poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

jest temat ,,najgorszy pracodawca w łomży,, to może skorzystam z okazji i założę temat,, najgorszy pracownik w łomży,,


czekam o opinie o takich niesolidnych pracownikach , itakich co to mają dwie lewe ręce!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

JAnek



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

UHU HA ! Od takich donosów umywam ręce. No nie no ponosi mnie muszę to napisać, choć wiem że nie powinienem.

Ostrzegam! Będę wulgarny:


TY ********** SB-ku TY ****** ***** TY !

OSZYWAJCIE, OPLUWAJCIE TO ŚCIERWO O ZAPĘDACH PEERELOWSKICH!

TFU ! TFU ! TFU !

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

TY J/E/B/*/N/Y ALIBABO !

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

Dawid Kostecki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

Donosić Ci się zachciało na pobratymców swoich, na FORUM ! TFU!

U mnie jesteś przeklęty, jesteś moim Wrogiem Nr 1

Ledwo Cię szanuję, już ledwo ledwo...

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

jawiemonawie

ty głupku!

może ty jesteś sb i donosiciel!


sama jestem pracodawcą i chciałabym wiedzieć , kogo nie warto przyjmowac do pracy.


no ale ty widocznie do takich je......nych lewusów należysz , że nie podoba ci sie ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

Co Tobą kieruje? Nie rozumiem?! Na matkę ojca też byś doniosła ?

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

FORUM... wyobraź sobie to! FORUM i nazwisko, imię kogoś na tym FORUM.


Pogarda

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

Nie interesuje mnie kim jesteś, czy jesteś pracodawcą czy też nie. Obstawiam to drugie, mogę powiedzieć, że jestem tego pewien.

Od tego są REFERENCJE, a nie FORUM wredna ruro.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

a wyobraz sobie jak czuje sie firma , pracodawca jeśli ktoś przez głupią złośliwość umieści na tym forum w temacie ,,najgorszy pracodawca,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY


Ja jestem jednym z najgorszych pracowników w Łomży .

Opierniczam się,śpię w pracy, uciekam z pracy, notorycznie się spóźniam ,pyskuję i pomimo to pracuję już kilkanaście lat w jednej firmie.

Kto następny ?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

ktoś -coś

jak robisz tak jak napisałeś to na pewno nikt nie trzymał by cie w jwdnej firmie!

chyba że to twoja firma lub kogoś z rodziny!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

co ty alibaba wiesz o życiu sexualnym mrówek.

Są tacy którym to odpowiada i mnie trzymają.

Bo opierniczać się w pracy trzeba umieć .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

Przepracujesz tyle lat co ja to nauczysz się opierniczać tak że szef będzie ciebie wychwalał pod niebiosa. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

ktos-coś

patrząc z punku widzenia pracownika na pewno masz rację.

trzeba sobie umiec wychowac pracodawcę.


a powiedz, jak by tak było ,że sam masz firmę , to jakich chciałbys mieć pracowników?

zastanów sie i odpowiedz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

ali pytałaś o najgorszego pracownika więc ci napisałem jakim ja jestem pracownikiem .

Ale odpowiem z chęcią .

najlepszy pracownik to zapewniam cię że na pewno nie jest ten który bez szemrania i ze spuszczoną głową robi posłusznie wszystko to co mu szef każe . A po pracy idzie i opowiada u jakiego to ch....a pracuje .

Wiesz jakich chciałbym miec pracowników ???

Potrafiących samodzielnie zorganizować sobie pracę , myślących a nie jak roboty robiących to co im pokażesz palcem ,lubiących się poopierniczać ale jeżeli zajdzie potrzeba to pracujących naprawdę uczciwie , a i jeszcze jak popyskować lubią to też dobrze bo wyrzuci z siebie niezadowolenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

Czyli krótko mówiąc normalnych ludzi a nie bandę oszołomów włażących szefowi po palcu do d.......y.:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

Całkiem rozsądne podejście...


Alibaba2010 zapewne byłaby typem pracodawcy-tyrana... kobietą z zaczątkami wąsów i zmarszczkami dookoła ust.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

Alibabo chcesz rozmawiać o konkretnych osobach? Napisz najpierw coś o sobie. Jaki prowadzisz biznes, ile płacisz swoim podwładnym, podaj namiar na firmę. Zapytamy pracowników, oczywiście nie na forum, w jakich warunkach pracują. Wtedy możemy rozmawiać o konkretnych osobach :)

