej wejść. I taki ktoś jak Ty napewno nie będzie mi mówił czym mam się zając, piszę co myślę, robię to co uważam za sluszne i Tobie nic do tego.

Piszesz coś tu o tym, że nie powinno interesować mnie czyjeś życie osobiste. Więc ciekawe jak nazwalabyś to: "srac na takich zasrancyh nieudacznikow ktorzy siedza tlyko i sraja na czyjes zycie" przeciez to takze moja osobista sprawa co robię i co osiągnęłam, a Ty nie wiedząc nic na ten temat mimo wszystko swoje wtrącasz..

skoro uczylas sie w ekonomiku w tym czasie co Jula, to wiele wyjaśnia. Wiek :)

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

poczytajcie komentarze ostrołęczan :
http://www.moja-ostroleka.pl/ostroleka-artykul,1346857460,3.html

Zazdrośnicy !!! :P :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

Tak ogarnijcie się w innych miastach jej tak nie krytykują jak w (rodzimej)

Łomży!


bo jak kogoś ona nie interesuję-nie

powinien się wcale wypowiadać ,a krytyka oznacza zazdrość!

chociaż artysta nie powinien zwracać uwagi na to co się wypowiadają na jego

temat, bo największa zazdrość przeważnie jest wśród rodzimej miejscowości

lub znajomych.(bo oni też by tak chcieli) ,a niektórzy może też castingu nie przeszli i krytykują...

Więc życzmy "JULI" powodzenia i dalszych sukcesów!

więc nie zwracaj uwagi na buraków ,bo tacy wszędzie się znajdą i
pamiętaj,że wielu jest takich co wspierają Cię z Twojego-Naszego miasta...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

nie słyszeliśta jeszcze jaki ja mam głos...ale o mojej idealnej tonacji,emisji i ... czymś tam bedo uczyć na lekcjach śpiewu po Waszej śmierci.:-)



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

niech ktos wkleji piosenke Juli z mila checia poslucham

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

choc urodzilam sie i wychowalam w lomy od zawsze wiedzialam ze to wiocha z ludzmi ktorzy sa zazdrosni o wszystko..ciesza sie z cudzego nieszczescia,dodaja glupie denne komentarze,zagladaja sasiadom w okna po to zeby na drugi dzien miec o czym plotkowac...
nie wstydz sie ze jestem z lomzy ale do normalnych ludzi wam daleko...ogarnijcie sie i zajmijcie swoimi dupami a jak ktos z tej dziury osiagnie cos to sie cieszcie z tego i dopingujcie

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

martuchnam nie pisz tak ,bo to nie tylko w Naszym mieście tak jest!

sąsiad sąsiadowi przeważnie zazdrośći jak ma czego ,a jeśli ktoś wysoko wypłynie to i całe miasto i okolice ,a i większość późnij szarych polaków zazdrości ,jak oni źle mają,a ktoś ma popularność i kasę.
Ludzka głupota!


czemu piszecie na własne miasto źle? To kwestia przywiązania i wychowania się....Te MIASTO was też w jakimś stopniu wychowało ,więc nie rozumiem skąd te pisanie ,że to wiocha itd? ,że nie jesteście zdolni i nie umieliście się wybić zaistnieć?

Czujecie się pokrzywdzeni od losu ,że nie urodziliście się w Warszawie lub innym mieście? ,czy dzięki temu coś byście osiągnęli ?

