sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wywoływanie zdjęć

Witam mam pytanie gdzie mogę najtaniej wywołać zdjęcia u fotografa w dobrej jakości??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywoływanie zdjęć

Osobiście polecałbym zakład fotograficzny w pasażu przy dworcu PKS.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywoływanie zdjęć

u fotografa to w kodaku na dmowskiego polecam, moze nie tanio ale dobrej jakosci papier a kolory nie sa przeklamane
jesli masz wiecej czasu to wywolaj w empiku, skladasz zlecenie online i za 2-3 dni odbierasz w Lomzy w stokrotce dzieki czemu nie placisz za koszty wysylki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywoływanie zdjęć

ja polecam na ulicy Malachowskiego, odbior na drugi dzien, albo za pare godzin, dobra jakosc i maja teraz jakas promocje na troszke mniejsze zdjecia za 0,59 gr ;)

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywoływanie zdjęć

Rzeczywiście wywoływanie zdjęć w punktach stacjonarnych staje się coraz mniej popularne, ponieważ szybciej, wygodniej i taniej jest w internecie. Ja np. wywołuję tutaj http://www.inter-foto.com.pl/ Zdjęcia drukują na dobrej jakości papierze i zawsze wszystkie przychodzą na czas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywoływanie zdjęć

chodzi o wydrukowanie z cyfrowki, czy wywolanie z negatywu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywoływanie zdjęć

ja z www.foto4u.pl korzystam, zamawia się przez internet odbitki i potem odbiera w wybranym miejscu ;) dobrej jakości wychodzą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywoływanie zdjęć

Fajnie, że ludzie mają jeszcze w ogóle prawdziwe aparaty, bo z tego co widze u znajomych, jak się kto przerzuci na cyfrówkę, to z reguły potem wcale zdjęć nie wywołuje, tylko je kisi np. na komputerze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org