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

Cleric, a dlaczego w temacie o najgorszych pracodawcach nikt nie wymagal, zeby ludzie podawali swoje dane osobowe? :)
Na tym forum wciaz sie obsmarowuje i pracodawcow i wszelkie mozliwe firmy, oczywiscie anonimowo... Ale w druga strone, to jakie oburzenie od razu :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

co za debilizm te tematy typu najgorszy pracodawca najgorszy pracownik --zahaczają o dno to jest indywidualna sprawa każdego jaki jest to samo jest z pracodawcami jeśli komuś coś nie pasuje porostu u takowego nie pracuje

lamia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

kozioł

koziol0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

w koncu fajny temat, mialem watpliwa przyjemnosc zatrudniania kilku osob na ktorych wspomnienie wkur.... sie z miejsca.moze podamy tylko inicjaly i wiek?pracodawca ktorego obecnie tna szybciej sie polapie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

nie wiem kto jest najgorszym pracownikiem w Łomży, szef mi powtarza, że ja jestem najgorszym pracownikiem na świecie, ale jaki szef taki pracownik :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

Najlepszy jest listonosz z Południa a najgorszy ten co na wioskach rozwozi xD Nasz listonosz to wariatr Nr1 :) pozdro dla niego chodz nie wielkiego ale też łysego

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

nie ma złych pracowników - są tylko źle opłacani...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

Dran, właśnie o to mi chodziło. Pokazać bezsens i głupotę takich tematów. Nikt się nie przyzna gdzie pracuje lub kogo zatrudnia, upublicznianie danych osobowych jest niezgodne z prawem.
Prawda jest taka, że przeciętny polak jeśli jest zadowolony ze swojej pracy i dobrze opłacany, będzie pracował uczciwie. Oczywiście są wyjątki, zawsze może trafić się jakiś cwaniak/kombinator...ale to również tyczy się i pracodawców. Wielu jest takich co to szukają niewolników a nie pracowników, a ludzi traktują jak śmieci.
Także takie opinie wygłaszajcie ostrożnie, najlepiej nie publicznie. Kto wie, gdzie i z kim przyjdzie Wam w przyszłości pracować.

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

nieoszukujmy się, większość to nieudacznicy :(

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

jeśli mogę wtrącić.... publiczne ujawnianie nazwisk osób wraz z opinią o nich(słuszną lub nie) bez wiedzy lub zgody tejże osoby zakrawa o naruszenie ustawy o ochronie danych, więc pierwszy lepszy "niby pracodawca",który obsmaruje swojego ex-pracownika może liczyć się,że nawet miernota prawnik wydusi z niego trochę grosza. Jestem pracodawcą i wstydziłbym się szukać opinii o człowieku na jakimś forum. Chwyt poniżej pasa, wstydź się, żenada!!Od czego weryfikacja cv oraz rozmowa wstępna???!!!

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

forumowiczu Defraudator

jesli choć trochę śledzisz to forum , to zapewne zauważyłeś ,że mój wątek został założony po wątku ,, najgorszy pracodawca w łomży,,

chciałam tylko pokazać , że jeśli ktoś zakłada taki wątek ,, najgorszy pracodawca,, to mozna i w drugą stronę!/może sama jestem pracodawcą/


oczywiście nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie tu sypał nazwiskami pracowników.

jeśli cię to przekonało,że nie chcę aby ktikolwiek tu publicznie na kokokolwiek donosił to dobrze.

jeśli nie to twoja sprawa,możesz sobie myślc co chcesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY



jawiemonawie

chyba dostałeś po łapach!!!!!!!!!1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

no to po co zakładać taki wątek?
nie śledzę uważanie tego forum,ponieważ czytając te wszystkie wymioty jasiów i innych szczebiotek nic ciekawego o życiu Łomży napewno się nie dowiem a temu niby ma służyć to forum. Wypisując anonimowo swoje opinie czy to na pracodawcę czy pracownika - niektórzy chcą dowartościować swoje nadszarpnięte ego. Ja wyznaję zasadę,że najlepszy efekt daje "powiedzieć prosto w oczy", jeśli ktoś dobrze wykona powierzoną pracę - pochwalić i poklepać po ramieniu, jak ktoś partaczy - zje...chać jak mokre żyto - Droga przedmówczynio - czyż tak nie prościej?

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

defraudatorze

jak już napisałam mój post powstał aby pokazac,że kij ma dwa końce. w tym wypadku 1 to pracownik 2- pracodawca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

A dlaczego by nie zakładać ?

ktoś-coś napisał otwarcie jakim jest pracownikiem ,dlaczego inni nie mogą tego zrobić ?

Stoi coś na przeszkodzie ?


Ale wydaje mi się że nie moga bo większość z nich tak jak ktos-coś napisał w którymś poście po palcu do dupy by szefowi wlazła i zaplątała się we własnych nogach aby tylko się przypodobać .

A w pracy nie oto chodzi, tak jak ktoś-coś napisał, pracownik tym lepszy im więcej myśli samodzielnie a nie czeka na pokazanie palcem .

Pracownik który potrafi myśleć przy pracy nigdy się nie napracuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

Ostatnio po łapach dostałem jak byłem mały, za podjadanie gorącego ciasta hehe. "Idź Ty idź Ty" :D

Donosicielka jesteś i to mi się nie podoba, będę tępił i basta dziecino.