OGARNIJCIE SIĘ! (co niektórzy)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

szczebiotka ,a tu masz piosenki z jej płyty wszystkie :)

http://www.youtube.com/playlist?list=PLD36686A99C87139A&feature=g-all-lpl


szkoda ,że JULA już z nami tu nie popiszę ,ale co się dziwić jak tu na tym forum takie osoby co niektóre co im brakuję zajęcia...,bo każdy myśli ,że u siebie znajdzie wsparcie wielkie,a tu wielkie rozczarowanie z jej strony po tym co niektórzy pisali...ona sobie poradzi i da radę z waszą krytyką ,ale
po co ma mieć złe zdanie o wszystkich i o swoim mieście przez kilka głupich, nie mających zajęcia osób...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

Jula brawo za podejście do tematu. Bardzo dobrze ze znasz swoją wartość i się nie przejmujesz tymi anonimowymi wywodami sfrustrowanych ludzi. Wiadomo ze czasami Ci zal tego co piszą na Twój temat, bo każdy chciałby być postrzegany tylko w pozytywnym świetle. Jednak wszystkim nie dogodzisz i najważniejsze żeby Twoja psychika nie siadła przez tylu idiotów, bo podłamać się łatwo.
Ja osobiście mimo, że Cię nie znam i nigdy nie widziałem to jestem dumny, że wybiłaś się z takiego ..... miasteczka. Jest parę osób z Łomży którym się też udało i też się cieszę ich sukcesami. Ty chyba jednak jesteś w tej chwili jedną ze sławniejszych osób z Łomży i dlatego jest w Twoją stronę więcej krytyki, bo widać że działa to tak, że im większy sukces tym więcej komentarzy frustratów, którzy nic nie osiągnęli i nigdy nie osiągną.


Powodzenia i dalszych sukcesów, a żałosnych ludzików "olewaj" na swojej drodze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

JULA jestem z Tobą!!! Powodzenia jutro!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

Zazdrość Was pożera,a ja cieszę się sukcesem fajnej dziewczyny z tak małego miasta jak nasze,Powodzenia Jula:]

Judyta99

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

Piep..one zazdrosniki. Banda zalosnych kretynow! Odpieprzcie sie od dziewczyny albo powiedzcie jej w oczy ze nie umie spiewac. Zebrala mnostwo nagrod a tych nie daja tak sobie! Ale co tu tlumaczyc bandzie wisniakow!

UMIESZ LICZYC ??? LICZ NA SIEBIE !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

:) Slyszal ktos na zywo?? Bo ja slyszalem w Sopocie i wypadla duzo lepiej z choroba niz inne gwiadki i gwiazdeczki polskiej sceny muzycznej. Co wiecej widownia bez krytyki poszeptywala na Jej temat. Cieszyc sie placzki, ze o człowieku z Łomży mowi sie nie tylko przy okazji jakiejs sensacji ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

mnóstwo nagród hahahah żart tygodnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

Nie przejmuj się Julito pędź na przód i korzystaj z pomyslnych wiatrów. Pomimo iż gustuje w innej muzyce, wszystkim nie dogodzisz. Masz swoich odbiorców i rób dla nich wszystko co możesz. Oni czekają na więcej i to najważniejsze. A ja Ci życzę powodzenia;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

Do Marcina. Sluchaj geju! Zart tygodnia? Tysiace osob w tym miescie dalo by sie pociac zeby osiagnac to co Jula w tej chwili, a przed nia cale zycie jeszcze. A propo nagrod to co ty w zyciu wygrales? NIC ! Nawet w robieniu loda byles drugi bo wyprzedzila cie twoja matka.

UMIESZ LICZYC ??? LICZ NA SIEBIE !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

Jula - bardzo skromna, młoda dziewczyna..i dlatego tak w nią jadą..idioci..Jula trzymam kciuki w Bitwie Na Głosy za tydzień - już nie mogę się doczekać...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

.....żeby dziewczyna nie miała wsparcia w swoim mieście to poprostu żenada.....niemartw się Jula, ci zazdrosnicy to tylko garstka sfrustrowanych buraków...:) Pozostałe 97% jest całym sercem za Tobą i życzą Ci wszystkiego naj naj naj :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

moim zdaniem niefajne jest oczernianie tej dziewczyny. Udało jej się zaistnieć, miała ogromnego farta.Jeżeli tvp uważał by ,że nie ma ona najmniejszych szans, nie proponował by jej wzięcia udziału w tym programie. A raczej nie zależy mu na jej skompromitowaniu? nie myślicie? Mialo by to jakikolwiek sens?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

