poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Automaty do gier

Uwaga na kombinacje w salonie koło blaszaka, zagrałem dla jaj, właściciel zobaczył, że wygrywam i powiedział, że zamyka (a lokal 24h). Gdzie można zgłosić nieprawidłowości w tego typu hazardzie?

Ps. Nie polecam nikomu grać w te gry, jedynie dla zabawy jest fajnie :)



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty do gier

Witam wszystkich hazardzistów i wariatów od maszyn ! Ja z własnego doświadczenia wiem, że na tych maszynach człowiek się nie wzbogaci, tylko tyle przejebie, że głowa mała. Znam takich, co wzięli kredyty, pożyczki, sprzedali samochód, mieszkania itp. Żony w dupę ich kopnęły, klient jeden z drugim powiesił się , kolejny samobójstwo popełnił. Małżeństwa się rozpadają. Pamiętajcie : raz wygrasz, 20 razy przejebiesz szmal, czyli zawsze jesteś do tyłu , chyba, że masz taki łeb, że zagrasz i wygrasz , np. 1000 zł i więcej nie odwiedzasz tych złodziejskich maszyn. To tylko pogratulować takim !!!!!!! A jak ktoś raz wygra, pomyśli, że ona może dać więcej i gra, wtedy przejebie to co wygra i jeszcze dorzuci ze swojego karmana. I NAJWAŻNIEJSZE NA SAM KONIEC - PAMIĘTAJCIE, ŻE NIGDY SIĘ NIE ODEGRACIE NA TYM KURESTWIE, ALE BĘDZIECIE PŁYNĄĆ DALEJ, KARMIĄC JE !!! NAWET JAK TRAFICIE JAKIMŚ CUDEM TE 5 SIÓDEMEK - TO WASZA WYGRANA 11000 ZŁ, BĘDZIE WIELKIM GÓWNEM W STOSUNKU, CO ŻEŚCIE W CIĄGU ROKU, PRZYKŁADOWO IM DALI PAPU !!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam wszystkich trzeźwo i mądrze myślących, nie dajcie się otumanić pieprzonym maszynom !!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty do gier

Zgłosić ? Daj sobie spokój. Te maszyny maja zarabiać na ludziach, a nie ich utrzymywać. Lokal 24h, ale może zamknąć. Źle się czuje, ma sraczkę, automat się "zepsuł">

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty do gier

zgłosić nic nie zgłosisz.
Jakiś czas temu miałem podobną sytuację.Ogółem bez komentarza.Szkoda słów.
Wolę gdzie indziej zaszyć się i poużywać swojego nałogu gdzie nie ma takowych " pseudo szefów"!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty do gier

taka prawda,nic nie da zgloszenie poprostu tam nie chodz,a facet glupi bo nawet gdybys oproznil maszyne to w przyszlosci pewnie bys w nia wsadzil pary razy wiecej,i tak sie zaczyna ten nalog.To prawda z maszyna nigdy nie wygrasz.podziekuj panu ze zamknol i nie chodz tam wiecej nigdy wogle na zadne maszyny nawet dwoch zlotych "dla zabawy" nie wrzucaj od tego sie zaczyna,to jak szlugi , alkohol i narkotyki tylko 100razy gorsze.Zapytaj sie alkoholika albo palacza nie mowiac o narkomanie jak zaczol sie jego nalog.Ale to jeszcze nic bo fajki palisz i cie truja,alkohol pijesz i cie truje,narkotyki tez bierzesz a tu nic do siebie nie bierzesz tylko z siebie dajesz a w zamian mozg ci maszyna pierze,to taka pralnia mozgow(chemiczna:)tu gdzie mieszkam sa nawet osrodki odwykowe dla uzaleznionych od maszyn.Jak najdalej od nich,a z tym szefem wszystkich szefow daj spokoj i omijaj lokal z daleka.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty do gier

tam gdzie mieszkasz sa osrodki? wow!........... u nas tez sa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty do gier

a widzieliście to: http://s.szpiegowski.w.interia.pl niezłe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty do gier

Nie wspominaj mi o automatach nawet .... przejebałem ostatnio 1500 i nic nie wyciagnelem ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty do gier

ja 5stówek poprzestawiane jakieś teraz są kiedyś wygrywałem teraz juz nie ;/ i wiec nie gram od tyghodnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty do gier

Ale nieszczęście, zamknęli lokal przed nosem. Człowieku lepiej żeby Ci wszystkie zamykali może w ten sposób nie staniesz się pasożytem na utrzymaniu żony albo rodziców. Nie masz pojęcia jakim ciężarem jest hazardzista dla rodziny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty do gier

Jedyną osobą która wygrywa to właściciel tej masszyny :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty do gier

co ty pleciesz trzeba umiec grac a nie tylko kase wjebac zdrowy rozsadek i mozna smialo z nich wyrzyc ale jak bedziesz chcial sie nachapac i nie wiadomo ile wygrac to zawsze bedziesz w plecy jesli nie wystarczy ci za 5 lub 10zl wygrac 50-100 i isc do domu tylko grac bedziesz dalej mozesz przy odrobinie szczescia wygrac wiecej ale raczej jest na odwrot czyli do zera i dokladasz z mysla teraz jak da te 100 to wezme i ide a tu zonk i znow dokladasz a kiedy wrzucisz juz ponad te 100 ktore miales za drobne 5zł ale nie wyplaciles myslisz musze je odegrac i dokladasz nastepna 100 i dzieki temu wlasnie wzbogaca sie wlascicieli maszyn!

ell pablo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty do gier

co ty gadasz za głupoty że ktoś wyłączył ci automat. jak takich jak ty jest naście osób. tylko powiedz jak naprawdę było. a może nawaliłeś się fetko i siedziałeś i pykałeś za stawkę 1 i tylko męczyłeś maszynę i pracownika bo miałeś taką fazę. na pewno wiem że nikt by bez powodu czegoś takiego nie zrobił, pracowałem tam trochę kiedyś i zapewniam ze bez powodu żaden klient nie został wyproszony. a jak ktoś ma jakieś obiekcje to niech idzie i zgłosi takie nadużycie. tak są kamery i wszystko będzie pokazane.


co do wygranej to są ludzie którzy wygrywają i to duże pieniądze ale i są tacy co przegrywają. nie wiem czy ci gamonie co gadają że właściciel nastawił maszynę wiedzą o czymś takim jak inspekcja gier i zakładów istnieje i w każdej chwili może wejść i sprawdzić taką maszynę i co myślicie że właściciel by ryzykował utratą licencji za jakieś parę groszy ???? a zreszto wiedzcie o tym że właściciel niema takiej możliwości w tych nowych APEX'ACH ustawiać cokolwiek jak to jest przez serwis robione. taka maszyna jest jak komputer w domy trzeba mieć odpowiednie programy itp. ale poco mu ryzykować jak ona sama na siebie zarabia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org