poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PRAWDZIWE OBLICZE PREZYDENTA ŁOMŻY

Bardzo proszę o przeczytanie tego artykułu a zobaczycie prawdziwe oblicze chrześcijańskie Prezydenta Łomży. Ja osobiście wstydzę się że mam takiego Prezydenta.
http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=22786

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRAWDZIWE OBLICZE PREZYDENTA ŁOMŻY

Prezydent Miasta Łomży chrześcijaninem jest prywatnie. To jest władza świecka i myślę, że źle skonstruowano zarzut.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRAWDZIWE OBLICZE PREZYDENTA ŁOMŻY

nono zapowiada sie rozkwit bankietow i balang ,tyle pieniedzy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRAWDZIWE OBLICZE PREZYDENTA ŁOMŻY

jedno jest jasne. Jest zwyczajnie mściwy. Ten przypadek jest nie pierwszym przykładem. Ostatnim takim gestem mściowści był list otwarty do radnego Borysewicza z PO. Zastanawia mnie czemu nie jest taki skrupulatny w innych przypadkach . Mam tu na myśli sprawę zwrotu wieży ciśnien gdzie miasto facetowi który sobie poleciał z wszystkimi w balona jeszcze dopłaciło, mam na myśli oddanie działki za darmo biskupowi . jeżeli sa inne sprawy to prosze forumowicze dopiszcie. Ja zwyczajnie już sie brzydze tymi naszymi Panami Prezydentami , szkoda słow nie ma na kogo , zekam na najbliższe wybory które zmiota ze sceny politycznej i tych prezydentów i tych radnych bezradnych.

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRAWDZIWE OBLICZE PREZYDENTA ŁOMŻY

prezydent Łomży jest po prostu mściwym chamem.

jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRAWDZIWE OBLICZE PREZYDENTA ŁOMŻY

żenujące zachowanie i kolejny wałek. całe szczęście, że niedługo straci stołek :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRAWDZIWE OBLICZE PREZYDENTA ŁOMŻY

Przecież on nie ma żadnego oblicza!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRAWDZIWE OBLICZE PREZYDENTA ŁOMŻY

kogokolwiek nie wybierzemy w tej czy następnej kampanii i tak zdarzy sie coś co bedzie nie po nosie innym.
współczuje tej kobiecie. nie ma co szukać pomocy w łomży własnie jej ta pomoc pewnie sen z powiek spędza ;/ jakby mało problemów miała i biedy.

najedzony głodnego nie zrozumie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRAWDZIWE OBLICZE PREZYDENTA ŁOMŻY

Warto przeczytać , mocno polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRAWDZIWE OBLICZE PREZYDENTA ŁOMŻY

Na pohybel skur......syna łobuza i czarnych którym dupe wylizuje też na pohybel. Banda cweli sie do koryta dorwała bez odrobiny godności już nawet na niepełnosprawnych żerują łachudry.
Flinta.

p.c.t.s.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org