Popieram lolsss (-Bo zamiast kibicować i wspierać solidarnie łomżankę to wy co???glupkowatymi komentarzami to wy sobie opinie wystawiacie a nie Juli.Ja zamierzam oglądać a nawet i glosować też będę aby zaszła jak najdalej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

Heh jaka ta ta zawiść bywa śmieszna i żałosna. Lula, rób to co robisz i robić lubisz, a komentarze traktuj z przymrużeniem oka. Szkoda nerwów i zdrowia na dysfunkcyjnych idiotów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

Szkoda, że tu nie ma edycji... Oczywiście Jula, a nie lula. ;-p Chociaż, tezż dobrze brzmi ;-) Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

Popieram przedmówcę. Nie przejmuj się zawistnymi komentarzami. Daj czadu w sobotę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

Od zawsze było wiadomo, że wielu łomżan to zazdrośnicy itp. Ktoś potrafi coś więcej, ma coś lepszego = jest gorszy ode mnie.
Rozumiem wypowiedzi typu: nie podoba mi się, nie w moim stylu. Są gusta i guściki.
Ale po co zaraz kogoś obrażać?

Swoich powinno się wspierać!

A do Juli:
Julia, Twoich piosenek słuchałam już kilka lat wstecz, znam wiele osób spoza naszego nieszczęsnego miasta, które wielokrotnie słuchały Cię na YT.
Nawet za granicą są Polacy, którzy Cię słuchają.

Życzę Ci dziewczyno, by ciężka praca się opłaciła i abyś doszła do tego, czego pragniesz :)

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

więc Łomża Głosuję na JULĘ i naszych łomżyniaków w sobotę ,aby jak najdalej zaszli a nawet wygrali ten program :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

Oby jak najwięcej takich zdolnych ludzi w Naszym mieście ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