Masz wąsy? Znam kilka kobiet z wąsami i mają podobne charaktery.
Do tego zmarszczki promieniście rozchodzące się dookoła ust, powstałem w wyniku tzw. ściubiania ;)

Masz coś z tego? A będziesz szczera odpowiadając? Jak skłamiesz... powiem Twojemu proboszczowi. Pamiętaj.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

jawiemonawie

forumowicze już cię ocenili.

albo sam parasz sie donosicielstwem albo pochodzi z takiej rodziny.


chyba przechodzisz andropauzę stąd twoje wielkie rozgoryczenie życiem.

ale nie martw się -ona kiedyś minie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

Nie przyznam racji... Oceniło mnie jeden, dwóch, trzech, łącznie z Tobą czterech... Ciebie natomiast...

pamiętasz wątek "ochroniarz" ? hehe tam dosyć ciekawie nawrzucali Tobie...
no i oczywiście w Twoim osobistym donosicielskim wątku było kilku takich.

Myślę, że prowadzisz w tej kwestii. Nie wyolbrzymiaj więc i nie nadużywaj liczby mnogiej.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

Na jakąkolwiek pauzę jestem za młody dziecino.

"Kaman", chodźcie tu, Wy cztery żałosne, ledwokiełkujące ziarna wstydu podbierania pobratymcom gruntu!

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

jawiemonawie

,,nawrzucali tobie,,-ciekawy zwrot, kiedys tak wyrażała sie michalina


czyżby powrót w męskim wydaniu?

a temat jest beznadziejny ,ale cóz poradzę że lubię gadać z takimi nawiedzonymi iditkami jak magdaw, michalina, i inne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

ledwokiełkujące ziarna wstydu podbierania pobratymcom gruntu......


poprzez......


DONOSICIELSTWO aaaaaAAAAaaaaaaa hehe musiałem wyjaśnić, bo pewnie byś nie zrozumiała tego i zaraz "inteligentnie" WYWNIOSKOWAŁA, że to... a cholera wie jak pracuje Twój wąsaty mózg.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

To nie była rozmowa, to powtarzanie na okrągło jednego argumentu "pomyśl o jego dzieciach, pomyśl o jego dzieciach"... jak nawiedzona.

Nawrzucali Tobie i robili to różnorako, popierając powodem.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

A Ty, założyłaś bezczelnie- jednocześnie nakazując innym- że on ma dzieci, żonę... powtarzając to kilkakrotnie, jeśli nie więcej razy.

Nawrzucali i to solidnie i nie raz nawrzucają.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

jaiwemonawie

a jak tam twój mózg się sprawuje w czasie tej andropauzy?


może ci sie zagotował od myślenia i stąd te twoje wytwory -potwory myślowe


a może masz zwidy i halucynacje?


a może nocne poty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

brawo dobry temat w końcu czemu tu ciagle tylko pracodawaców opisuja

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

jawiemonawie

tobie lepiej,, nawrzucali,, wczoraj i dzisiaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

Nie zgadzam się. Dowody są na forum, jak możesz się tak oszukiwać AliAli

DO andropauzy jeszcze mi daleko dziecino.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

jawiemonawie

niestety nie przekonałeś mnie na temat andropauzy- kto by sie przyznał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

Łapiesz za co się da, a wiesz co to oznacza ? Desperację.

Kto by się przyznał, że jest w wieku 40-55 lat ? Nic wstydliwego chyba. Trzeba zapytać o to starszych ode mnie.

A ja Ciebie nie chce przekonywać, dla mnie to nawet i lepiej jeśli będziesz w błędzie.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

jawiemonawie

to ty zacząłes o wyglądzie -o zmarszczkach koło ust , jakims tam wąsiku


więc chyba mam prawo podejrzewac,że jesteś w tym wieku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

Ali zostaw go w spokoju.

W nagrodę za czerwony pasek na świadectwie z gimnazjum ,rodzice podłączyli mu neta i teraz chce sobie nabić liczbę postów, żeby dorównać do poziomu na forum .


Niech sobie na ten poziom zapracuje, dlaczego ma to robić twoim kosztem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

***** czy na tym poojebanym forum każdy post nie moze byc na temat ?
Wchodzisz w jakis temat chcesz przeczytać i jak zawsze 2 posty na temat a reszta pierdoli i sie spina *** wie po co ! ***** ogarnijcie sie troche i nie robcie burdelu , wymiencie sie e-mailami nrami i sobie sie napinajcie a nie zaśmiecacie forum !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

W końcu mogę się z Tobą zgodzić. Chodzi mi o stwierdzenie, że "masz prawo".
Krótkie, ale jest...te stwierdzenie. MASZ PRAWO.

mam 23lata

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZY PRACOWNIK W ŁOMŻY

Jasio

K 120

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org