Niech to...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jula

Głosowałem rzecz jasna tak jak każdy kochający to nasze piękne miasto Łomżę , czyli na Julę. Nie ważne , że , czy ,ale gdyż miasto to potrzebuje nowego powiewu świeżości , promocji a ja sam też jestem mu coś winien więc głosowałem na Julę czyli na Łomżę. To tak dla tych którzy zaraz rozpoczną na mnie totalny atak za brak poparcia dla swoich. Przeczytałem wszystkie na tym forum wątki dotyczące Juli jak również przesłuchałem jej nagrania oraz publiczne wypowiedzi. Dzisiaj całość dopełniłem obrazem występu jej i drużyny w programie Bitwa na głosy.
Nie ulega żadnej wątpliwości ,że w przypadku tej młodej dziewczyny mamy do czynienia z samorodnym talentem a jednocześnie z osobą skromną , szczerą która w mgnieniu oka z pozycji sprzedawcy w sklepie z odzieżą staje się gwiazdą. Ten fakt poraża ją samą jak i też tych którzy dotychczas żyli obok niej , przechodzili i to w sposób mniej lub bardziej pozytywny. Co prawda usiłuje się w tym wszystkim odnaleźć pozostając przy tym taką jaką była dotychczas i jakimi wartościami kierowała się w swoim życiu. Te cechy wyraźnie akcentuje w każdej ze swych publicznych wypowiedzi. Cóż pozostaje w to uwierzyć i życzyć wytrwałości. Decyzja o przekazaniu ewentualnej wygranej na cele miejscowego hospicjum usuwa wszelkie wątpliwości w tym zakresie i wzmacnia składane przez nią deklaracje.
Wiele wątpliwości i komentarzy budzi warsztat czyli profesjonalizm tej młodej wykonawczyni a jednocześnie już laureatki prestiżowych nagród które zdobyła tego lata. Nie ulega żadnej wątpliwości , że z tym jest skromnie bo jak sama oświadczyła nie posiada żadnego wykształcenia muzycznego , nie komponuje , korzysta z gotowych podkładów muzycznych które ściąga z internetu a pisze jedynie do nich teksty które sama śpiewa i nagrywa , jak to sama powiedziała na jakimś tam najtańszym mikrofonie. Ten najtańszy mikrofon to akurat nie żadna ujma tylko jeszcze raz podkreślenie wyjątkowej i szczerej skromności tej osoby. Ze śpiewem też nie jest najlepiej ale już na płycie i koncertach w towarzystwie chórku , śpiew ten brzmi całkiem przyzwoicie . Rzecz jasna współczesna technika nagrań czy realizacji dźwięku na żywo robi swoje.
Na czym więc polega fenomen Juli? Wydaje mnie się ,że odpowiedź jest dość prosta ale to tylko złudzenie bo po namyśle trudno o odpowiedź . Nie ulega wątpliwości , że miejsce i tematyka tekstów pisanych do podkładów muzycznych przez Julę w zasadzie banalnie naiwnych w znacznym stopniu przyczyniły sie do zaistnienia jej fenomenu. Z banalnymi tekstami które często wizualizowane są równie banalnymi obrazami w postaci zrobionych do jej utworów teledysków identyfikuje się chyba z 90% bywalców feceboka płci pięknej w przedziale wiekowym do 15 lat . No ale czy to wszyscy? Pozostanie tylko przy tej grupie odbiorców byłoby wielkim uproszczeniem bo jest też wielka rzesza facebokowiczów którzy w tych piosenkach dostrzegli coś nowego , melodyjnego ,świeżego na zatęchłym rynku muzycznym naszego kraju. Otrzymane ostatnio nagrody wyraźnie to potwierdzają. Internet stał się alternatywnym miejsce gdzie tego typu twórczość może sobie każdy publikować a także miejscem do wyławiania złotych rybek dla łowców talentów i wszelkich tuzów show biznesu wietrzących łatwy zarobek. Tak więc 12 milionów wejść na konto to dostateczny ślad dla rekinów show biznesu głodnych dużej i nowej kasy. Wszak nawet dająca pewny do tej pory zysk Doda schodzi na psy w efektach sprzedaży płyt czego dowodem było mizerne zainteresowanie jej pobytem u na nas w mieście , w Media Ekspert. Niech tylko 5% z tych 12 milionów kupi jej płytę to już sukces na rynku muzycznym ,złota płyta i kasa . Tego żaden zahartowany w bojach rekin show biznesu nie przepuści. I tak w mgnieniu oka skromna dziewczyna o pseudonimie artystycznym Jula ląduje w studio , nagrywa ,startuje na festiwalu gdzie zasłużenie zdobywa nagrody i wydaje pierwszą swoją płytę. Kasa czyli oglądalność marniejącej telewizji publicznej skutecznie motywuje twórców programu Bitwa na głosy do powielania sprawdzonego sukcesu Kamila Bednarka. Dwanaście milionów odsłon na faceboku plus zdobyte świeżno nagrody jest darem z niebios dla głodnych kasy i oglądalności twórców programu. Jula fakultatywnie ląduje więc w tym programie w charakterze zawodniczki , ekspertki , nauczycielki zespołu. Kariera młodej dziewczyna nabiera więc przyśpieszenia ale wraz z nim pojawiają się krytyczne głosy. Niektórzy wręcz wprost na forach pytają " jak osoba która sama nie umie śpiewać ma nauczać innych " , wskazują na jej niedostatki w zakresie wykształcenia muzycznego czy braki emisji głosu. To oczywiście spotyka się z miażdżącą czasami wulgarną krytyką fanów młodej wokalistki. Ona sama w pewnym momencie pęka i piszę post na forum 4lomza.pl który nic nie wyjaśnia ani w niczym właściwie jej nie pomaga. Kariera pędzi a wraz z nią przygotowania i nagrania do programu Bitwa na głosy. W między czasie w internecie pojawia się materiał w postaci wywiadu z Julą gdzie na pytanie czym kierowała się przy wyborze swojej drużyny pada bardzo charakterystyczna odpowiedź świadcząca o tym ,że Jula ma świadomość swych niedostatków a jednocześnie usiłuje wybrnąć z sytuacji mimo to fatalnie. Otóż odpowiada ,że podstawą jej oceny była szczerość . I tu pytanie jak można tą szczerość ocenić w czasie castingu? No ale cóż w tej sytuacji miała odpowiedzieć? Pozostawiam to bez komentarza bo sprawa jest jednoznaczna. W napięciu oczekujemy na emisję programu Bitwa na głosy. No i mamy pierwsze wykonanie znanego przeboju Juli. Idzie ładnie i gładko. Łezka kręci sie w oku bo to przecież jedna z nas , łomżyniaczka , może i na miarę śp Hanki Bielickiej. Nerwowo więc z wielkim skupieniu wystukuje sms z nr 8 , sprawdzam czy sie nie pomyliłem i wysyłam na numer 7350. Podejrzewam ,że w tym samym czasie tysiące łomżyniaków i mieszkańców powiatu robi to samo. W międzyczasie mam okazję poznać casting na uczestników drużyny Juli . Wielką sympatię budzi we mnie młoda dziewczyna która cieszy się z obywatelstwa które otrzymała od naszego kraju a ja cieszę się ,że w tym kraju choć raz urzędnicy zrobili coś dobrego dając obywatelstwo polskie tak wartościowej osobie. Podobne emocje budzi we mnie mała dziewczyna gdzieś z głębokiej wsi ale śpiewająca pięknie i o cudownej duszy. I mamy drugi wykon jak to się teraz mówi modnie i profesjonalnie. A tu kicha słucham i uszom nie wierzę. Śpiew nie tylko nie czysty ale i na pół gwizdka czyli bez jaj. Ocena jurorów oczywiście nie pozostawia żadnych złudzeń i jest krytyczna i to bardzo. Jagielski mówi wprost do egzotycznego wykonawcy aby lepiej zrobił jakby przestał w ogóle śpiewać bo od początku do końca fałszował podobne uwagi ale mniej intensywne skierowano do wokalistki. Ja w tym miejscu chciałem się zapytać czy na próbach Jula tego nie słyszała albo może słyszała tylko nie rozumiała. Może przedobrzyła czyniąc głównym wykonawcą tego wykonu dość egzotyczną osobę? Może bycie trendy i bardziej wizualna niż merytoryczna ocena pchnęły Julę do tej decyzji? Wszak udział egzotycznego zawodnika w drużynie nie zawsze jest gwarantem strzelenia gola i wygrania meczu. Widać jednak w tym przypadku mimo ostrej krytyki ( Węgorzewska wyraźnie wskazała kto był najlepszy a kto głosami pospólstwa wygra) wynik meczu był odwrotny i drużyna Juli wygrała. Dla mnie to pyrrusowe zwycięstwo a jednocześnie budzące wątpliwość do tak podkreślanej szczerości. W tym zespole ma Pani osoby wykształcone muzycznie posiadające doświadczenie i umiejętności. Dlaczego tej roli nie powierzyła Pani młodemu wokaliście z klubu Pop Art nie znam nazwiska taki niski , krepy z kręconymi włosami ? Chłopaka słyszałem w czasie występów w tym roku na rynku miasta. Niesamowity głos , dynamika wykonania, facet śpiewa dosłownie całym ciałem. Dlaczego nie oparła Pani występu na tych wokalistach i dziewczynach od Pani Magdy Sinof ? Czy nie za bardzo poszła Pani na chwytliwą łatwiznę ? Czy też oparła sie Pani na swoim "profesjonalnym" warsztacie?. Przepraszam za złośliwość ale ten drugi wykon mnie bardzo zdenerwował i wzbudził wątpliwości co do Pani szczerych intencji. Mam nadzieję ,że będzie to dla Pani nauczka i mimo faktu ,że Pani dzisiaj wygrała pomyśli Pani o jutrze i wróci do deklarowanych wartości.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org